Steroid ühiste paranduste tegemiseks

- Oct 26, 2018-

image

Steroidide kasulikkust lihaskasvu edendamisel on arutatud mitu korda ja täna räägite steroidide abivahenditest: liigeskoe parandamine.

Me kõik teame, et pikaajaline väljaõpe (olenemata vormist) võib tekitada seotud kudedele (kõõlusele, sidemetele, liigestele jne) mõningast kahju, suurendades sellega seotud koe vigastamise ohtu. Näiteks sportlaste õlad ja randmed, korvpallurite põlved, kulturistide küünarliigesed jne. Kui need vigastused tekivad, võivad nad avaldada sportlastele laastavat mõju. Kui need vigastused on juba toimunud, siis kuidas saaksime taastada, kui tagame koolituse parandamise?

Meetod 1: DECA

On piisavalt kliinilisi tõendeid, et kinnitada, et DECA võib tõhusalt parandada III tüüpi kollageeni sünteesi (peamiselt jaotunud südame-veresoonkonna, seedetrakti, naha ja retikulaarsete kiudude puhul), kusjuures kasvukiirus on kuni 50%. Postmenopausis naistel tehtud ulatuslikud kliinilised uuringud on näidanud, et originaalne III tüüpi aminohappe aminohappe peptiid (PIINO) paraneb märkimisväärselt (suureneb 50% võrra) DECA ravimisel. Lõpptulemuseks on I tüüpi kõhre proliferatsiooni suurenemine.

Täiendavad tõendid viitavad sellele, et DECA on soodustanud kõõluste kudede parandamist in vivo. Kuigi see järeldus nõuab rohkem eksperimentaalset kinnitust, on DECA-l positiivne mõju mitmesuguste vigastuste ja rotaatori mansettkoe erinevate kõõluste vigastuste parandamisele.

DECA võib suurendada liigese sünoviaalset vedelikku, parandada liigeseõõne määrimist ja leevendada oluliselt vigastatud liigeskoe ebamugavustunnet, mis on väga oluline koolituse säilitamiseks.

Kollageeni regenereerimise edendamine on liigeste kudede vigastuste parandamise võti. Lisaks DECA-le on mitmeid väga tõhusaid ravimeid, mida kirjeldatakse allpool.

2. meetod: Anavar

Anavar võib märkimisväärselt edendada vigastusi, mis on põhjustatud ägedatest välistest jõududest nagu trauma ja laceration. Hiirte uuringus kiirendas Anavar hiire trauma paranemise kiirust ilma täiendavate toitainete tarbimist suurendamata. Seetõttu on Anavaril märkimisväärne mõju mõnede ägedate sidemete pisarate, meniskide pisarate ja muude vigastuste taastumisele.

Inimeste katsetes on Anavar suurendanud lahja kehamassi, suurendanud luude tihedust ja soodustavad otseselt kollageeni sünteesi. Anavari kasutamine ei saa mitte ainult tugevaid luud, vaid neile, kes kahjuks kannatavad luumurdude ja luumurdude all, ei ole Anavar kindlasti taastumisele teel hea partner.

3. meetod: metenoloon

Võrreldes testosterooniga on Methenolone looduses kerge ja võib stabiilselt suurendada tailiha kehakaalu. Methenolone mitte ainult ei suurenda oluliselt kollageeni ristsidumist kõõlustes ja sidemetes (mida suurem on ristsidumise tase, seda tugevam on sidekude).

Metenoloon on liigese enda jaoks suhteliselt habras või olemasolevate seotud koekahjustustega sportlaste jaoks võib ta olla väga hea taastumine, tagades samas kasvu.


Paari:Kuidas kavandada majandustegur? Järgmise:T3 + CLEN vähendab rasva, loomulik meetod suurendab ainevahetust