Steroidide segu kasutamine: Mida see teeb ja mida see teeb?

- Jun 14, 2019-

Steroidide kasutamise ajaloos hakkasid inimesed neid väga varakult segama. Steroiditarbijad on juba ammu ära tundnud, et mitme eri steroidide segamisega on võimalik saada komposiitmõju. Peaaegu võib öelda, et segamise viis võimaldab kasutajatel tarbida vähem milligrammi steroide parema tulemuse saavutamiseks.

Inimkehas on steroidipakkide moodustumiseks palju põhjuseid. Mõned inimesed ütlevad, et virnastamine on vältimatu, sest paljud inimesed usuvad, et testosterooni kasutamisel peab testosterooni baasitaseme kunstlik tarbimine asendama hormoonikeskuse poolt eritatava testosterooni tootmist. Seetõttu toob mistahes tüüpi steroidide allaneelamine kaasa "virnastamise". Faktid on siiski palju enamat. On tõestatud, et steroidide segamine parandab testosterooni toimet. Näiteks 500 mg testosterooni ja 500 mg dekaadi kasutamise mõju on palju parem kui ainult 1000 mg testosterooni kasutamisel. Seda saab seletada lihtsalt sellepärast, et kardinaalse testosterooni toime on efektiivsem, nii et tegelik väljund on parem. Kuigi see on tõsi, on faktid rohkem. Sellest tulenev mõtteviis on, kuidas targalt koostada steroidide segu plaani, mis toodab 2 2 = 5, minimeerides samas kõrvaltoimeid.

Selle probleemi lahendamiseks arvan, et peaksite üle vaatama kolme eri tüüpi steroolide põhiallikad.

Steroidne alus:

Testosterooni fond: Kõigepealt vaatame testosterooni steroide. Näiteks jõuliselt täidetakse, testosteroon, Eq, T-bol. Need steroidid on täpselt samad, mis testosteroonil põhinevad. Enamikul neist on sama aromatiseerimise aste. Seetõttu on testosterooni baasil kasutatavate steroidide eesmärk kasutada aromataasi inhibiitoreid östrogeeni koguse kontrollimiseks organismis, et vähendada kõrvaltoimeid.

19st ja steroididest: see klass steroidide kohta sisaldab 19 mitte-testosterooni. See on sisuliselt väike osa estritest, mis moodustavad nandrolooni ja trenbolooni. Need steroidid on väidetavalt progestogeenid, mis on tihedalt seotud progesterooni retseptoritega ja arvatakse samuti, et neil on suurenenud prolaktiini funktsioon. Samuti väärib märkimist, et teil on teie käsutuses dopamiini stimulandid, et vältida prolaktiini võimalikke kõrvaltoimeid. Need steroidid ei muutu suures osas estrogeenideks. Kuid see ei tähenda, et nad ei mõjutaks östrogeeni taset organismis. Kaudselt võib nandroloon suurendada aromataasi ekspressiooni

DHT alus: Need steroidid sisaldavad kõiki DHT rühmi. Nad ei aromaatid üldse östrogeeniks. DTH rühmi sisaldavate steroidide kõrvaltoimed on koondunud meeste kiilaspäisuse sümptomitesse. DHT on meessuguhormoon, mis põhjustab juuste väljalangemist, mistõttu sellel põhinevatel steroididel on vastavad kõrvaltoimed. Selle kõrvaltoime pärssimiseks on mitmeid viise, nagu näiteks spiro ja Nizorali šampooni paikseks manustamiseks. Tavaliste DTH-d sisaldavate steroidide hulka kuuluvad stanozolool, masteron jne.

Nüüd, kui oleme välja selgitanud kolm erinevat steroidi, millised on erinevad kompositsioonid, kuidas neid segada? Kuidas me kasutame oma teadmisi steroidide kohta tõhusa steroidide segu jaoks? Ma arvan, et parim viis oleks rohkem teada saada erinevate steroidtsüklite kohta (näiteks inimese neitsi C ja järgnevad C-järelmeetmed), et saaksite tõesti aru saada, kuidas kasutada steroidide erinevaid omadusi steroidide tõhusaks virnastamiseks.

Paljud inimesed (kaasa arvatud mina) usuvad, et iga steroidikasutaja peaks olema testosterooni kasutamisel üksi. Allpool keskendun mõningate põhjuste selgitamisele, mis näitavad, et selline neitsi C on kindlasti tark valik. Esiteks toodetakse testosterooni loomulikult inimkehas. Testosteroon, mida me väljastpoolt sööme, on sama funktsioon, mida testosteroon toodab ise. See hormoon on meie kehas juba olemas, nii et esimene tsükkel selles tsüklis on lihtsalt testosterooni koguse suurendamine organismis. Testosterooni võib öelda steroidide isaks ja mis tahes steroidide moodustumise aluseks. Nagu ma eespool mainisin, vajab inimkeha testosterooni, kuid meie steroidide tarbimine mõjutab testosterooni sekretsiooni, seega peame tegema ainult osa testosterooni väljastpoolt inimese keha asemel. Väike testosterooni kogus ise. Kuna testosteroon on östrogeeniks aromatiseeritud, peame võtma asjakohaseid meetmeid kõrvaltoimete kõrvaltoimete vältimiseks. Aeglaselt mõistate, et östrogeeni mõjud vajavad kõige rohkem meie tähelepanu ja kontrolli steroidide kõikidel võimalikel kõrvaltoimetel. Me peame hoolikalt teadma, kuidas organismi östrogeeni kontrollida, seda kiiremini seda parem. See ei ole mitte ainult võtmega e2-ga seotud kõrvaltoimete kontrollimiseks, vaid ka teiste komponentide sisaldavate steroidide võimaliku mõju otseseks kontrolliks. Kui saate seda teha, on testosteroon tõesti lihtne ja väga tõhus steroid. Ma arvan, et olen selgitanud, miks ma pean testosterooni kasutama neitsi C jaoks. Selle tsükli puhul kasutatakse ainult testosterooni, et saaksime testosterooni mõju kehale tõhusalt hinnata. Lihaste lisamisel erineb muud tüüpi steroidide kui testosterooni sisalduse suurenemine kehas inimeselt.

Ok, nüüd, kui olete lõpetanud neitsi C, näiteks 500 mg testosterooni nädalas. E2 kõrvaltoimete kontrollimiseks kasutate aromataasi inhibiitorit nagu imuratsetaami, Exemestane. Samal ajal kasutate vereringes väikest annust HCG (inimese kooriongonadotropiini). Te kasutasite õigel ajal teatud protsenti tamoksifeeni ja klomifeeni ning saite hästi. Teie koolitus ja toitumine on hästi korraldatud ja neil on palju lihaseid. C kõrvaltoimed on hästi kontrollitud ja keha taastub kiiresti. Neid tuleb kinnitada vereanalüüsiga. Vereproov enne tsükli algust määrab teie algandmed. Vereringet silmuses kasutatakse selleks, et kontrollida, kas teie organismi e2 kontroll on olemas. Vereanalüüsi pärast PCT-d kasutatakse selleks, et tuvastada, kas olete täielikult taastanud keha normaalse funktsiooni. Mida te järgmisel tsüklil teete? Esmalt võtke aega, et kaaluda oma valikuid hoolikalt. Loomulikult saate testosterooniga teha veel ühe C. Seekord, esimese nelja nädala jooksul kuni kuue nädala jooksul, võite isegi jõuliselt täiendada C-i alustamist. See on hea valik. Loomulikult saate teha veel ühe segu, et näha, kuidas see toimib.

Kui teete oma esimest steroidide segu, siis arvan, et peaksime valima kaks erinevat steroidi. Nüüd, kui teate oma organismi reaktsiooni sellele testosteroonipõhisele steroidile ja kuidas kontrollida e2 kõrvaltoimeid 500 mg iganädalases annuses. See teave on teie esimese segakasutuse jaoks väärtuslik. Nüüd peame kaaluma plusse ja miinuseid ning valima segamiseks kaks teist steroidi. Steroidid, mis koosnevad 19-ndast, on väga huvitav ainete klass. Need on efektiivsed lihasmassi suurendamisel, kuid deka on kergem ja omab vähem kõrvaltoimeid. Seetõttu on 19-nda steroidi puhul deka kindlasti esimene valik. Kuid enne seda, kui tutvustad seda ükskõik millisesse silmusesse, peate olema tark, et välja selgitada oma keha reaktsioon deka suhtes. Mis siis DHT-ga? Huvitav on, et sellist tüüpi steroididel ei ole tugevat lihast suurendavat toimet, kuid neil on mõni muu soovitav mõju. Nad on meessuguhormoonid ja ei aromatiseeri, kuid ei suurenda lihasmahtu. Kõige efektiivsem mahu suurenemine selles kategoorias on taastusravi draakon, anavar ja stanozolool. Teiste sortide peamine mõju on sebumi vähendamine. Te võite öelda, et steroidide nagu DHT põhifunktsioon on pigem lihaste eraldamise suurendamine kui lihasmahu suurendamine.

Nii et minu ettepanek on viia läbi deka ja testosterooni segatsükkel, näiteks 500 mg testosterooni 400 mg deka nädalas.

Teie östrogeenivastane annus peab olema sama, mis ainult testosterooni kasutamisel. Pange tähele, et kaart reguleerib aromataasi ekspressiooni, nii et teie keha e2 sisaldus on kõrgem kui eelmine testosterooni tsükkel. See võib põhjustada ai annuse veidi suurenemist ja ei pruugi, kuid peate pöörama tähelepanu. Praegusel ajal võivad kogutud teadmised tuua segatsüklis mõned tulevikku suunatud. Mainisin ka, et steroidid, nagu näiteks 19nor, põhjustavad organismis prolaktiini kasvu. Ilmsemad kõrvaltoimed on seksuaalne häire ja imetamine. Seda kõrvaltoimet saab kontrollida dopamiini stimulaatori, näiteks pramipeksooli abil. Sellepärast ütlesin, et e2 juhtimine on kõigi kõrvaltoimete kontrollimise võti. Kui e2 kontroll on hea, siis ei ole mingit alust muudele kõrvaltoimetele. Kasutades eelmises neitsi C-s kogunenud kogemusi ja teadmisi, kontrollitakse selle tsükli kehas östrogeeni, nii et kui te arvutate, on taaskasutamine väga kiire ja hcg kogust saab kontrollida. Seega on testosterooni tsükli esimesed teadmised väga kasulikud.

Oletame, et teie silmused on siiani olnud head ja kõrvaltoimed on hästi kontrollitud ja tulemused on head. Mida te siis edasi teete? Võib-olla on aeg võtta kasutusele DHT, steroid, et näha, kuidas see toimib.

Rääkides sellest, kuidas me hakkame DHT-d hübriidplaani sisse viima? Nagu eespool mainitud, on DHT rohkem ravimit, mis aitab kasutajatel saada paremat lihaste resolutsiooni kui maht. Siiski on mõned erandid. Ja soovitan kasutada ühte või kahte neist „eranditest” segus. Seetõttu võib see segatsükkel koosneda 500 mg testosteroonist, 400 mg deka ja 60-80 mg anavarist või stanozoolist kaheksa nädala jooksul. Selle tulemuseks on kolme erineva kompositsiooniga steroidide segu. Aga ma tahan avaldada, et mis tahes DTH steroid ei asenda antiöstrogeene. DTH steroidid võivad mõjutada androgeenide ja östrogeenide muundumist, nõrgendades seega veidi reaktsiooni imetamisele, kuid ei reguleeri östrogeeni taset inimkehas. Seega lisage vereringesse kindlasti östrogeenivastased ravimid. Ma usun, et teil on juba olnud parem kontroll narkootikumide hulga üle. DTH steroidide peamine kõrvaltoime on see, et see põhjustab meeste kiilaspäisust. Selle kõrvaltoime pärssimiseks on mitmeid viise, nagu näiteks spiro ja Nizorali šampooni paikseks manustamiseks. Siinkohal tahan selgitada, et steroidide segamise kõrvalmõjud ja tagajärjed ei ole lihtsalt pealiskaudsed. Mõnikord kõrvaldavad kõrvaltoimed üksteise. Näiteks stanozolool ei aktiveeri progesterooni retseptorit ja deka ise on progesteroon. Seetõttu võib stanosolooli ja deka kombinatsioon leevendada progesterooni kõrvaltoimeid, sest stanosool tegelikult takistab deka aktiveerimist progesterooni retseptoritele. Seevastu võib stanosolool põhjustada liigesevalu ja kaart on liigeste valu ja ebamugavustunde leevendamise funktsioon. Nende kahe ravimi kombinatsioon maksimeerib kasu ja vähendab kõrvaltoimeid. Seetõttu ei ole steroidide roll mitte ainult lihastes, vaid ka kõrvaltoimete vähendamise sünergistlikus toimes.

Siiani oleme käsitlenud mitmeid erinevaid steroidide segusid ja te võite mõista, et igas tsüklis õppinud teadmised mängivad rolli selles, kuidas me reageerime sellele, mis segus võib juhtuda. Kuid paljudel juhtudel varieerub ravimite kombinatsioon inimeselt. Näiteks leidsin mulle pikema aja jooksul suuremad testosterooni annused ning suurim annus 19-ndatel steroididel ja keskmise annuse DTH steroididel toimis kõige paremini. Erinevate steroiditüüpide erinevatest mõjudest ja sellest, kuidas nad üksteisega suhtlevad, saab teil järk-järgult leida teile parima segu. Võttes aega selle teadmise õppimiseks, saate maksimeerida kasulikkust 2 2 = 5, vähendades samas kõrvaltoimeid. Süstemaatilise lähenemisviisi abil saate proovida erinevaid segusid, et leida järk-järgult teie jaoks kõige sobivam plaan, vähendades samal ajal kõrvaltoimete ohtu. Teadmiste kogunemine aitab teil mõista oma keha, mõista selle reaktsiooni narkootikumidele ja mida teha võimalike kõrvaltoimete vältimiseks. Kui sa saad seda teadmisi juba algusest peale õppida, siis arenete väga kiiresti ja steroidide kasutamine toob teile ka meeldivaid tulemusi.

Loodan, et see artikkel võib aidata neid, kes kahtlevad steroididest. Saate isegi nimekirja oma lemmikplaanidest ja nende eelistest nimekirja lisada. Kuid pidage meeles, et mida rohkem sa seda ei tee, seda parem. Kui alustate steroidide kasutamist, seda vähem annust te kasutate, seda parem.

*** Ülaltoodut jagab meie sooja südamega sõber. Suur tänu, meie sõber! Kuna iga isik on teistsugune, siis ainult teie viide.

Paari:Toidunõustamine steroidide tsükli ajal Järgmise:Tsükli teraapia teema