Steroidide KKK lisad -1

- May 27, 2019-

Steroidide KKK lisad -1   Uuendatud 22. oktoobril 2019

                                                                                                              

1 Kas peaksin lähiaastatel kasutama steroide ja mida varem neid kasutada, seda parem?

See põhineb isiklikel erinevustel, sõltumata sellest, kas see sõltub inimese majanduslikest tingimustest, väljaõppe tasemest ja mitmesugustest tingimustest. Kui Arno oli 16-aastane, hakkas ta tutvuma anaboolsete ravimitega. Ta võttis iga päev suure söögi. 19-aastaselt võitis ta universiaadi meistri ja temast sai noorim meister. Sel ajal võis tema kehakuju kasutada ka praeguse taseme laval. Behemoth on kirjeldada.

Enne steroidide kasutamist peaksite olema vähemalt kaks aastat rasket treenimist, sest kui hakkate just seda ravimit kasutama, ei saa te isegi põhitreeningutest ja dieedist aru. Isegi kui te tarvitate narkootikume, olete lihtsalt roogist ühe kasutatud nõudeni ja olen alati rõhutanud maksimaalset kasu, nagu ka autojuhtimine, kui te ei kontrolli põhirooli, käivitab ravim teie eest auto. Mis see on, auto töötab suurel kiirusel, aga mis saab sinust? Peaksite õppima ja proovima igat tüüpi treeninguid (sealhulgas raskete raskustega segatud liigutused, suur jõud, suur kaal ja väike arv kordi, väikesed raskused, mitu treeningsagedust ja isegi mitmesuguseid muid rallitreeninguid) ning tegema selleks ajaks, kui soovite saate kohandada oma dieeti ja treeningsagedust, las see kõik on teie treenimisharjumustesse sügavalt sisse juurdunud ja ainult siis, kui neid valdate, on steroidid peale selle üles ehitatud. Võib tuua teile suurima ümbermõõdu ja tugevuse kasvu. Kui olete koolituse ja põhidieediga kana, pole isegi põhitreening meeldejääv. Isegi teie lihasrühmade nimed ja liikumisnimed pole täpselt arusaadavad. Teil on isegi oma keha. Te ei saa seda kontrollida, isegi kui kasutate ravimit, on see lihtsalt kasutatud kana ja raiskate oma värskeid retseptoreid. Muidugi, kui olete uustulnuk, kes pole kunagi spordisaalis käinud, kuid ümber on mõni asjatundja ja juhendab teid, siis on muidugi parim valik teie jaoks kiireim.

2 Kas ma saan teatud ravimit üksi süüa? Kas see on efektiivne?

Tegelikult on see küsimus põhimõtteliselt kümmekond valget küsimust iga päev, mida minult väga lihtsal põhjusel küsida: mis on teie uimastitarbimise eesmärk? Kas mitte parema sissetuleku nimel? Mis tähtsus on ühe ravimi kasutamisel üksi? Kas sa kardad surma? Või majanduslikel põhjustel? Kui see on majanduslikel põhjustel, ei ole soovitatav kasutada steroide. Miks seda parema sissetuleku jaoks eraldi kasutatakse? Kergesti mõistetava analoogia tegemiseks on ravimite superpositsioon nagu toiduvalmistamine, soovite valmistada maitsvat rooga ja panite ainult soola, maitse on seal, aga kas tulemus?

3 Kas steroidravimid tõesti tapavad?

Steroidravimeid ei kasutata mõnedes diureetikumides ja peptiidhormoonides. Need ei põhjusta otseselt surma. Suurte annuste ja pikaajalise kasutamise korral, samuti põhjendamatu kollokatsiooni ja kaitse korral võivad tekkida haigused ja seotud elundite füüsilised andmed. Ebanormaalsused, vallandades ja põhjustades mitmeid tüsistusi, põhjustades kaudselt surma.

Mis puudutab mõju pikaealisusele, siis on varasemad uuringud ja kliinilised andmed välismaal näidanud, et mõistlikes annustes steroidide kasutamine ei mõjuta elu. Euroopas ja Ameerika Ühendriikides populaarne hormoonasendusravi on laiendanud ka noorte steroidide turgu. Keskealised inimesed, eakad inimesed, kõik uimastitest põhjustatud surmapõhjused, ainult ebaõige kasutamine ja ülikõrgete annuste pikaajaline kasutamine võivad põhjustada kaudset surma, näiteks siseelundite rike, ülemäärased füüsilised näitajad surm. Uimastite mõistlik kasutamine ja keha kaitse võivad selle ohu miinimumini viia

4 Kuidas jälgida, kas sportlane on tarvitanud uimasteid

Praegu on Internetis ringlevatel õla- ja nabavalgustel teatud põhjused, kuid need pole absoluutsed ning puudub teaduslik alus ning seda ei saa absoluutseks pidada, kui just ravimi toimivus pole keha jõudlus. Ilmselt on näiteks vistseraalne hüpertroofia liiga suur ja maht palju suurem kui tavalistel inimestel ...

5 Milline ravim toimib kõige paremini?

Individuaalsete erinevuste kohaselt ei ole iga inimese reaktsioon erinevatele steroidtoodetele ühesugune, seega pole parima võimaliku toimega ravimit, näiteks deka, millel oleks pärast kasutamist mõnele inimesele oluline mõju, ning kehakaal suureneb kiiresti, kuid mõni kehtetu

Kas steroid mõjutab viljakust?

Steroidide kasutamisel mõjutab see viljakust. Peaaegu kõigil steroididel on sugunäärmeteljel rohkem või vähem pärssimist, mille tulemuseks on halb sperma kvaliteet ja madal ellujäämismäär. Muud ravimid, näiteks testosterooni heptanoaat, on algselt rasestumisvastased vahendid, üks tooraine. Kui teil on plaan sündida laps, võtke täielik PCT ja puhake 2–6 kuud, seejärel kontrollige keha, kas keha andmed on normaalsed. Kui ravim on ebamõistlikult sobitatud, kasutatakse perioodilist paigutust valesti jne, põhjustades tõsiseid kahjustusi sugunäärme teljele ja sellest tulenev viljatus nõuab ravi.

7 Kas kasutate steroide kehapiiridest üle saamiseks?

Esiteks on see ka vale mõte. Steroidid ei suuda keha piiridest läbi tungida, kuid see võib aidata teil kitsaskohast läbi murda. Teie lõplik läbimurre peab selle tegemiseks kasutama peptiididega seotud tooteid. Keegi ei saa oma teada. Keha piirid on samal tasemel. Isegi maailma tippmängijad Phil Heath, Kai Greene ja teised arvavad, et nad pole piiri jõudnud. Lisaks on looduslikes tingimustes keha piire võimatu puudutada. Tavaliselt ütlevad mõned inimesed sageli, et ma kasutan mõne aasta jooksul steroide. Tegelikult on see ka suhteliselt naiivne keel. Steroidid võivad teie anaboolset keskkonda reguleerida, et aidata teil tulemuste saamise aega vähendada. Naturaalne mängija saab treenida 10 aastat. Steroidide kasutamise lõplik mõju on tulevikus sama, mis 2-3-aastastel steroidide kasutajatel.

8. Kas steroidid nakatatakse pärast kasutamist?

V: Kõik steroidid ei põhjusta femaliseerumist ja kui mõnel durgil on see kõrvaltoime, siis kasutage seda asjakohaselt ja kasutamine nagu suukaudne tamoksifeen võib kõrvaltoimele vastu seista. Pärast tsükli lõppu jätkub see varsti, pole vaja palju muretseda see.

9. Kas väike annus tsüklit peab olema anti- feminiseerumine ?

V: Jah.

10. Kas Clenbeturol säilitab enne võistlust vett? Esiteks, Clenbeturol ei salvesta vett. See ei saa mitte ainult vähendada rasva, vaid ka parandada ketooni keha kvaliteeti ja parandada lihaste eraldumist. Siiski tuleb meelde tuletada, et võistluste ajal on teil range dieet, ilma õli, soola, vähese süsiniku ja vähese veega. Kui võtate klenbeturooli, muudab see teie temperamenti, seega saab seda kasutada, kuid parem on kujundada sobiv ja säilitada hea mentaliteet.


Paari:Kuum toode M1T suurendab oluliselt teie limaskesta Järgmise:Kuidas östrogeen toimib püstimise vältimiseks