Steroid KKK-de täiendused -2

- May 28, 2019-

1 Mitu lihast saab algaja kasutaja esimese tsükli jooksul kasvada?

Kui kasutatakse piisavalt annuseid, võib esimene tsükkel kasutajale oluliselt suurendada. Kuigi iga inimese olukord on erinev, on tavaline, et 8–12-nädalase tsükli jooksul suureneb 30 naela või rohkem. Loomulikult on osa sellest veest, kuid 15-20 naela lihaskasv on endiselt väga realistlik.

2 Kas steroidide kasutamise kasv on ajutine?

See ei ole. Kõigepealt peate mõistma, et steroidid aitavad teil lihaskasvu saavutada kahel põhilisel viisil. Esiteks, narkootikumid võivad kiiresti jõuda teie lihaste poolt seatud kasvu piiridesse. Aktiivse koolituse, õige toitumise ja eduka tsüklijärgse taastamise programmide abil saate muidugi säilitada lihaseid omaenda geneetilistes piirides.

Steroidid aitavad teil oma geneetilisi piire ületada. Steroidid muudavad teie keha suurust pidevalt, suurendades kehas olevate tuumade arvu. See võib põhjustada lühikese aja jooksul lihaste kiire kasvu. Isegi kui te ei ole ravimit või harjutust pikka aega kasutanud, on eelmise tsükli poolt toodetud tuumamaterjali kasv veel olemas. See loob lihaste mälu, mis tähendab, et jõuad oma lihaskasvu piiridesse kiiremini kui inimesed, kes ei ole kasutanud steroide. Seega ei ole steroidide kasutamise eelised mitte ainult nende lihaste kasv lühikese aja jooksul.

3 Kas steroidid muudavad mind professionaalseks kulturistiks?

See tähendab, et kui teil on väga head geneetilised tingimused ning raske töö ja väljaõpe, siis saad tõenäoliselt samad lihased kui professionaalsed kulturistid. Kuid tegelikult ei saa enamik inimesi seda teha. Geen määrab suure osa, mida ei saa muuta. Paljud inimesed saavad narkootikume kasutades väga suureks, kuid ainult vähesed inimesed saavad tõepoolest saada kulturistideks.

4 Kui palju riski on üks steroidtsükkel?

Vähemalt lühiajaliste kasutajate puhul on anaboolsed / androgeensed steroidid ohutud. Kui palju tsükleid ei kasutata ravimite ülemääraseid annuseid, nagu näiteks negatiivne mõju kolesterooli tasemele, vererõhk, hematokrit ja tavaliselt pärast tsüklit. Steroide kasutavad tuhanded inimesed, kuid lühikese aja jooksul on uimastite kuritarvitamise tõttu surnud insuldi või maksavähi tõttu vaid mõned. Tõde öeldes on steroidide kuritarvitamise põhjustatud suremus veidi kõrgem kui marihuaana ülemäärane tarbimine (tegelikult olete kuulnud marihuaana surmast) ja see on palju väiksem kui ebaseaduslike anesteetikumide kasutamise põhjustatud suremus.

5 Kui palju on pikaajaliste steroidide kasutamine?

Steroidid võivad suurendada selle tekkimise tõenäosust ja võivad põhjustada teisi südame-veresoonkonna probleeme, mis võivad põhjustada insulti või haigestumist. Isegi surnud steroiditarbija jaoks on raske öelda, et steroidid põhjustavad seda kõike. Lõppude lõpuks võib südame-veresoonkonna haigusi mõjutada paljud tegurid. Seega on pikaajaliste kasutajate kasutamise oht raske välja arvutada. Uute, näiteks pikaajaliste steroidide kasutajate puhul peate olema kindel, et teil ei ole südame-veresoonkonna või muid tõsiseid haigusi. Ainus steroid, mida saab öelda, võib suurendada nende haiguste tekkimise tõenäosust.

6 Kas saate oma karjääri laiendada, kasutades steroide ohutult?

Anaboolsed steroidid on suhteliselt ohutud kasutada pika aja jooksul. Steroidide kasutamise juhend on kasutamise riski minimeerimise võti. Kui kasutaja rangelt järgib ettenähtud annust, vali sobiv ravim, sobiv tsükli pikkus, säilitades samal ajal piisava koguse süsinikuvee dieeti, treenides kõva tugevust ja aeroobset treeningut ning võtke tsükli ajal asjakohaseid toidulisandeid, nagu kalaõli. Raske on öelda, kui suur on kasutamise oht. Nii et öelge, et planeerite oma silmus, et vältida riski esmatähtsust.

7 Mis on ohutu steroidiravim meessoost kasutajatele?

Testosteroon, olenemata testosterooni vormist, on suhteliselt ohutu. Kardiovaskulaarsete haiguste risk võib tekkida, kuid see ei ole tõsine, kui terapeutiline annus on veidi suurem (näiteks 200-400 mg testosterooni nädalas). Samal ajal on süstitavad ravimid nagu Boldenone, Nandroloon ja Metinolone suhteliselt ohutud. Need ravimid on ohutumad kui kõik teised suukaudsed ja süstitavad steroidid.

8 Millised steroidid ei põhjusta juuste väljalangemist?

Nende geenide puhul, mis sisaldavad juuste väljalangemistegurit määravat tegurit, võib kasutaja kiirenduse või juuste väljalangemise vältimiseks valida ravimi kasutamise ringluse alusena, nagu nandroloon, Oxygenone või Metoprolol. Dioksosterooni kõrvaltoimete vastu võitlemiseks võib vereringesse lisada sobivaid testosterooni annuseid. Kui aga teie geen määrab, et kaotate juuksed, saate seda hoolikalt kontrollida, kasutades sobivat ravimi annust ja tsükli pikkust.

9 Kas ma pean steroidide kasutamist iga paari nädala järel muutma, et vältida organismi retseptorite ravimist ravimiga?

Seda ei nõuta. Mõlemad anaboolsed / androgeensed steroidid suurendavad lihaseid, aktiveerides sama retseptorit. Seega ei ole kasutatud ravimitüübi muutmisel mingit mõju.


Paari:HGH juhised täitmis- ja lõikamistsükli jaoks Järgmise:Kuidas steroidide kasutamine lõpetada?