Steroidide KKK lisad -3

- May 29, 2019-

Steroidide KKK lisad -3 Uuendatud 21. oktoobril 2020. aastal


1.Väga kardan süste, tahan kasutada väikest läbimurret, suurendades A lihtsat vastet: A: lihaste rasva kadu sünkroniseerimispunkt, vormimisliinid, mida soovitatakse?

V: Varases staadiumis on soovitatav kasutada ohutumat suukaudset kombinatsiooni Turinabol ja Oxandrolone pluss Methenolone. Üksikasjad peavad järgima füüri juhiseid. Ja need tooted on põhjustanud suukaudset maksatoksilisust, seega kontrolli nelja kuni kuue nädala jooksul. Põhimõtteliselt pole mingeid kõrvaltoimeid, mille pärast muretsete.


2. Milline on parem tailiha lisamiseks, kui võtta suukaudset trenbolooni või turinabolit?

V: Suukaudne metriboloon on eriti kahjulik maksale, seda ei soovitata.


3. Süstimisküsimused: soovitatav on süstida koht, tuharalihas, deltalihas ja A: neelu neli neela. Neliknurga väliskülg on tegelikult väga valiv. Paljudel inimestel on 2-3 päeva pärast süstimist raskusi kõndimisega. Algaja süstimise teisel-neljandal päeval on edasilükatud valu ja süstete arvu suurenedes valu väheneb. Üksikasju leiate artiklist "Kuidas omaenda steroide süstida".


4. Kas lihased kahanevad pärast ravimi kasutamise lõpetamist? Millised on kõrvaltoimed kehas!

V: Niikaua kui see ei ole suur kogus vett säästvaid ravimeid, kui treeningu intensiivsus ja toitumine säilivad, ei kuku tõenäoliselt lihased ja keharaskus ootamatult maha.


5. Mida peaksin ravi ajal tähelepanu pöörama? Aga treeningu intensiivsus ja toitumine?

V: Võib juhtuda, et saate kiiremini taastuda ja rohkem treenida. See tähendab, et saate kiiremini taastuda ja rohkem treenida. Lihtsamalt öeldes peaksite ravi ajal rohkem harjutama.


6. Kuidas valida m1t ja oksandrolooni?

V: Kahes ravimis pole võrreldavaid ravimeid. m1t on hea lihaste kasvule, kuid oksandroloon aitab hästi vähendada rasva. Kõrvaltoimete osas on m1t maksarõhk suurem kui oksandroloonil.


7.Miks võib paisunud steroidi valusalt süstida?

Ravim ise

Kogu veebaas: vesialuse testosteroon, stanosolool jne põhjustavad süstimisel tugevat valu, steroidid on lipiidid, neid ei saa vees lahustada, vesi kahjustab pärast lihastesse süstimist paratamatult. See on normaalne. Lisaks võin mainida, et stanosolooli valu võib võtta suu kaudu.

Trenboloon või muud lühikese ahelaga ravimid: see ärritab lihaseid, kuid see ärritus on endiselt ebaselge. Mõne inimese sõnul pärineb trenbolooni stimuleeriv toime grupist ja selle derivaatidest endast. Mõni inimene väidab, et Broni ärritus tuleneb tootmise pärandist ja see pärand vastutab ka rühma värvuse eest.


Eneshormoonide vastus

Mõnel inimesel tekib pärast testosterooni süstimist hormonaalne reaktsioon, põhjustades turset ja madalat palavikku. Tavaliselt toimub see ainult testosterooni korral. Kui lähete pärast valu haiglasse vereanalüüsi tegema, ei leia te enda ülitundlikku C-reaktiivset valku ja kui valgete vereliblede sisaldus on tõusnud, võib välistada bakteriaalse infektsiooni tekke võimaluse, mis põhimõtteliselt omistatakse sellele kategooriale.


Liigne lihaste imendumine

Kui teile meeldib alati süstida teatud lihast või süstida teatud lihasesse korraga liiga palju õli (soovitatav on iga osa mõõtmine: õla 1ml jalg 3ml puusa 3ml), ületab lihaste imendumisvõime, on ravim lihasesse Kristalliseerumine, süstepunkt on paistes, millega kaasneb vähene põletustunne ja punane nahk naha lähedal, see olukord võib kesta pikka aega, võib olla 2 nädalat võib olla kuu, eriti ebamugav, ainus lahendus on muuta koht sidumiseks, ärge alati kohta siduge. Lisaks kaasneb punetuse ja turse puudutusega tugev valu, kuid on soovitatav, et imendumist ei soodustaks enam midagi.

Enne mängu lavale jõudmist peate iga kord tähelepanu pöörama, vastasel juhul on see paistes.

Lisaks steriliseerimisele tootmise ajal

Ma ei taha narkootikumide tootmise probleemist liiga palju rääkida. Steriliseerimise kohti on liiga palju. Lihtsalt loetlege see: steriliseerida tuleb toorained, steriliseerida tuleb mitmesugused abimaterjalid, steriliseerida süstimisõli ja konteineri ettevalmistamine. Mikropoorseid membraane tuleb steriliseerida, steriliseerida viaalide viaalid ja kummikorgid ning steriliseerimine pole nii lihtne kui kuuma vee põletamine. Mõni vajab seestpoolt tapmiseks ultraheli puhastamist ja mõne tunni vältel kuivsteriliseerimist. Bakterid ja endospoorid, mis vajavad varustust, raha ja aega. Aja ja kulude kokkuhoidmiseks ei saa väikesed tehased baktereid oma kohale toota ja isegi kui nad baktereid tapavad, jäävad bakterite keha pudelisse. Mitme filtreerimise jaoks on vaja head filtrit, mis vähendab tootmise efektiivsust ja suurendab kulusid. Seda pole lihtne teha (öelge lihtsalt, et 0,1 mikroni poorisuurusega filtrit kasutatakse ainult õhu filtreerimiseks; ei. Milline tootja on rumal valida, kas kasutada õli filtreerimiseks 0,1). Kõiki tootmisprotsesse tuleks rangelt kontrollida ja jälgida.

Abiainete süstimine

Liigne bensüülalkohol. Bensüülalkoholi kasutatakse üldjuhul õliravimite anesteetikumi ja bakteriostaatilise ainena valu vähendamiseks ja süstide steriliseerimiseks. Kuid kui see on liiga palju lisatud, on kerge turset ja punnis põhjustada ning ka mõõtekontrolli tehas on ebatäpne.

Osmootse rõhu regulaator pole täpne. Näiteks miks tunnevad paljud inimesed HCG-ga süstimisel tugevat valu? Põhjus on see, et need inimesed ei kasuta steriliseeritud vee asemel 0,9% naatriumkloriidi lahust. Kui süst siseneb lihasesse, pole osmootne rõhk inimese kehaga sama.


8. Kui võtate ainult suu kaudu manustatavaid ravimeid, ütlesite, et retseptori tundlikkuse parandamiseks on parem mitte ületada 6 nädalat. Kas ma saan jätkata asendusravimi kasutamist kauem kui 8 nädalat?

V: Kui te võtate üksi suukaudseid ravimeid kauem kui 6 nädalat, kui te ei võta tõhusaid meetmeid, põhjustab teie keha täieliku resistentsuse, mitte ainult teie kasutatava, kogu anaboolne steroid on täielikult passiivne, hiir A pott suppi, tsüklit täis vann


9. Kuidas saab t3 ja klenbuterooli koos kasutada?

V: kõigepealt uurige oma üksikasju koguses ja tsüklis, soovitatakse kasutada 2 peatust 2, ärge mõelge pidevale kasutamisele, ärge mõelge ketotifeeni kasutamisele, pöörake tähelepanu sellele kombinatsioonile (lihaste põletamine) tuleb teha Narkootikumide takistuse lagunemise töö


10. Kas steroidid on impotentsus?

V: Mõistlik ja range tsükkel pole võimalik. Enne hea töö tegemist oma anaboolsete ravimitega kohanemise ulatuse kontrollimiseks ja analüüsimiseks, stressiresistentsuse, vastunäidustuste suhtes, ärge ületage teile sobivate ravimite valikut ja ärge kasutage ravimeid, mis on teie enda vastunäidustustega vastuolus. Kõige tähtsam on öelda miljonid korrad, kvaliteetne taastumine!


11. Kas juuste väljalangemiseks on geneetiline geen, mis võib kasutada steroide?

V: Jah! Muidugi peate kõigepealt mõistma oma keha ja mitmete ravimite sobivat vahemikku, tegema head kaitsetööd, testosterooni saab kasutada, tehke neid protsesse vastavalt.


12. Ma tahan kasutada ainult Dianabolit, kas see on okei?

V: tulemusi on keeruline säilitada. Ja ühe ravimi kasutamine muudab retseptorid kiiresti tundlikuks. Tulevikus, kui soovite lisada muud tüüpi ravimeid, ei pruugi sellel olla mingit mõju, seega pole soovitatav


*** Meeldetuletus: kogu sellel saidil olev teave on ainult teie teadmiseks. Palun pöörduge spetsialisti poole või külastage vajadusel meditsiiniasutust.


Paari:Mõned andmed Mesterolone Provironi kohta Järgmise:HGH lühike juhendamine