Sustanon 250 andmete jagamine

- Jun 05, 2019-

Sustanon 250 on kõige kuulsam ja populaarsem segatud testosterooni preparaat. Algne eesmärk selle ravimi valmistamiseks oli kombineerida testosterooni eeliseid, mis sisaldasid väiksemat estri rühma ja suuremat estri rühma sisaldavat testosterooni. See tähendab, et kasutajad saavad säilitada testosterooni kontsentratsiooni veres harvemate süstide kaudu, saavutades samasuguse toime nagu lühitoimeline testosteroon.

Süsti süstide puudumise tõttu on Sustanon 250 populaarne ravim madala testosterooni raviks. See võimaldab patsientidel säilitada testosterooni taset harvemate süstimistega. Kuid see ei ole tõesti Sustanoni 250 väga oluline omadus. Testosterooni segamine ei anna sportlastele paremaid tulemusi kui monoesteripõhine testosteroon. Et parandada jõudlust, peavad sportlased saama sagedase süstimise (näiteks testosterooni propionaadi) kaudu testosterooni maksimaalse kontsentratsiooni, mitte ainult pideva kontsentratsiooni tagamise. Mõned inimesed usuvad alati ekslikult, et Sustanon 250 on parem kui teistel monoestritel põhinev testosteroon, kuid tegelikult on see segu neljast testosteroonist, testosteroon on kõigis testosterooni omadustes sama.

Sustanon 250 funktsioonid ja funktsioonid

Testosterooni preparaadina on sunstanon 250 väga efektiivne madala testosterooni ravis. Testosteroon on oluline nii meestele kui naistele, kuid mehed vajavad kõrgemat testosterooni taset. See hormoon ei taga mitte ainult normaalse seksuaalse funktsiooni arengut, vaid omab ka palju seoseid meie tervisega. Testosteroon mõjutab meie keha, meelt, seksuaalset funktsiooni ja madal testosterooni staatus võib põhjustada mitmeid probleeme. Kuigi see ei ole surmav, mõjutab see tõsiselt elu kvaliteeti ja meeleolu.

Sunstanon250 aitab kergesti madala testosterooniga patsientidel parandada järgmisi sümptomeid:

Seksuaalse soovi vähenemine

Erektsioonihäired

Lihaste kaotus

Võimsuse langus

Suurenenud keharasv

Apaatiline

unetus

ärrituvus

Energia puudumine

Depressioon

Immuunsüsteemi langus

Sunstanon250 kasutamine võib oluliselt parandada patsientide elukvaliteeti. Uuringud on näidanud, et kui te ei pööra tähelepanu madalale testosteroonile, toob see kaasa mitmeid tõsisemaid haigusi:

Alzheimeri sündroom (Alzheimeri tõbi)

diabeet

Polüuuria

Osteoporoos

Viljatus

ärevus

südamehaigus

Huvitav on see, et kuigi kõrge testosterooni kontsentratsioon põhjustab mõningaid südameprobleeme, on madala testosterooni põhjustatud probleemid tõsisemad. Kui teil on madal testosteroon, siis ei ole põhjust mitte kasutada tugevat ja mugavat testosteroonipreparaati, nagu näiteks sunstanon250, et jääda terveks.

"12 uuringut, mis hõlmasid 2 000 patsienti, on näidanud, et madal testosterooni tase võib põhjustada südamehaiguste riski suurenemist. See teave võib põhjustada arstidel rohkem testosterooni asendusravi eakatele inimestele. Uus ravi näitab testosterooni. südamehaiguste esinemissagedus, kuna see on legendaarne. See lõik on seotud Muscular Development 2014.10 numbriga.

Kõige tähtsam on aga sunstanon250 funktsioon sportliku jõudluse parandamiseks. Steroidide kasutajad saavad samu tulemusi kui kõik madalad testosterooni patsiendid. Testosterooni kõrgetel kontsentratsioonidel kehas võib olla viis erinevat kasu. Te leiate, et testosteroon on kõige mitmekülgsem steroid, mis vastab kõigile sportlaste tulemuslikkuse nõuetele.

Sunstanon250 omadused sisaldavad järgmisi aspekte:

Parandada valgu sünteesi efektiivsust: valgu sünteesi efektiivsuse suurendamine tähendab, et rakud hakkavad eelistatavalt lihaskoe sünteesima. See on kõige tavalisem anaboolne funktsioon.

Lämmastiku retentsiooni suurendamine: Kõik lihaskoed sisaldavad umbes 16% lämmastikku. Kui lämmastikusisaldus langeb, on lihastes oht kaotada. Mida rohkem säilinud lämmastikuelemendid, seda stabiilsem on anaboolne keskkond. See funktsioon mängib olulist rolli nii lihaste suurendamise tsüklis kui ka rasva vähendavas tsüklis.

Punaste vereliblede arvu suurendamine: punased verelibled vastutavad hapniku transportimise eest veres. Vere hapnikutaseme tõus võib suurendada lihaste funktsiooni, mis tähendab, et lihaste vastupidavust ja vastupidavust paraneb oluliselt.

Suurenenud insuliinisarnane kasvufaktor: insuliinisarnane kasvufaktor on väga võimas looduslikult esinev anaboolne aine. Anaboolse funktsiooni suurenemine võib oluliselt parandada lihaste taastumist. See aine võib mõjutada kõiki keharakke.

Glükokortikoidide inhibeerimine: Glükokortikoidid on anaboolsed anaboolsed steroidid. See hormoon hävitab lihaskoe ja põhjustab rasva ladustamist. Kortisool on kõige kuulsam glükokortikoid. Testosterooni preparaadid nagu sunstanon250 tagavad, et glükokortikoidid ei muutu organismis domineerivaks hormooniks.

Sunstanon250 omadusi võib öelda lihtsaks ja arusaadavaks. See ei ole jumalavastane ravim, kuid see on endiselt võimas. Tegelikult on testosteroon kõige olulisem ja võimsam steroid.

Sunstanon250 efekt

Sportliku jõudluse parandamiseks peame järk-järgult tutvustama sunstanon250 mõju.

Parim variant on sunstanon250 kasutamine lihase suurendamise tsükli vältel. Testosterooni suured annused tagavad lihaste kasvu ideaalseks eelduseks, kui teil on piisavalt kaloreid. Ei ole piisavalt, et süüa rohkem testosterooni ei avalda mingit mõju, mitte telliseid, kuidas ehitada kõrghooneid. Kui testosteroon on kombineeritud täiusliku toitumisega, võib see siiski tuua kaasa märkimisväärse lihaste kasvu.

Samuti on oluline, et testosteroon võib suurendada ka teie ainevahetust. See tähendab, et kõrge testosterooni tase aitab teil vältida liiga palju rasva lisamist hooaja vältel. Kuid te peate selgitama, et teie toitumine ei ole teie keha rasva jaoks hea, kuid testosteroon võib muuta teie hooajaline koolitus tõhusamaks.

Sunstaron 250 on aga ka rasva vähendamise ajal väga hea valik. Selle võimas anaboolne efektiivsus on parem kui mistahes steroid, mis säilitab lihaseid. Kui teie toitumine valmistamisperioodi jooksul on tagatud, et see tarbib rohkem kaloreid kui teie tarbitavad kalorid, on teie lihastes oht tarbida. Keha tarbib alati energiat, kui vajab lihaseid. Mõistlik toitumine sunnib keha eelistatavalt rasva tarbima, kuid see on piiratud. Kui rasv on vähenenud, siseneb keha enesekaitserežiimi ja ta hoiab rasva tahtlikult. See on aeg, mil testosterooni suur kontsentratsioon toimib.

Lihaste säilitamine rasva vähendamise faasis ei ole ainus eesmärk. Testosteroon võib suurendada anaboolset efektiivsust, mis võib rasva tõhusamalt tarbida. Siiski tuleb märkida, et rasva kadumise perioodil kasutatav testosterooni annus on väiksem kui lihaskasvu faasi annus, mida täiendavalt analüüsitakse kõrvaltoimete kirjelduses. Ei ole kunagi hea mõte, et testosterooni tase oleks rasva langetamise ajal liiga madal. Sa pead mõistma, kui palju testosterooni vajate lihaste suurendamiseks. Siis vajate lihaste säilitamiseks vähemalt sama annust. Loomulikult saate testosterooni kogust vähendada ka teiste erinevate ravimitega.

Testosterooni suured annused parandavad ka lihaste taastumist ja lihaste vastupidavust. Taastumise protsess on lihaste kasvu protsess, mitte üks või kaks tundi treeningut jõusaalis. Koolituse olemus on lihaskiudude rebimine ja lihaste kasv tähendab rebitud rakkude taastumist. Testosterooni suured annused võivad selle protsessi kiiremaks ja tõhusamaks muuta. Loomulikult võib sunstanon250 suurendada ka kasutajate võimu, mis on koolituse jaoks väga oluline.

Sustanon250 kõrvaltoimed

Sustanon 250 on hästi talutav steroid tervetele täiskasvanud meestele. Kõrvaltoimeid saab suures ulatuses vältida mõistliku kasutamisega. Samal ajal ei ole kõrvalmõjusid ja igaühe geenidel on suur suhe, seega on ohutu kasutamine täielikult saavutatav.

Östrogeeni aspekt

Sustanon 250 kõrvaltoimed avalduvad peamiselt östrogeeni profiilis. Aromataas võimaldab seda testosterooni hormooni kergesti östrogeeniks jaotada. Kui östrogeeni tase on liiga kõrge, võib see põhjustada piima ja vee hoidmist. Tugev veesalvestus võib põhjustada vererõhu tõusu. Õnneks on need kõrvaltoimed meeste kasutajatele väga kergesti kontrollitavad. Paljud meessoost kasutajad julgustatakse nende kõrvaltoimete vastu võitlemisel kasutama mõningaid antiöstrogeenseid ravimeid. Östrogeenivastaste ravimite hulka kuuluvad kaks, üks on selektiivne östrogeeniretseptori modulaator, nagu tamoksifeen (tamoksifeen); teine on aromatiseerimise inhibiitor, näiteks anastrosool, aromatiseerimise inhibiitor, mis on kõige tõhusam, inhibeerib aromatiseerimisprotsessi ja hoiab vere östrogeeni madalamal tasemel. Kahjuks võib see ravim põhjustada kolesterooli taseme langust organismis ja kui te veel kasutate teisi aromaatseid steroide, on see toime veelgi tõsisem.

Selektiivne östrogeenimodulaator (tamoksifeen), kuigi mitte nii tõhus, on enamiku meessoost kasutajate jaoks piisav. Kuigi see ei inhibeeri otseselt aromaatset hüdrokarbonaati, võib see seostuda östrogeeniretseptoriga, seega ei saa östrogeeni kombineerida. Teiseks võib see suurendada kolesterooli taset, suurendades östrogeeni metabolismi maksas.

Vee säilitamise reaktsiooni jaoks on vaja täiendavaid selgitusi, mis on Sustanon 250 kasutamisel hooaja jooksul väga oluline. Kalorite kogus, mida peate hooaja jooksul tarbima, peab ületama põletatud kalorite arvu, kuid see ei tähenda palju enamat. Veidi kõrgem on piisav. Kalorite, eriti süsivesikute liigne tarbimine suurendab oluliselt vee säilitamise reaktsioonide ohtu.

2 androgeeni aspektid

Sustanon 250 on tugev androgeen, nii et kõrvaltoimed on võimalikud. Sustanon 250 poolt põhjustatud androgeensed kõrvaltoimed on akne, juuste väljalangemine, meeste kiilaspäisus ja keha karvade kasv. Kõrvaltoimed ei ole tingimata vältimatud ja sõltuvad suuresti iga inimese geenidest, kuid on enamiku jaoks üsna ohutud.

Selliste kõrvaltoimetega tegelemiseks peame mõistma, et see on tingitud 5-alfa-reduktaasi katabolismi katabolismist organismis. See ainevahetus lagundab testosterooni dioksosterooniks, mis on palju tugevam. Siiski on tõestatud, et diokro-testosterooni metaboolne aktiivsus on inimestel väga väike. Sellise ravimi nagu finasteriidi kasutamine kontrollib diokso-testosterooni muundumist, kuigi see ei peatu täielikult sellisele mõjule, kuid sellel on siiski hea mõju.

Sustanon 250 androgeense omaduse tõttu võivad naised kasutada mehelisi sümptomeid. See hõlmab kehakarvade kasvu, paksenenud hääljooni ja suurt kliitorit. Iga inimese tundlikkus ei ole sama. Kui naissoost kasutaja hakkab olema mehelik, peaks ta kohe selle kasutamise lõpetama, kuni sümptomid kaovad, vastasel juhul võib kahju olla pöördumatu.

3 kardiovaskulaarset aspekti

Sustanon 250-l on testosterooni preparaadina negatiivne mõju kolesterooli tasemele organismis. Nende hulka kuuluvad LDL-kolesterooli suurenemine ja HDL-kolesterooli sekretsiooni pärssimine. HDL-kolesterooli inhibeerimise efektiivsus võib ulatuda kuni 20% -ni. Kui HDL-i allasurumine on liiga raske, põhjustab see mõningaid terviseprobleeme. Seetõttu on kolesterooli taseme kontroll organismis väga oluline, kui seda kasutatakse. Erilist tähelepanu pööratakse negatiivsetele mõjudele kolesteroolitasemele, kui kasutatakse AI-d östrogeenitaseme reguleerimiseks.

Parim viis kolesterooli ja vererõhu probleemide lahendamiseks on tervislik eluviis. Kui sa. Tervislik eluviis tähendab kõigepealt tervet keha, millele järgneb rikas omega-3 rasvhapete tarbimine (täiendatud kalaõli), vältides küllastunud rasvhapete ja monosahhariidide tarbimist ning teostades piisavat aeroobset treeningut.

4 testosteroon

Kõik anaboolsed steroidid pärsivad testosterooni sekretsiooni organismist. Kuna Sustanon 250 on testosterooni preparaat, ei ole sellist probleemi. Aeg, mis tõepoolest vajab probleemi sellele aspektile tähelepanu pööramist, on pärast taganemist. Pärast teiste eksogeensete steroidhormoonide lahkumist kehast taastub kehas testosterooni sekretsioon järk-järgult. Kuid loomuliku taastumise protsess on üsna aeglane, mis võib viia madala testosterooni tasemeni, mis võib muutuda organismi juhtivaks hormooniks. Seega on PCT taastamisprotsess pärast silmus veel vajalik. See taastumisprotsess muudab teie testosterooni tasemed kiiremaks. Hea taastumistsükkel tagab, et teie testosterooni tase toimib ka enne normaalset naasmist. See kiirendab ka testosterooni sekretsiooni, kuid üldiselt võtab see mitu kuud. Taastamisprotsessi oluline punkt on see, et teie looduslik taastumisprotsess põhineb asjaolul, et keha testosterooni tase ei ole liiga madal ja keha näärme telg ei ole tõsiselt kahjustatud. Tsükli lõpus on testosterooni esialgsed tasemed kehas väga väikesed ja glükokortikoidid võivad kergesti kontrollida organismi hormoonide metabolismi ja õige tsükli taastumine pärsib seda kõrvaltoimet.

5 Hepatotoksilisus

Sustanon 250 ei avalda maksa toksilisust.

Sustanon250 kasutamine

Sustanon 250 on efektiivsust suurendava ravimina annuses ligikaudu 250-1000 mg nädalas ja 250 mg nädalas tagab piisava testosterooni kaitse segamisel. Ja 500 mg nädalas on kõige tuntum ja kõige tõhusam ning enamik mehi talub. Mõned inimesed kasutavad suuremaid annuseid, kuid suured annused toovad rohkem kõrvaltoimeid ja 1000 mg iganädalast annust võimendab kõiki kõrvaltoimeid.

Samuti selgitage, et Sustanon250 on süstimise ajal valusam.


Paari:Kas algaja võib kasutada steroide? Järgmise:Mõned andmed Mesterolone Provironi kohta