Turse pärast süstimist ja ettevaatusabinõud

- Sep 20, 2018-

Arvatakse, et paljudel inimestel on aeg-ajalt punetus ja intramuskulaarse süstimise esilekutsumine. Põhjused on erinevad, peamiselt veresoonte rebenemise tõttu süstekohal, aeglase ravimi imendumise või ebapiisava süstimissügavuse, ravimi tüübi, süstimismeetodi, füüsiliste tegurite ja nii edasi. Enamik sterooli süste on õlid. Mida suurem on ravimi kontsentratsioon, seda väiksem on selle kiire imendumise tõenäosus. See tähendab, et kõrge kontsentratsiooniga ravim imendub pärast intramuskulaarset süstimist aeglaselt ja intramuskulaarsel süstimisel on mõnikord punetus, esilekutsumine, valu, sügelus; Lokaalne induktsioon on tavalisem. See mitte ainult ei too kasutajale valu, vaid mõjutab ka ravimi imendumist, mis on ka ebarahuldava ringluse efekti üks põhjusi. Kui aga oskate oma intramuskulaarse süsti põhipunkte, saate seda siiski tõhusalt vältida.

Siinkohal selgitan teile, kuidas steroidide süstimist samm-sammult õigesti teostada. Tegelikult on see süstimise osa kõige põhilisem samm steroidide kasutamisel. Selle artikli lugemise järel saate teada kõike steroidide süstimise kohta. Kuidas teha steroidsüste Selle teema käsitlemisel leiate, et enamiku inimeste arusaam steroidide süstimisest on lihtsalt naeruväärne. Tegin selgeks, et steroide ei saa intravenoosselt süstida, ükskõik kui võrgus või seda ümbritsevad inimesed. Anaboolsed steroidid manustatakse peamiselt intramuskulaarselt ja mõnda võib süstida ka subkutaanselt. Ettevalmistused Esimene asi, mida peate teadma, on, kuidas valmistuda steroidide süstimiseks. Süstimine ei tähenda ainult nõela liha sisse panemist. Allpool kirjeldame kaheksat etappi, mida tuleb anaboolsete steroidide süstimiseks järgida. Tundub, et seda on palju, kuid toimimiseks kulub mõni minut. Kui te neid samme ei järgi, on väga tõenäoline infektsioon või tarbetu lihaste valulikkus.

1. samm: nõela valimine ------ sõltuvalt süstimise suurusest on mitut tüüpi nõelu, peate valima õige. Muidugi ei pea te suurt nõela valima, kuid te ei saa ka liiga väike olla, sest te ei pääse sisse. Enamasti on 2,5 ja 5 ml nõelad üldisem valik. Samal ajal kasutage ettevaatlikult ühekordselt kasutatavat nõela ja hoidke seda puhtana. Pärast pumpamist katke nõel hoolikalt.

2. samm: õhku pumpamine ------ Enne steroidi süstlasse pumpamist peate tõmbama väikese koguse õhku, sama palju steroide kui te. See samm pole vajalik, kuid see võib 4. sammu lihtsamaks teha.

3. samm: sisestage nõel steroididega täidetud pudelisse ja pumpke õhus. See muudab steroidide eemaldamise järgmisest sammust lihtsamaks.

4. samm: tõmmake steroidne ravim välja ------ tõmmake ettevaatlikult süstla kolbi, nii et kõik pudelis olevad ravimid oleksid süstlas. Mõnele inimesele on pisut kasulik joonistada. Sel juhul vajate 5 ml ekstraheerimisnõela, et ekstraheerimine oleks kiire ja lihtne. Kui teete seda, asendage pärast ravimi väljavõtmist nõel esimeses etapis valitud nõelaga (nt 2,5 ml).

5. samm: välistage õhumullid ------ Nüüd, kui steroidne ravim on süstlas, lükake õrnalt süstla kolbi ja koputage sõrmedega katseklaasi, et kõik mullid tühjendada. See kaotab natuke ravimit, mistõttu oleme enne seda natuke rohkem võtnud.

6. samm: desinfitseerimine ------ desinfitseerimiseks valige alkoholi intramuskulaarse süstimise koht. Võib kasutada alkohoolseid puuvillapalle, kuid parem valik on meditsiinilised käsnad. (Märkus autorile: apteegist saate osta alkoholi desinfitseerimise tablette. Umbes 3 dollari kasti on väga mugav kasutada)

7. samm: sisestage nõel ja tõmmake tagasi ------ Pärast desinfitseerimist sisestage nõel desinfitseeritud piirkonda, kuid ärge alustage süstimist. Kui nõel on sisestatud, tõmmake ettevaatlikult süstla kolbi. Seda sammu nimetatakse tagasivõtmiseks. Kui väljavõtmise ajal tuleb verd, tõmmake nõel välja ja vahetage see uueks süstimiseks. See tähendab, et lööbite veresooni, mis võib põhjustada niinimetatud "trenbolooni köha". Selle põhjuseks on asjaolu, et trenboloon põhjustab seda reaktsiooni sageli, kuid mõnikord tekitab ka testosterooni (see on autoris juhtunud, lühikese aja jooksul köhides, ma ei teadnud, kuidas toona ehmatada). Veresoonte löömisel satub osa steroide kopsudesse, põhjustades väga ebamugavat tugevat köha, mis normaliseerub umbes 5 minuti pärast. Kuid ärge kartke, kuni imemine on reeglitega kooskõlas, sellist reaktsiooni ei juhtu.

8. samm: steroidide süstimine ------ Kui järgite rangelt esimest seitset sammu ja aspiratsiooni ajal ei sisene süstlasse verd, võite süstida. Lükake kolbi, kuni kogu ravim siseneb süstekohta.

Meeldetuletus pärast süstimist. Nüüd, kui teate, kuidas süstida, peate siiski teadma, mida teha pärast süsti lõppu. Seda sammu ei tohiks eirata. Täpsemalt, esimeses etapis tuleb läbi viia kolm toimingut: pärast süstimist ärge tõmmake nõela kohe välja. Hoidke seda 20-30 sekundit, veendumaks, et kõik ravimid satuvad kehasse. Kui jätate selle sammu vahele, on suure tõenäosusega ravim, mis pole täielikult sisse jõudnud, ja see võib süstida nahale. See on väga valus. 2. samm: tõmmake nõel välja ja hoidke sõrme augu hoidmiseks uut puhast puuvillast palli. Hoidke seda õrnalt 20-30 sekundit, see võib olla pisut verd, kuid see pole oluline. 3. samm: eemaldage puuvillane pall ja suruge süstekoht, et tagada kõigi steroidide täielik süstimine.


Intramuskulaarse süstimise mõne kõrvaltoime kõrvaldamise viisid, see on tavaliselt kasutatav ravimite süstimise ravimeetod, mis tähendab, et ravimilahus süstitakse süstla kaudu lihaskoesse ja toime on kiire. Intramuskulaarseks süstimiseks kasutatakse kõige sagedamini gluteus maximus, millele järgneb gluteus medius, gluteus brevis, reieluu külgmine lihas ja detoidlihas. Kuid mõnikord ilmub tükike järgmisel päeval pärast lihase süstimist. Kuna intramuskulaarse süstimise põhimõte on see, et ravim lahustub kudede vedelikus, siseneb kapillaaride võrku ja voolab seejärel veeni või otse veeni või lümfi ja seejärel suurveeni, tsirkuleerides kogu keha, kasvaja ei ole kindlasti parem ravimit imada. Halval imendumisel on muidugi palju põhjuseid.

Ühekordse lihasesisese süstimise põhjused:

1. Veresooned rebenevad ja sügav veri imendub järk-järgult ja mehhaniseerub, moodustades kõva ploki.

2, ravimite stimuleerimine, mõned ravimid ei saa õigeaegselt imenduda ja jäävad kohalikesse keemilistesse stiimulitesse, põhjustades kudede hüperplaasiat ja tükke.

3, süstides ravimeid, mis ei ole kergesti imenduvad, õlivahendeid on raskesti omastatav kui veeagente, näiteks õlisteroidid, õlipenitsilliin jne. Süstimissügavusest ei piisa klompide tekitamiseks.

4, süstekoht pole õige, ravimit süstitakse nahaalusesse koesse, ravimit on raske verre siseneda, kohalikku ravimilahust on lihtne moodustada.

Intramuskulaarsete tükkide kõrvaldamise meetod on järgmine:

1. kuuma tihendamise meetod

Pange rätik või marli ruutudeks, tungige kuuma vee temperatuurini 60 kraadi, võtke see välja ja mässige see indutseeritud osa kohale, asendage pärast temperatuuri vabastamist kaks korda päevas, poole tunni jooksul 7-10 päeva või kuuma kompressi jaoks kasutage kuumaveepudelit. Kuid põletuste vältimiseks pöörake tähelepanu välisküljel olevale rätikule. Märkus: kuuma kompressi ei saa peale nõela vajutamist lihtsalt peale panna. See ei soodusta mitte ainult ravimi imendumist, vaid ka nõelasilma nakkuse esilekutsumise riski, seega tuleb seda teha 2 tundi hiljem. Pealegi pole induktsioon pikaajalise kuuma kompressi moodustamiseks kasulik, seega leitakse see vaid õigeaegselt ja töödeldakse õigeaegselt.

2. kartulimeetod

Võtke värske kartul, peske ja lõigake 1-2 cm viiludeks, katke induratsioon 40-50 minutit, 3-4 korda päevas. Kui ala on suur või sümptomid on rasked, võib kartulid jahvatada, mähkida marli ja rakendada kahjustatud alale. Märkus. Kohaliku vereringe soodustamiseks võib kartuleid kuumutada kuuma veega 1-2 minutit. Tähelepanu ennetamisele: Pärast süstimise lõppu saab puuvillast palli verejooksu peatamiseks ainult sõrmega vajutada; On vaja vaheldumisi süstimist tuharate mõlemale küljele ja väikestes annustes.

3. Ravimi märg kompress

50% -lise magneesiumsulfaadi lahuse abil võib paikne marli märgkompress saavutada põletikuvastast ja valu leevendavat toimet ning suurendada imendumist.

4. MEBO kleepimisrakendus

MEBO ülesandeks on vereringe edendamine, soojuse eemaldamine ja võõrutus, põletikuvastane, valu leevendamine ja paranemise soodustamine. Kandke see haava pinnale ja tehke koostööd infrapunakiirgusega 30 minutit kaks korda päevas, et aidata vähendada kahjustusi ja vältida nakatumist.

5. Osaline massaaž

See võib soodustada vereringet, leevendada lihasvalusid ja aidata tursetel vaibuda. Spetsiifilised meetodid: puhastage marli kõigepealt kõva sõlme asendis, masseerige keskmise sõrme või sõrmeotstega marli, pöörake tähelepanu aeglasele liikumisele, sobivale jõule, päripäeva ja vastupäeva 50 nädala jooksul, 2 korda päevas.

Ettevaatusabinõud:

1. Parim süstimise aeg: enne magamaminekut pärast suplemist

2. 6 tunni jooksul pärast nõela valmimist on keelatud vanni võtta.

3. Ärge suruge süstitud osa jõuga

4. Kui tükid sügelevad, proovige mitte kriimustada, see mõjutab ravimite imendumist.

5. Vürtsika toidu paastumine


Palume arvestada: steroidide kasutamisega seotud artiklid on mõeldud ainult teavitamiseks ja on ainus autorite arvamus. Me ei propageeri nende ainete kasutamist ja selles väljaandes sisalduv teave ei ole mõeldud veenda ega julgustada nende kasutamist. Neid aineid tohib kasutada ainult kvalifitseeritud, litsentseeritud arsti juhendamisel ja juhendamisel


Paari:Vapustav armastus: Anavar Järgmise:LGD4033