T3 + CLEN vähendab rasva, loomulik meetod suurendab ainevahetust

- Oct 18, 2018-

Steroidide kasutamise põhialused on suurendada androgeeni taset organismis ja saavutada rasva vähendamise eesmärk. Kuid peame vältima endogeense testosterooni sekretsiooni mõjutamist, kui kasutate steroide eesmärgi saavutamiseks. Kui me ei kasuta mesakonooni, oksüsterooli ja melamiini isotermiliste steroidide mõistlikku mõõtmist.

Kasutusprotsessis on indiviidi füüsilises vormis erinevusi, sest organismi retseptori koguse ja tundlikkuse määrab geen ja mõnikord muutub see kingituseks. Seetõttu peab ravimite kasutamise tulemustes olema erinevusi. Rasva vähendamise protsessis, kuidas kasutada steroide T3 + CLEN-ga, kuidas kasutada rutiini androgeeni taseme parandamiseks, nii et rasva vähendamine oleks tõhusam.

ZAM on tsink ja magneesium. Viimati, kui ma käisin mõne meditsiinilise supermarketiga, ei suutnud ma neid tegelikult müüa. Sobivuse rahvahulk kasutab rohkem. Tugeva treeningu käigus kaovad keha tsink ja magneesium. Seetõttu väheneb ka keha lihaste vastupidavus. Teiseks, tsink on üks sünteetilise testosterooni elemente, mis on lihaskreatiinikinaasi komponent. Seetõttu ei ole ZAMi täiendamine iga päev efektiivne ainult lihaskasvuks, vaid on ka üks viisid PAPA parandamiseks ja munandite edendamiseks.

Saponiin. Tegelikult on see koostisosa hedgehog saponiin, mis on rohttaimede viljad. Sest see on loomulik võime suurendada testosterooni ja suurendada tugevust. Lihtsamalt öeldes on see aphrodisiac. Teiseks on ilu omava väikese partneri heaolu antioksüdant. Tee sulle ilusamaks, haha!

Seda võib võtta pikka aega, kuid lihaskvaliteedi parandamiseks öeldakse, et testosteroon on kuninga kapten. Parandage vaba veres testosterooni kogust ja kasutamist. Tasakaalustada östrogeeni imendumist, mis on androgeeni suurendamine. See on võimeline!

Lõpuks teeb mõistlik toitumine, mida ma tahan öelda, ka teie PAPA tõhusamaks.


1. Tsinkirikas toit

Esindaja: veiseliha, kana, austrid, koorikloomad, teravili, oad

Uuringud on näidanud, et tsing on oluline mikroelement, mis on oluline osa meeste reproduktiivsüsteemi normaalse struktuuri ja funktsiooni säilitamisel. Tsingi defitsiit põhjustab testosterooni taseme langust meestel, spermatosoidide arvu vähenemist ja kvaliteedi vähenemist. Tsingi sisaldavate toitude söömine aitab tugevdada meeste funktsiooni.

2, loomade siseorganid

Esindaja: loomade süda, maks, neer

Loomade siseorganid sisaldavad teatud koguses kolesterooli, mis on androgeeni sünteesiks oluline tooraine. Loomade viskooside regulaarne tarbimine aitab suurendada testosterooni taset ja tugevdada sperma kvaliteeti

3, arginiinirikas toit

Esindaja: merikurg, scutellaria, kaheksajalad, merevetikad, kana

Arginiin on ka testosterooni sünteesi ja spermatogeneesi oluline osa. Arginiinirikaste toitude regulaarne tarbimine aitab suurendada testosterooni taset, suurendada lihaste sünteesi ja parandada lihasmassi

4, kõrge kaltsiumisisaldusega toit

Esindaja: piim, piimatooted, krevetid, tofu

Kaltsiumiioonid soodustavad ka sperma küpsemist ja parandavad sperma kvaliteeti.

5. Toiduained, mis sisaldavad palju A-, C- ja E-vitamiine

Esindaja: värsked köögiviljad, puuviljad, terved terad

Vitamiinid A, C ja E aitavad aeglustada vananemist ja ennetavad seksuaalset langust. C-vitamiin aitab võidelda reaktiivsete hapniku vabade radikaalide mõjuga kudedele ja vähendab koolituse mõju kehale.


image
Paari:Steroid ühiste paranduste tegemiseks Järgmise:Suukaudsete steroidide kogumistsükkel algajale