Testosterooni eelised

- Aug 24, 2019-

Põhiteadmised

Testosteroon - kõige elementaarsem androgeen meestel - vanim anaboolne steroid, kuid see on siiski hädavajalik peaaegu kõigis "BS" - põhisteroidides - ja see on väga suur kogus - mitte vähem kui peamised steroidid. Testosterooni kogus on näha olla "ravimi alus" väga asjakohane.

See on meessuguhormoon, mida inimorganism võib eritada. Normaalne mees suudab toota umbes 2,5–11 mg testosterooni päevas. Sellest piisab puhta loodusliku kulturismi reklaamimiseks, et saavutada häid tulemusi. Kuna testosteroonil on väga oluline lihaste juurdekasv ja tugevus. Harjamine. . . Positiivset mõju oodates pühendasid natsid Teise maailmasõja ajal sünteesimise uurimiseks palju pingutusi. Lõpuks produtseerisid natsid 1930. aastal edukalt testosterooni ja proovisid seda kasutada "suursõdalaste" valmistamiseks. Nii lõid kurjad jõud II maailmasõja kontekstis kurjadel eesmärkidel maailma esimesed sünteetilised steroidid. Täna on testosteroon aktiivne kurja kulturismi pimedas küljes, kus on silmitsi "kurjade ravimitega". . . . . .

Testosteroon on anaboolne hormoon, mis soodustab lihaste anaboolsust. See seondub lihases olevate androgeeniretseptoritega ja saadab signaali lihas paiknevale lihasele (suurenenud valgu anaboolsed kiirused), tõstes sellega positiivse lämmastiku tasakaalu taset ja suurendades lihasmahtu. Samal ajal nõrgendab testosteroon ka "glükokortikoidide" efektiivsust (nad saadavad lihastele signaale valgu lagunemiseks, et lihased laguneksid, ja varustavad energiat kataboolika tekkega), kaitstes sellega teie raske töö "higi". seletamatult lagunemisest. Samuti on hea uudis, et kui testosteroon seob rasvas oleva androgeeniretseptori, saadab see rasva välja ---- laguneb signaal! Seetõttu on testosteroonil tugev kiusatus, olgu see siis inimestele, kes soovivad lihaseid juurde saada, või neile, kes soovivad kaalust alla võtta.

Teisest küljest ei saa testosteroon suurendada mitte ainult lihaseid, vaid ka pikaajalist testosterooni, et kiirendada keha tootmist punaste verelibledega. Punased verelibled suurendavad vere võimet varustada lihaseid hapnikuga, suurendades sellega lihaste tugevust. See hapnikuvarustusvõime ja lihasjõud paranevad. Oluliselt oluline testosterooni korral


Positiivne mõju

Ehkki testosteroon on varaseim ja kõige põhilisem anaboolne steroid, on selle lihaseid tugevdavad omadused endiselt parimate seas N-valentsete sünteetiliste steroidide hulgas. Milline on testosterooni mõju lihaste kasvule? Vaatame "Am J Physiol" kliiniliste uuringute aruannet:

Katsealused (treenitud sportlased) jaotati nädalas - A "25 mg rühm", B "50 mg rühm", C "125 mg rühm", D "300 mg rühm" ja E "600 mg rühm". Kõik rühmad olid pidevad. Võtke ravimeid 20 nädala jooksul ja kasutage sama treeningprogrammi ja dieeti. Pärast 20-nädalast pidevat süstimiskatset jõudis kõige suurema E-annusega rühma (600 mg nädalas) puhaste lihaste keskmine kasv 8 kg-ni.

Mainisime, et testosteroon võib soodustada ka rasvade lagunemist. Järgmine on kliiniliste uuringute tulemus: suurtes annustes kasutatavatel rühmadel D ja E-rühma rasvasisaldus on suurenenud, vähendades samas lihaseid. Kahjuks on selles kliinilises uuringus kasutatud treeningplaan ja toitumisplaan mõlemad. Selle eesmärk on “lihaseid tugevdada” ja see ei muuda rasva kadu optimeerimiseks. Vastasel juhul peaksid D- ja E-gruppide rasva kadu skoor olema parem.

Järgmine samm on tugevuse kasv. Selles kliinilises uuringus oli jalgade tõstete kasutamine jõu võrdlustoiminguna: suurte annustega rühmas jalgade tõstetugevus paranes märkimisväärselt 75–78 kg-ni.

Lisaks võime ülaltoodud uuringutest leida, et testosterooni toime on proportsionaalne annusega. Mida suurem on annus, seda parem on lihasjõu suurendamine. See erineb olukorrast, kus jõuliselt täiendatakse, Kanglilong jms. Suurim annus, mida jõuliselt täiendatakse, on 50 mg päevas. Vaevalt, et see toob ilmset kasu. Selle asemel kasutatakse seda otse jäätmetena. In vitro uuringud on tõestanud, et testosterooni ideaalne kasutamine on 300–1000 mg nädalas. Muidugi on uuringu tulemused ja kasutaja kogemus alati erinevad. Testosterooni optimaalne annus võib olla vahemikus 400 mg kuni 1500 mg nädalas. Mõned inimesed kasutavad isegi suurt annust - 3000 mg nädalas (testosterooni enanthaat). Muidugi on see erijuhtum ...


Kõrvalmõjud

Ükskõik, kas see on uuringutulemuste minimaalne annus 300 mg nädalas või sportlaste kogemuste minimaalne annus 400 mg nädalas, ületab see normaalsetel inimestel tunduvalt maksimaalset testosterooni sekretsiooni 77 mg nädalas. Nn "kogusest põhjustatud graanulite muutus" kehtib eriti kõrvaltoimete osas, ehkki testosteroon on inimkeha poolt eritatav kõige loomulikum ja kõige sobivam looduslik hormoon, kuid suurtes annustes kasutamisel on sellel mõned ebameeldivad kõrvaltoimed. .

Esiteks, testosteroon kui meessuguhormoon täidab peamiselt kahte funktsiooni: anaboolse anaboolse võime edendamine ja suguhormoonide "meessoost omaduste säilitamine" (meessoost tegudeni). Oleme juba maininud, et testosterooni mõju lihaste kasvule (anabolismi soodustamine) on proportsionaalne annusega. Selle meessoost orienteeritud võime seksuaalse hormoonina "meeste omaduste säilitamiseks" on samuti proportsionaalne annusega. Kui annus jõuab teatud tasemeni, võib meeste suunatud mõju olla liiga tugev: "Juuste väljalangemine, rasune nahk, näoakne, kähedus, suurenenud kehakarvad, eesnääre jne jne." Piinlik meeste probleem "

Sellest ei piisa. Need kõik on nähtavad ja nähtamatud: "kõrge vererõhk, vähenenud testosterooni sekretsioon ja vähenenud sperma tootmine".

Sellest ei piisa. See on ainult meessoost kõrvaltoimeid. Välismaise testosterooni suur annus toob kaasa ka "naissoost" kõrvaltoimeid. Testosterooni mõjutab inimkehas olev "aromaatne ensüüm" ja see muundatakse östrogeeniks. Östrogeeni kontsentreerimine võib tuua palju eeliseid (näiteks immuunsuse parandamine, luutiheduse säilitamine jne), kuid "koguse muutused põhjustavad kvalitatiivseid muutusi". Võõra testosterooni suured annused muutuvad meestel ka ülemäära östrogeeniks. Kui on kõrge östrogeeni kontsentratsioon, kui. "Meeste rindade areng, keharasv, keha veevarud, munandite atroofia ..." See piinlik "naissoost" kõrvaltoime ilmneb majesteetlikul mehel.

Kas see on hirmul? Tuleb märkida, et enamik ülalnimetatud kõrvaltoimeid on seotud päriliku ja perekonna anamneesiga, st neid kõrvaltoimeid tavaliselt ei esine, välja arvatud juhul, kui teil on perekonnas esinenud selliseid probleeme nagu alopeetsia meeste juuste väljalangemine on pärand mida kannab X-kromosoom. Haigus tähendab, et kui teie ema isal (näiteks vanaisal) on seda tüüpi alopeetsia, võib teil testosterooni kasutamise ajal tekkida juuste väljalangemise kõrvaltoimeid.

Meessoost kõrvaltoimete peamiseks põhjuseks ei ole testosteroon ise, vaid dihüdrotestosteroon "DHT", mis muundatakse testosteroonist "5-alfa-redutseeriva ensüümi" kaudu. DHT-l on palju tugevam meessoost mõju kui testosteroonil, kuid selle võime soodustada anabolismi. Kuid väga madala DHT-ga on peanaha piirkonnas ja eesnäärme androgeeniretseptorites väga lihtne kinni pidada. Seetõttu on kahe koha stimuleerimine eriti tugev, põhjustades juuste väljalangemist ja eesnäärme hüpertroofiat.

Vastumeetmed on: 1. Takistage testosterooni muundamist DHT-ks. 2. Takistage DHT-l seondumist androgeeni retseptoritega nagu "Ketokonasool" (ketokonasool) ja "Finasteriid" (finasteriid), et vähendada "5-alfa-redutseeriva ensüümi" aktiivsust. DHT-ks muundatud testosterooni kogus, takistades samal ajal ka DHT seondumist androgeeniretseptoritega, et kaitsta juukseid ja eesnääret. "

Muidugi tasub meelde tuletada, et peaaegu kõik isased on kõrvaltoimete suhtes geneetiliselt tundlikud. Kui teil pole vastavat perekonna geneetilist ajalugu, siis ei pea te kaaluma, milliseid vastumeetmeid kasutada, kuna rünnakut peaaegu pole.

Meestega võrreldes on emaste kõrvaltoimed tõesti tõsised. Kuna enamik mehi on östrogeeni suhtes allergilised, on östrogeeni tase kehas pisut kõrgem ning võib esineda häbemepaistet, veevarustust, ödeemi ja muid naisprobleeme. Kui teil on õnn olla östrogeenist sõltumatu füüsis, siis õnnitleme, siis ei pea te peaaegu kunagi mõtlema "naisvastasele", mida järgmisena öeldakse? Hakkas enda eest palvetama, kas naissoost hormoon on inertne keha? Mul on siin halbu uudiseid. Peaaegu kõik rasvased beebid on östrogeenitundlikud ja õhukesed beebid pole tingimata inertsed.

Uimastivastane ravim on "Nolvadex" või "Arimidex". Nad vähendavad aromataasi aktiivsust ja vähendavad testosterooni muundamist östrogeeniks ning takistavad emaste vältimiseks östrogeeni sidumist selle retseptoritega. Kõrvalmõjud

Samuti tuleks meelde tuletada, et kuna antiöstrogeenidel on "katabolismi soodustamine", soovitatakse neid ravimeid käsitsi valmistada kohe, kui naissoost sümptomeid (nt nibude sügelus) manustatakse kohe, kuni sümptomid kaovad, mitte aga ajal. kogu testosterooni manustamine. Kasutage antiöstrogeenseid ravimeid


Testosterooni sisaldavate toodete valik ja kasutamine

Kui aga puhast testosterooni kasutatakse otse süstimiseks, on valu lihtsalt piinamise tasemel ja selle aktiivsus on ainult 1 päev - liiga lühike, et seda iga päev süstida (iga päev piinata ...), nii et peaaegu pole ühtegi inimest nõus süstima puhas testosteroon otse

Õnneks on inimesed leidnud viisi mõlema probleemi (valu, liiga lühike tegevusaeg) lahendamiseks - testosterooni lipideerimine, et toota testosterooni propionaati, testosterooni heptanoaati, testosterooni tsüpionaati. Need kõik on testosterooni lihtsad lipiidid, see tähendab "lipiidide ahel" algsel testosterooni molekulil. Näiteks lisatakse testosterooni molekulile testosterooni propionaat. Testosterooni molekulile lisatakse testosterooni propionaadiahel. Heptanoaadi ahel.

Need lipiidid on õlipõhised ravimid, mis kleepuvad lihastesse ilma liigse valu tekitamata. Olulisem on, et pärast lipideerumist testosterooni aktiivsus oleks pikem. See on ka mugav. Seda ei pea iga päev kasutama nagu puhast testosterooni. Lips kinni, aga iga 3 või 4 päeva tagant või kord nädalas

Pärast lipiiditud testosterooni sisenemist kehasse fagotsütoosib kehas olev lipaas aeglaselt testosterooni molekuli külge kinnitatud rasvahela, vabastades tõeliselt efektiivse komponendi - testosterooni. Vabanemisprotsessi tõttu võib testosteroon aeglaselt ja pidevalt levida süstekohast kogu keha, et tagada pikem tegevusaeg

Sportlastel kasutatakse tavaliselt mitmesuguseid testosterooni lipiide, neid on 5 või 6 tüüpi. Erinevus nende vahel on see, et testosterooni molekuli külge kinnitatud lipiidiahelad on erinevad. Üldiselt, mida lühem on lipiidiahel, seda kiiremini rasvakett vabaneb. Mida kauem rasvakett vabaneb, seda aeglasem on, st mida pikem on lipiidiahel, seda pikem on testosterooni lipiidide aktiivsus. Näiteks on testosterooni propionaadil propionaadi ahela keemiline valem C3H6O2. Terves lipiidiahelas on 3 süsinikuaatomit. Tegevusaeg on 2-3 päeva ja heptaanhape. Lipiidiahela keemiline valem on C7H12 O. Terves lipiidiahelas on 7 süsinikuaatomit. Selle lipiidiahel on pikem kui testosterooni propionaat, seega on selle aktiivsus aeg pikem kui 15 päeva.

Pika testosterooni vabanemise aja eeliseks on see, et te ei pea sageli oma perset laksutama. Lisaks on vabanemiskiirus suhteliselt leebe, mis võib tagada, et testosterooni tase kehas on stabiilne ja ei kõigu sageli, nii et keha ei pea väsima ega kohanema testosterooni tipu ja oruga. Garanteerige stabiilne lihaseid tugevdav toime

Rasvahela pikkus pole aga ainult eelis. Tegelikult on pikkadel rasvaheladel ka kolm puudust:

Esimene lipiidide ahel on kindel testosteroon-lipiidide hulgas.

Näiteks on testosterooni enantaadi molekulmass 412. Kõige kasulikum koostisosa on testosteroon. Testosterooni molekulmass on 288, mis tähendab, et testosterooni testosterooni sisaldus heptanoaadis on 288/412 = 70% ja vastava lühema propioonhappe Testosterooni ahel on molekulmassiga 362. Selle testosterooni sisaldus on 288/362 = 80 %. Testosterooni lipiidide ostmise ja kasutamise ajal viitab selle nominaalne kontsentratsioon (näiteks 100 mg / ml) kogu testosterooni lipiidide sisaldusele, mitte sisule. Sisaldavad puhast testosterooni, näiteks pudel 2 ml testosterooni propionaadi süstimist kontsentratsiooniga 100 mg / ml, mis sisaldab 100 mg / ml × 2 ml = 200 mg testosterooni propionaati ja kõige kasulikum koostisosa (testosteroon) on 200 mg x 80% = 160 mg. testosterooni enantaat sisaldab 100 mg / ml × 2 ml × 70% = 140 mg. On näha, et kõik testosterooni lipiidid sisaldavad "maitseaineid" ja need "maitseained" eemaldatakse. Tõeliselt kasulik "pearoog" Kuid olenemata sellest, kas tegemist on pearooga või maitseainetega, on nad teie raha ära kulutanud. Kas peate siis rahakoti huvides ikkagi perset taluma?

Teine pikem lipiidiahel aeglustab plasmakontsentratsiooni maksimumkiirust.

Nagu varem mainitud, on testosterooni lihaskasvu mõju proportsionaalne annusega ja tegelikult on see täpsem: "Testosterooni lihaseid tugevdav toime on võrdeline selle kontsentratsiooniga veres (kontsentratsioon veres). Kuid pika ahela olemasolu tõttu lipiidid Lipaasi aeglane konversioonimäär Testosterooni kontsentratsioon veres peaks eeldatavasti saavutama maksimumi pikema aja jooksul. Näiteks kui heptanoaadi testosteroon vabastab testosterooni ja saavutab maksimaalse plasmakontsentratsiooni, võtab see aega kuni 8 nädalat, enne kui seda saab 100% ravimi (ja teie raha) nautimisest lihaste efekti tugevdamiseks. Õnneks on meil hea võimalus selle probleemi lahendamiseks "FrontLoading-oskused"

Kolmandal pika ahelaga lipiidil on rohkem kõrvaltoimeid

Kas see on natuke imelik? Kas see ei tähenda, et kõigil testosterooni lipiididel oleks sama toimeaine, testosteroon? Naiste kõrvaltoime on see, et testosteroon muundatakse östrogeeniks. Kuna kõik testosterooni lipiidid vabastavad lõpuks sama asja, miks põhjustavad pika ahelaga lipiidid tõsisemaid naissoost kõrvaltoimeid?

Emaslooma põhjustab "aromaatne ensüüm". Aromataasi hulk inimkehas on piiratud. Pärast tarbimist taastatakse keha. Kui aromataasi kiireks vabastamiseks kasutatakse lühikese ahelaga lipiidide testosterooni, tarbitakse seda kiiresti ja see ei saa oodata, kuni keha testosterooni uuesti testib. See on ühendatud retseptoriga või muudetud DHT-ks. Pika ahelaga lipiid on erinev. Ühest küljest taastab keha aromataasi aeglaselt. Teisest küljest vabastab testosterooni aeglaselt ka pika ahelaga lipiid. "Tagurpidi" rakendamiseks on piisavalt toorainet.

Nähtav lühike ja lühike eelis on pikk ja pikk eelis, nad ei saa üksteist asendada, vastavalt olukorrale on parim plaan

Räägi meile kahest kõige tavalisemast testosterooni lipiidist.

Esimene neist on testosterooni propionaat

Tegevusaeg: 2-3 päeva

Tõhus mõõtmine: 350–2000 mg nädalas

Süstitsükkel: üks kord kahe päeva jooksul

Uimastitest kõrvalehoidumine: 3 nädalat

Juhised:

Üles A: väikese naissoost tegevuse tõttu pole vee salvestamist lihtne põhjustada. Seetõttu kasutatakse seda lõikamistsüklina (pingutustsükkel tähendab keskendumist kvaliteetsete lihaste ja joonte ringlusele, suurendades samal ajal lihaseid ja harjutades rasva. Mõju on ka märkimisväärne. On iseenesestmõistetav, et saate vali steroid, millel puudub aromatiseeriv ega aromatiseeriv toime, näiteks protanoon, stanosolool jne, et tagada lihaste moodustamise ajal kõige produktiivsemad lihased. Lihase + rasva + rohke asemel veest

Üles asetatud B: Võrreldes “Lõikamistsükliga” on “täidlustsükkel” (lihaste suurendamise efekti maksimeerimine, peaaegu ei muretse rasva ja vee ladustamine) ahvatlevam. Mõni kulutab sama raha. Esimesel on ainult viimane. 25% Nii et on kahju, et peaaegu kõikvõimsaid steroide, näiteks testosterooni propionaati, ei saa “kogumistsüklis” kasutada? Andke teile veel üks alternatiivne meetod "täitetsükli" jaoks, see tähendab - kasutamine koos testosterooni enantaadiga (pluss DECA) võib igaüks tunda end kummaliselt, "kas mitte kõik testosterooni rasvad?" Kas saate kasutada ainult ühte? "Kuna testosterooni propionaadi vabanemine võib kiiresti jõustuda ja testosterooni enantaat on aeglasem, kuid testosterooni propionaadi sagedased süstid on tõesti väljakannatamatud. Testosterooni enantaat on vere kontsentratsiooni haripunkti jõudmiseks väga aeglane. Seetõttu võib seda kaaluda et neid kahte saab tsükli alguses koos kasutada. Esimene võib lasta kehal kiiresti lihasmassi minna. 2-3 nädala pärast on heptanoaadi testosteroon hakanud toimima. Testosterooni propionaat saab ära võtta

Üles asetatud C: Tegelikult on see parim viis testosterooni propionaadi kasutamiseks. See on ülaltoodud B tüübist välja töötatud meetod "KickStart". (Vere kiireks valimiseks valige tsükli alguses kiire vabastamisega ravim. Kontsentratsioon jõuab haripunkti, nii et keha saab kohe lihaseid edendavasse olekusse, et jätta puhverdamise aeg pikatoimeliseks süstimiseks. Spetsiifiline on "testosterooni propionaat + iga pikatoimeline süst", näiteks testosterooni propionaat + DECA testosterooni propionaat + trenboloon ... eriprintsiip on selline, nagu B ütles

Võib-olla peavad kogenud vennad uuesti küsimusi esitama. "Kui soovite KickStarti, on parem korvamiseks kasutada jõudu. Suukaudsete toidulisandite tegemine on väga mugav. Nõela ei pea võtma iga kahe päeva tagant ...." Põhjus on see, et jõud on rõhk. 17aa toodete maksas. Mitte väike olukord ja täiuslik mahumistsükkel lisavad tsükli viimase 4 või 5 nädala jooksul vette pumpamisravimi nagu stanosolool. Kanglilong on ka 17aa toode, nii et maks on tsükli alguses ja lõpus tugeva rõhu all. Kui asendate selle tugevalt testosterooni propionaadiga, väheneb maksafunktsiooni rõhk palju.

Järgmine on testosterooni enanthate.

Tegevuse aeg: 2 nädalat

Tõhus mõõtmine: 400–2000 mg nädalas

Süstitsükkel: üks kord nädalas

Uimastitest kõrvalehoidumine: 3 kuud

Juhised:

Pika ahelaga rasvade kasutamine on suhteliselt lihtne. Üldiselt kasutatakse seda täiteaine tsüklis põhiravimina. See asetseb peaaegu igasuguse pikatoimelise süstimise peal. Tuleb märkida, et annus peaks olema vähemalt võrdne pikatoimelise süsti annusega. Superkasutuse aeg peaks olema pisut pikem kui muud pikatoimelised süstid

näiteks:

Kasutades vereringes peamise ravimina dekat, peaks vereringes sisalduva testosterooni suhe olema järgmine:

Deka 400 mg nädalas 12 nädala jooksul

Testosteroon enanthate 500 mg nädalas 13 nädala jooksul Esimene nädal 900 mg FrontLoadingi jaoks

Stanozolol 40 mg päevas viimase 5 nädala jooksul

Miks soovite korraldada testosterooni enanthaadi annust? Kuna enamikul pikatoimelistest süstidest on endogeensele testosteroonile tugev represseeriv toime, põhjustades libiido langust ja tõsistel juhtudel ei pruugi meessoost märke säilitada. Seetõttu on selle vastu võitlemiseks vaja lisada testosterooni. See võime supressiooniga võidelda juhtub olema testosteroon. Kõrvaltoimete positiivne kasutamine


Mis juhtub, kui kasutate triglütseriide koos testosterooniga?

Nagu teate, võib suu kaudu manustatav testosteroon kahjustada teie maksa ja lisaks sellele inaktiveerida hormoone. Kuid rühm imelikke teadlasi Sanya Washingtoni ülikoolis pakkus välja viis nende probleemide lahendamiseks. Nad kinnitasid triglütseriidimolekulid testosterooni molekuliga (TTC). Küülikud on head loommudelid selle probleemi uurimiseks. Nad andsid küülikutele TTC kaks, neli ja kaheksa milligrammi kilogrammi kohta. 200-naelise inimese jaoks olid annused vastavalt 181, 364 ja 727 mg. Nad võrdlesid suukaudset TTC testosterooni undekanoaadiga (TU) ja leidsid, et suukaudne TTC tõstis märkimisväärselt seerumi testosterooni taset. TTC tugevdav toime on 1,8–2,6 korda suurem kui TU-l. Seetõttu on see meetod teostatav.


Kas testosteroon on südamele kasulik?

Saksa teadlased uurisid ühes uuringus testosterooni ja 5-dihüdrotestosterooni (DHT) mõju. Nad kasutasid mudelit, mida nimetatakse "isheemia reperfusiooniks". Mõelge sellele nii: katkestage kõigepealt südamelihase verevool (see on isheemia), seejärel vabastage see, nii et teil oleks verevool (see on reperfusioon). See põhjustab südamelihase suurt kahjustust. Mis juhtub loomaga, kes võtab testosterooni? Põhimõtteliselt, kui süstitakse anaboolset steroidi, saab hiir kahjustatud lihase paremini taastada. Seetõttu aitab testosteroon vähemalt selles loommudelis leevendada müokardi kahjustusi.


Testosterooni annus on kõige olulisem

Nüüd on meil kindlaid tõendeid selle kohta, et testosterooni võtmine võib tõsta rasva kvaliteeti ja lihaskiudude ristlõikepinda, vähendada keharasva jne ... kuid isegi kui te trenni ei tee, on sellel anaboolne toime. UCLA-s testisid androgeenide uurijad selle testosterooni toimivust. Dr Tom Storer on lugupeetud spordifüsioloog, kes oli mõni aasta tagasi teerajaja testosterooni anaboolsete mõjude kohta. Ta uuris androgeeni sõltuvust annusest. mõju. Uuringus valisid nad välja normaalsed terved mehed (18-35-aastased) ja süstisid neile 20 nädala jooksul 25, 50, 125, 300 või 600 mg testosterooni nädalas. Nende leiud on huvitavad ja katsealuste jalgade tugevus on seotud testosterooni annusega. See tähendab, et mida suurem on annus, seda suurem on tugevus ja efektiivsus. Kuid lihaste väsimuse aste ei sõltu testosterooni annusest. Ilmselt suureneb lihaste ristlõikepindala suurenedes ka jõud. Mitokondrid (ATP-d produtseeriv raku osa) peaksid parandama skeletilihaste väsimust. Usun, et on ka palju muid tegureid

Mõju tugevus ja vastupidavus. Kuid suured testosterooni annused muudavad teie lihased suuremaks ja tugevamaks!


Palume märkida: artiklid on mõeldud ainult teavitamiseks ja ei esinda lojaalse biotehnoloogiaettevõtte otsust ning on ainult üksikute autorite arvamuse avaldused.
Paari:Kuidas valida testosterooni pikatoimeliseks või lühitoimeliseks Järgmise:Boldenone