Trenbolooni kasutamine

- Aug 23, 2018-

Testosteroon on hormoon, mis on vajalik lihaste kasvu rasvade ainevahetuseks ja on meessoost põhifüsioloogiliste protsesside säilitamisel vältimatu tegur. Kuid Trenbolooni võib pidada täielikuks testosterooni versiooniks. Selle omadused kajastuvad

1, suurem märkimisväärne lihase suurenemine

2, kiirem keha rasv / kehakaalu alandamine

3. Andke lihastele rohkem detaili ja paremat tekstuuri

4, parandage jõudlust

5, naissoost sünnituse võimalus on madalam

6, võib kasutada väga mitmekülgset rasva vähendavat lihaseid

7, takistab katabolismi

image.png Trenboloon on täiuslik steroid

Sellel on tugev lihaseid suurendav, rikastav, rasva vähendav ja optimeeritud keha koostis, mistõttu see sobib eriti tugevatele sportlastele ja kulturistidele. Trenbolooni täiuslik asi on selles, et see on steroid, mis ei muutu naissoost, mistõttu naised ei muutu naisteks ja turseks. Õige kasutamise eeldusel võib Trenbolone põhjustada sportlaste seisundi kiiret suurenemist ning võime, keharasv, ümbermõõt ja seisund olla fikseeritud korraga.

Millised on Trenbolone'i kasutatavad kulturismi sportlased?

Kulturistid püüavad saavutada lõplikku lihaste ja rasva suhet ning grupi võimete väärtus sobib täielikult selle nõudega. Trenboloon võib märkimisväärselt parandada keha võimet rasvade ainevahetust, samal ajal ka vastupanu lihaste lagunemisele. Isegi karmides toitumistingimustes suudab Trenbolone kaitsta lihaseid lagunemisel ja hoiab lihaste massi ja järsu rasva kadu. Trenboloon on kulturistidele hädavajalik rutiin, et säilitada nende suurus ja seisund.

IMG_20180627_182941.jpg

Paari:mis HCG-i rakendamine Järgmise:Superdrol ajalugu