Suukaudsete steroidide kogumistsükkel algajale

- Oct 16, 2018-

Esimene kord, kui proovida steroidi, ei tea algaja, kuidas seda saada, kuid see on psühholoogiliselt vastuvõetamatu süstimiseks, nii et lihtne suukaudne kombinatsioon võib samuti muuta väga suureks ja parandada lihaste suurust ja kvaliteeti. Täna annan teile mõned soovitused selle probleemi kohta ja ma loodan, et saan teid aidata.

Esiteks, enamik suukaudseid ravimeid vajavad maksa ainevahetust, seega tuleb ravimi valimisel, vähese või üldse mitte maksarõhuga ravimitel järgida ühte põhimõtet. Metüülpõhiseid ravimeid soovitatakse kasutada koos maksa kaitsvate ravimite, piimavähi või maksa tablettide või piimavahaga.

image

Teiseks, kõikidel steroididel on sisemine testosteroon teatud määral inhibeeriv ja see nähtus on vaieldamatu asjaolu, et me saame kontrollida minimaalset pärssimist ja vältimist. Seejärel on testosterooni pärssimiseks sisemises abis olemas järgmised sümptomid, nagu hea seisundi algus, vastupidavuse puudumine, väsimus, uimasus jms. Loomulikult tuleb siin veel kord korrata, et luua hea töögraafik, täiendades samal ajal piisavalt valku, süsinikvett, rasva ja muud energiat. See nähtus võib tekkida ka ebapiisava toitainete lisamise tõttu, sest keha on näljane ja tarbib ise. Seega, kas lihaste ehitamise või rasva kadumise põhimõte on mittesteroidsete ravimite või madalate meeste ravimite valik. Näiteks: T3 CLEN, Anavar, Turnibol, dianabol, Methenolone, Mesterolone ja teised suukaudseks sobitamiseks sobivad ravimid.

Lõpuks, kui kasutatakse kõrge meessoost indeksiga ravimit, kasutatakse suukaudse vereringena suurt maksa stressi omavat ravimit ja välisabi toetuseks ei ole lisatud testosterooni, on vaja suurendada testosterooni kasutamist sisemine abi. Esimene on suurendada androgeeni retseptori tundlikkust, näiteks: Rad140, YK11f jne, ja teiseks parandada testosterooni kasutamise taset. Nagu testosteroon; kolmas on sobitada kergesti naiselik ravimid, tamoksifeen on väga vajalik, et lisada anti-male. Neljas vajalik PCT taastumine, seega on vaja lisada klomifeen, et kiirendada testosterooni ja östrogeeni taastumist.

  • Tavaliselt kasutatakse mõõtme suurendamiseks.

  • Dianabol + Mesterolone + Silymari + tamoksifeen + klomifeen

  • Õhuke kehakaal: Turnibol + Mesterolone + anavar + Silymari

  • Vähendada rasva kadu: T3 + CLEN + anavarPaari:T3 + CLEN vähendab rasva, loomulik meetod suurendab ainevahetust Järgmise:Korduma küsimused kasvuhormooni HGH kohta