Klassikaline esimene Cycle kombinatsioon leib ja võid

- Jun 18, 2019-

Kõige klassikalisema esmakordse tsükli kombinatsioonina on või-leiba kasutatud steroiditööstuses rohkem kui pool sajandit. Kümned tuhanded kogemused on muutnud selle kombinatsiooni klassikaliseks. "Dianabol + testosteroon + deka" Kombinatsioon toob suurele hulgale kasutajatele piisavalt kasvu, eriti esimest korda, ja õrn kaart võib tõesti muuta meie liigesed mugavamaks, tõstes veelgi rohkem kaalu. Eelkõige võib esimene dimensiooni kasv tõepoolest meid 10–12 nädala jooksul edasi liikuda.

Aga kas “võileib” on esimene kord kõigile? Mitte tingimata, sest "võileiva" kombinatsiooni peamine roll on mõõtmete kasv ja selle mõõtme kasvu toob tavaliselt kaasa suur vee suurenemine, nii et kui keha rasv on suurem, ei sobi see " või leib. "

On kaks põhjust:

Esiteks, kõrgema keharasvaga inimesed suurendavad lihas- ja nahaalust vett 10–12 nädala jooksul „võileib”, mis muudab rasvakasutaja tundmatuks. See on tegelikult see vastupidine, aga kui sulle meeldib oma keha jõud, siis see on hea. Muidugi, kui sulle meeldib keha tugevus, siis on „või leib” teie parim valik igal ajal. Suur kaal on väga mugav. Ühine määrimine võimaldab teil tõsta rohkem kaalu ja teha lühikeses perspektiivis suuremaks ja tugevamaks.

Teiseks, kõrgema keharasvaga inimesed suurendavad keha rasva tõttu tavaliselt organismi östrogeeni. Dianabol

ja Deka on kõige lihtsam steroid naissoost üle kandma, nii et kui sa pead tegema "võileiva", siis peab see olema naissoost vastane, valikud on: anastrosool, letrosool, eksemestaan ja teised antiöstrogeenid; on parem kasutada "tamoksifeeni" samal ajal, et olla lollikindel.


Paari:Nõuanded steroidide ohu ja ohutu kasutamise vähendamiseks Järgmise:Toidunõustamine steroidide tsükli ajal