Alkoholi mõju fitnessile ja kulturismis

- Jun 28, 2019-

Tänapäeval on enamik sportlasi harjunud mõtlema, et alkohol ei ole hea ja põhjustab sõltuvust. See on õige seisukoht. Alkohol on aeglane meditsiin, mis mitte ainult ei hävita inimkeha, vaid hävitab ka selle elu ja olemuse. Kui inimene alustab sportimist (kulturismi), isegi kui ta ei saavuta kõrgeid eesmärke, on see sama. Esiteks peaks ta loobuma halbadest harjumustest, isegi kui see on pühade ajal, siis on parem mitte juua. Tervislikku eluviisi ei saa kombineerida alkoholiga. Paljud algajatele algajatele sportlased ei tea, kuidas elada tervislikku eluviisi ja juua palju alkoholi. Sellisel juhul ei ole inimene mitte ainult kahjulik tema tervisele, vaid teeb ka mõned inimesed pettunud oma kehaga:

· Keha kuju stagnatsioon ei suurenda enam lihaseid.

· Keha rasva kogunemine kiirendab, mitte lihaseid.

· Järgmise päeva treeningu olek libises

· Kehv taastumine pärast treeningut.

See ei ole kõik kõrvalmõjud alkoholi kombineerimisel kulturismis (sport). Loomulikult on meie ajal, kui kõik joovad, seda kõike loobuda, kuid heade harjumuste säilitamine on kohustuslik.

Alkoholi sagedane kasutamine võib põhjustada veres testosterooni järsku langust. See mõjutab tingimata teie taastumispotentsiaali pärast jõutreeningut ning ka kaalutõusu. Teisisõnu, kui te juua palju alkoholi regulaarselt, siis on teie treeningu efekt minimaalne. Mõnikord sai enne päeva raske joomine põhjuseks, miks järgmisel päeval koolist loobuti. Mõnede eesmärkide saavutamiseks peate midagi loobuma! Alkohol ei ole väga hea toitainete ja kalorite tarbimine, sest just selline toit on lihaskvaliteeti väga raske üles ehitada. Alkoholi tarvitades süvendasid kaks sportlast seda olukorda. Palju alkoholi võtmine kiirendab ainult rasva kogunemist.

Miks on alkoholi sõltuvus?

Alkoholil on võime inhibeerida vasopressiini (vasopressiini - hüpotalamuse hormooni). Vere puudumine selles hormoonis põhjustab keha veetustumise. See nähtus on meie aju rakkude suhtes väga tundlik, seega vabastab see tundlikkus (stress) organismi mitmesuguseid hormone, sealhulgas endorfiine. Seda endorfiini toodetakse üle pika aja ja see sõltub alkoholist (alkoholism). Keskmiselt vajavad mehed kroonilise alkoholismi saavutamiseks umbes seitse aastat joomist, samal ajal kui naised vajavad vähem, st kolm aastat. Tüdrukud on nii kalduvad alkoholismile, sest nad kalduvad loomulikult endorfiine tootma, seega sõltub alkoholist sõltuvus.

Liigne rasv ja alkohol

Alkohol annab meile palju energiat, mis on energia, mida meie keha ei suuda täielikult absorbeerida. Lõpuks koguneb kogu energia imendumata komplekssete süsivesikute kujul subkutaanse rasva kujul. Iga gramm alkoholi sisaldab 7 kilokalorit energiat. Need kalorid on kasutud ja ei sisalda toitaineid, vitamiine, mineraale ega valke.

Muidugi, kui teil on võimalus joomine lõpetada, peate ikka veel loobuma. Ülaltoodud juhul on alkoholil ainult puudused. Mõned inimesed väidavad, et väikeses koguses alkoholi tarvitatakse kasulikuks või isegi vajalikuks, kuid see ei ole nii. Keegi ei saa seda sinu heaks teha, lihtsalt mäletan teie tehtud ohvreid ja negatiivseid tagajärgi, mida alkohol võib teile tuua. Raske joomine ja kulturism on väga kokkusobimatud kontseptsioonid!

Paari:Erinevused HGH ja HGH Frag 176 ~ 191 vahel Järgmise:Uskumatu täiuslik insuliinikasvufaktor 1 (igf-1)