Boldenooni mõju

- Oct 03, 2019-

Boldenone'i mõju on väga intuitiivne. Suure keha taluvusega steroidina võib Boldenoon enamiku kasutajate jaoks väga turvalisel viisil suurendada kehas anaboolset aktiivsust. Enne jõudluse parandajaks saamist saavutas meditsiiniline protanoloon teatava edu.

Seda on kasutatud lihaste kaotuse ja osteoporoosi raviks, kuid lõpuks asendati see teiste steroidsete ravimitega. Boldanooni veterinaarsete klasside puhul kasutatakse seda tavaliselt hobustel kõhna kehamassi suurendamiseks, osaliselt seetõttu, et see võib suurendada söögiisu. Seetõttu kasutavad paljud sportlased Boldenooni, kuid kõigi reaktsioon on erinev. Boldenoon võib olla kõige tõhusam neile, kes vajavad kiiremini suurenenud kaloritarbimist.

Ravimina lihastsükli jaoks väljaspool hooaega võib Boldenoon põhjustada kõhna kehamassi suurenemist, kuid toime on suhteliselt aeglane ja jääb teistest steroididest maha. Nagu Dykato Le Baolingil, on ka taastusravil draakonitel või selliste ravimite jõulistel lisanditel palju parem lihaste ehitamine; rehabilitatsioonilossid ja jõulised toidulisandid põhjustavad aga sageli tõsiseid veeprobleeme. Siiski on teateid, et mõned sportlased võivad Boldenooni kasutamisel hooajavälise päeva lihastsüklis pigem täiendava ravimina kui põhisteroidina kasutamisel saada tugeva efekti. Eriti efektiivne on Boldenone eriti siis, kui teie probleemiks on isukaotus.

Nii et tegelikult ei ole anaboolsete steroidide roll ainult lihaste mõõtmete suurendamine.

Veel üks Boldenone'i tuntud omadus on selle võime tugevdada. Tugevuse suurendamiseks ja suuruse suurendamiseks võib Bordanone olla sportlaste tulemuste parandamisel tõhusam kui väljaspool hooaega.

Negatiivne külg on aga see, et Boldenooni tuvastatakse pärast süstimist pikka aega, mõnikord isegi viieks kuuks, mis muutub sportlastele takistuseks selle kasutamisel. Kuid pole kahtlust, et Boldenoonil on suurepärane mõju tugevuse kasvule ja mõõtmete paranemisele ning paraneb ka kasutaja võime taastuda.

Boldenooni saab kasutada ka lipiide alandava steroidravimina. Tegelikult on see kõige tõhusam viis selle kasutamiseks. Sellel anaboolsel steroidil on suurepärane mõju lihaste hoidmisele. Sõltumata sellest, kas te ei kasuta steroide, peate veenduma, et tarbite rasva kaotamisel rohkem kaloreid kui tarbite. Kahjuks põhjustab selle kaloritefitsiidi seisund tõenäoliselt lihaste kaotust. Mõistlik toitumine võib lihaseid kaitsta, kuid see teeb ainult nii palju. Ilma steroidideta tarbitakse teie lihaseid rasva kadu perioodil kindlasti.

Boldenoon suudab lihaseid maksimaalselt säilitada ning lisaks saab see keha seisundit väga hästi reguleerida. Enamiku rasvase kulturismiga sportlaste rasvalanguse tsüklis kasutatakse Boldenooni tavaliselt turuletuleku eelse ravimina. Üldiselt võib tsükli teisel poolel ravimi kasutamise lõpetada, et vältida östrogeeni kõrvaltoimeid. Kuigi Boldenone'i östrogeenide kõrvaltoimed pole tugevad, on sel perioodil ohutuse tagamiseks üldiselt vaja vältida kõiki ravimeid, millel võivad olla kõrvaltoimed.


Paari:Vääris Follistatin 344 (FS 344) Järgmise:mõned küsimused kasvuhormooni HGH kasutamise kohta