Stanozololi funktsioon

- Oct 08, 2019-

Stanosolool on dihüdrotestosteroonist (DHT) saadud steroid, täpsemalt kujul, mille struktuur on muutunud. DHT-i kaks struktuurimuutust lõid Stanozololi. Esimene on see, et A-tsükli pürasoolrühm asendab 3-keto-rühma, mis muudab Stanozololi heterotsükliliseks sterioodseks. Teist Stanozololi muudatust kasutatakse inimkehasse sisenemiseks. Hormoonide metüülrühm, see struktuurimuutus toimub seitsmeteistkümnendas süsinikuahelas ja ravim klassifitseeritakse C17-aa steroidiks.

Ülaltoodud kahe struktuurimuutuse tulemus on see, et Stanozolol on anaboolne indeks 320 ja meessoost indeks ainult 20, ja mis veelgi olulisem - need näitajad on suurepärased ka praktilistes rakendustes. Stanozolol on väga kasulik anaboolne steroid.

Stanozololi üheks eeliseks on võime alandada suguhormoone siduvat globuliini (SHBG) teistest steroididest efektiivsemalt, mis võimaldab rohkematel steroididel olla vaba ja tõsta vaba testosterooni taset. Uuringud on näidanud, et väikesed ravimiannused võivad 50% SHBG-st vähendada vaid mõne päevaga.

Stanozolol suurendab ka valkude sünteesi ja lämmastiku ladustamist lihastes, suurendab punaste vereliblede arvu ja pärsib teatud määral glükokortikoide (neerupealise koore hormoonid). Stanozolol on kerge ja kergesti kontrollitav.

Stanozolol on nii süste kui ka suu kaudu manustatavaid ravimeid ning toime on peaaegu sama. Kasutaja ütles, et SHBG suukaudne manustamine on olnud parem ja süsti efektiivsus on suhteliselt kiire, kuid erinevus pole ilmne.

Nii süstimine kui ka suukaudne Stanozolol on C17-aa steroidid, millest enamik kuulub sellesse kategooriasse, ja suurem osa süstidest mitte. Stanozololi (tuntud ka kui Winstroli depoo) süst on erand.

Stanozololi roll:

Ehkki Stanozololit kasutatakse lihaste atroofia raviks, ei ole see kvalifitseeritud mittehooaegne steroid. See vähendab SHBG olemust, et tugevdada teiste ravimite toimet, kuid see pole soovitatav. Stanozolol on maksale väga mürgine. C-d kasutatakse kõige väärtuslikumates kohtades. Ilmselt ei sobi see meeste&hooajaväliseks võistluseks. Naissportlased võivad hooajaks kaaluda Stanozololi kasutamist, ehkki see pole parim valik.

Stanozolol&roll füüsilises kergejõustikus on kasulikum kui sobivus. See võib tugevust ja kiirust märkimisväärselt suurendada, suurendamata lihaseid, mida nende esemete jaoks pole vaja. On juhitud tähelepanu sellele, et Stanozolol ei sobi nendeks võistlusspordiks, kuna ta nõrgestab kõõlust. See pole nii. Paljud uuringud on näidanud, et Stanozollol võib suurendada luutihedust, vastasel korral saab seda kasutada osteoporoosi raviks.

Kulturistide jaoks võib Stanozolol muuta keha väljanägemise kuivamaks ja tihedamaks, eeldusel, et teie keharasv on piisavalt madal. Samuti säilitab see mingil määral kõhna kehamassi. Seda soovitatakse C-põhise abisteroidina, mitte alusena.

Mõned inimesed kurdavad Stanozololi kasutamisel liigeste ebamugavust. See steroid ei lõhna ega säilita vett. Tavaliselt kasutatakse Stanozololi enne mängu. Selles etapis on kulturistidel väga madal keharasv ja need on tavaliselt ühekohalised. See tase võib olla liigestega või ilma nendeta ebamugav. Tegelikult võib Stanozololi ja tuumaelektrijaama väga levinud kombinatsioon olla äärmiselt suur. Lahendage võimalik liigese ebamugavustunne.

Riigivälise mängu lõppfaasis saavad nii mees- kui naissportlased sellest palju kasu. Stanozolol kaitseb kõhna kehamassi, säilitab tugevuse ning suurendab veresoonte ja joone selgust.


Paari:T 3 liotüroniin Järgmise:1. tsükli põhimõte