Legend steroid Turinabol

- Aug 24, 2018-

Turinabol (4-Chlorodehydromethyltestosterone) töötas välja Saksa firma Enapharm 1962. 1974-1989, Ida-Saksamaa kasutada anaboolsed steroidid sportlastest, sealhulgas Tellus. Täiendus, mis tegi oma riigi mängijad saavutanud suurt edu areenil. Erilise jõu täiendada saab tõhusalt suurendada lihasmassi ja luu tihedus. On äärmiselt madal, ohutus on väga kõrge ja taotlus on väga lai. Kliinilises mõttes, mitte ainult mehed, vaid ka naised ja lapsed saavad kasutada seda usaldust.

Funktsioon ja omadused

Erilisandist Keemiline nimetus on 4-Chlorodehydromethyltestosterone, mis on struktuurne mexitorone (st, tugevasti täiendada). Anaboolsed indeks seisukohast, erilise jõu täiendada sünteetiline indeks on üle 100 (tungivalt lisada 100) ja meeste indeks on suurem kui 0 (tungivalt lisada 0). Üldiselt valgu sünteesi võime erilise jõu täiendada on tugevam kui tugev täiendus. On palju väiksem jõuline. Ja eriline jõud võib mitte olla aromatiseeritud, st, ei või üle kanda emane, eriline jõu kasutamine ei põhjusta meeste probleemide (naissoost rinnanäärme haigus, jne.)

Eriline täiendav funktsioon

  1. Suurendab lämmastiku säilitamist ja planeerida anaboolsed keskkonnale

  2. punaste vereliblede arvu suurendada

  3. Edendada raske valgeaine sünteesi

  4. Vähendada siduva globuliini, vabastama rohkem vaba määr Ketooni

  5. Koosmõju teiste steroidid suurendada nende tõhusust

Erilise jõu täiendada kasutamine

  1. Lihaste vastupidavuse tõstmiseks

  2. Suurendada suurim tugevus

  3. tõstavad puhas lihas, ei ole vee hoiuruum, ei rasva ladustamiseks

  4. aja rasva kadu vältida lihaste kadu, parandada lihaste jäikus ja tekstuur

Milline koolitajate tuleks valida spetsiaalsed toidulisandid?

Eriline täiendada keemilise ehituse tõttu on suhteliselt tugev mees-edendamine ja anti-aromatization võimet (mitte olla naissoost). Kui teil on treener, kes on uus anaboolsed ja tahab proovida suukaudsete ravimitega oluliselt lihaste soodustav toime, kuid suhteliselt madal kõrvaltoimeid, on spetsiaalsed toidulisandid teie eelistus. Kui annus on õigesti valitud, saate isegi naised rahuliku südamega. Mees kasutajatele, kellel on kalduvus või hirm emane performance, soovitatakse proovida erilisandeid. Spetsiaalne täiendus annab kasutaja suhteliselt lihasmassi tekstuuri ilma turse ja rasva.

image.png


Paari:MK2866 (Ostarine) --vähendada rasva Järgmise:Kas DECA-d saab kasutada üksi?