Nõuanded steroidide ohu ja ohutu kasutamise vähendamiseks

- Jun 11, 2019-

Nende juhiste järgimine võib vähendada steroidide kasutamise negatiivset mõju tervisele ja muuta kogu programm ohutumaks. Anaboolsete steroidide riski vähendamise põhimõtted

1. Pange oma kasu ja riskid alati oma südames

Steroidid toimivad hästi, kuid kõrvaltoimeid ei saa eirata ning kuritarvitamise põhjustatud kahju on veelgi enam välditud. Kui kõik läheb hästi, on lihased suured ja tugev on tugev, saate steroidide kasutamise võimalikke riske lihtsalt ignoreerida. Annusel, mis võib lihaseid kiiresti suurendada, on kindlasti kõrvaltoimed. Kolesterool halveneb, vererõhk tõuseb ja südame-veresoonkond muutub paksemaks ja paksemaks. Hormoonide tasakaalu muutused võivad samuti põhjustada erinevaid probleeme. Steroidide lühiajaline kasutamine on üldiselt ohutu, kuid ei ole hea hoida ravimit aastaringselt. Te peaksite olema C-plaani valimisel ettevaatlik, jälgima alati oma füüsilist ja vaimset tervist ning püüdke mitte teha pikka tsüklit. Lõpuks hoidke kõrvale riskidest peale steroidide enda mõju. Kasutage usaldusväärset steroidiallikat ja ärge jätke desinfitseerimist, kui süstite jne.

2. Pöörake tähelepanu suukaudsete steroidide maksatoksilisusele

Lisaks Andriolile, Primobolanile ja Provironile. Teised suukaudsed steroidid, mida me arutame, on C-17aa ühendid ja neid tuleks kasutada võimalikult ohutult. Neid ravimeid võib kasutada paljudel meditsiinilistel eesmärkidel, kuid suurtel sportlaste doosidel võib olla tõsine negatiivne mõju mõnele terviseindikaatorile, mis suurendab eriti halva ja hea kolesterooli suhet, suurendades vereliistakute ladestumist veresoontes. Pikk aeg standarddoosiga võib südamehaiguste riski suurendada. C-17aa steroididel on ka tugev hepatotoksilisus ja nad on isegi seotud maksavähiga. Kui te kasutate süstimist, on teie lihaste ja sportliku jõudluse vajadused jõulisemad. Samuti on oluline märkida, et suukaudne steroidide süstimise versioon on ka parim mitte kasutada, nagu stanozolool ja methandrostenolone, sest neil on keha erinevad teed, kuid maksale ja südame-veresoonkonnale avaldatav surve on sarnane. Seetõttu võtke suukaudsed steroidid ohutu standardannusega, ärge seda üle pingutage. Suukaudsete steroidide kasutamisel pöörama tähelepanu maksa tablettidele (silybum marianum, piimakollane) ja kalaõli (pange tähele, et kalaõli ei ole tursamaksaõli). Kui steroidid stimuleerivad lihaste ristlõike pindala ja suurendavad treeningut, on testosteroonil peaaegu kõige madalamad kõrvaltoimed. Nendel ravimitel on sama struktuur ja mõju kui meie keha poolt eritataval hormoonil. Testosteroon on ka üks kõige tõhusamaid lihaseid suurendavaid ravimeid, mis soodustab seksuaalset soovi, säilitab positiivse hoiaku ning tagab vajaliku östrogeeni, nii et kolesterooli tase ei areneks vales suunas.

3. Kasutage ainult "ohutumaid" ravimeid

Kui testosteroon üksi ei tööta, peaksite teiste ravimite lisamisel olema ettevaatlik. Süstitavate ravimite hulgas kasutage kõige vähem südame-veresoonkonna stressi, nagu Boldenone, Methenolone jne. Suukaudsed ravimid nagu Methenolone ja Proviron. Nad ei ole C-17aa steroidid ega kahjusta maksa ja südame-veresoonkonna süsteeme nagu teised tavapärased suukaudsed ravimid, nagu oksümetoloon, Stanozolol jne.

4. Kasutage tervist edendavaid toidulisandeid

Looduslike toidulisandite kasutamine võib vähendada steroidide terviseriske. Esimene on aidata reguleerida kolesterooli. Kalaõli on vundament, mida saab kasutada paljude teiste meditsiiniliselt uuritud kolesterooli reguleerivate ainetega, sealhulgas rohelise tee, küüslaugupulbri, resveratrooli resveratrooli, fütosterooli fütosteroolide, niatsiini niatsiini ja politosinooliga. Nagu näiteks Lipid Stabil, segu, mis on valmistatud Molecular Nutrition'ist, sisaldab ülaltoodud koostisosi. Kolesterooli reguleerivaid toonikume tuleb kasutada kogu C. C. Teiseks, suukaudseid steroide kasutavad inimesed peavad maksat kaitsma. Asjakohased tooted on paremini kasutatavad kogu C-hepatiidi sisaldava ravimiga.

5. Tsükkel

Tavaliselt kestab üks C kuus kuni kaksteist nädalat, seejärel peatatakse kõik steroidid sama või pikema aja jooksul. Sellel on palju põhjuseid. Esiteks vähendab eksogeense androgeeni kasutamine oma testosterooni sekretsiooni, mis võib vähendada viljakust ja hormonaalseid probleeme, mis on põhjustatud steroidide kasutamise aastastest aastatest. Teiseks, ringlevad ravimid võivad soodustada kolesterooli taset, hematokriti, vererõhku ja muid terviseindikaatoreid, et taastada normaalne, pikaajaline katkematu C muudab need näitajad tõsisemaks negatiivseks muutuseks.

6. Kasutage mõistlikku annust

See ei ole tõde, et mida rohkem te kasutate, seda rohkem lihased kasvad. Sportlastele, kelle eesmärgid ei ole eriti äärmuslikud, peaks iganädalane annus olema piiratud 1000 mg-ga. Näiteks testosterooni tsüklopentanoaat on 500 mg nädalas vähemalt neli kuni viis korda rohkem kui tervetel meestel. See annus, millel on õige väljaõpe ja toitumine, on piisav edasiminekuks. 500-900 mg nädalas 1970. ja 1980. aastatel on "standard" kulturistidele testosterooni, nandrolooni, boldenooni ja metenolooni kasutamiseks. Ei ole palju inimesi, kes tõesti vajavad täiendavat suukaudset ravimit 1200 mg nädalas või rohkem. Suured annused võivad olla kiiremad ja agressiivsemad, kuid rohkem kõrvaltoimeid.

7. Vältige aromataasi inhibiitoreid (AI)

Aromataasi inhibiitorid neutraliseerivad naiste kõrvaltoimeid, takistades organismil östrogeeni teket. Selle probleemiks on see, et kehal puuduvad olulised hormoonid, mis kaitsevad südame-veresoonkonna tervist. Östrogeen aitab kaasa heale kolesteroolitasemele, mistõttu AI kasutamine võib suurendada südame-veresoonkonna stressi. Kui naine on naine, ei saa te probleemi põhjustavaid ravimeid peatada. SERM-tüüpi tamoksifeen on valikuvõimalus. See toimib maksas ja võib võidelda naistega, põhjustamata kolesterooli probleeme.

8. Regulaarne vereanalüüs

Põhjalike vereanalüüside hulka kuuluvad hormoonid, kolesterool, vererakkude kontsentratsioonid, ensüümid jne, mida kasutatakse steroidide kõrvaltoimete hindamiseks. Näiteks võimaldavad kolesteroolitaseme muutused kasutajatel hinnata C mõju südame-veresoonkonna tervisele ja otsustada, kas teha sama C uuesti. Vereanalüüs peaks olema vähemalt kolm korda, mis on enne C-d (esimest korda), kolm kuni neli nädalat pärast C algust (2. kord) ja kolmas kord pärast mitu kuud pärast C-d. Eesmärk on: 1, võrdlus enne ja pärast. 2. Mõista perioodi C tervislikku seisundit.

9. Süstimismeetod peaks olema õige

Steroidid süstitakse intramuskulaarselt. Kõige tavalisem süstekoht on tuharate ülemise osa ülemine veerand. Seda saab kasutada ka reie ülemise osa ja õlgade sidumiseks. Ei ole soovitatav katta defekte biitseps, tritseps ja vasikad. Kohta ei ole kerge leida ja probleeme on kerge. Ühe süsti mahtu tuleb reguleerida ka mugavas vahemikus, tavaliselt mitte üle kolme milliliitri. Süstekoha muutmine ja sama lihaste süstimine ei tohiks olla liiga sagedane. Pöörake tähelepanu hügieenile, nõel ja nahk tuleb desinfitseerida alkoholiga. Pärast nõela lõppemist tuleb pudel õigesti hävitada.

10. Desinfitseerimine

Kui teil on vaja kasutada maa-aluses tehases valmistatud ravimit või kasutada süstimiseks teisi tablette, ei tohi desinfitseerimistööd jätta.

11. Mõistlik toitumine

Steroidid võimaldavad kasutajatel rohkem süüa ja kiirendada ainevahetust. Saate iga päev rohkem kaloreid ilma rasva suurendamata. Aga kõik on teatud määral, sportlaste steroidide annus avaldab negatiivset mõju kolesterooli tasemele ja südame-veresoonkonna tervisele. Paljude küllastunud rasvade, kolesterooli ja lihtsa süsivesikute söömine võib muuta asjad halvemaks ja vähendada nende tarbimist.

Paari:Steroidide lühendite terminid Järgmise:Klassikaline esimene Cycle kombinatsioon leib ja võid