Trenboloonatsetaat-Finajet

- Oct 08, 2019-

Trenboloonatsetaat on süstitav (üldine) anaboolne steroid, mis on saadud Nandroloonist. Selle tegevus on aga täpselt sama, mis tema struktuuriealisel, seega on nende kahe vahel otsest võrdlust keeruline. Trenboloonatsetaat on mitteöstrogeenne steroid, mis on rohkem anaboolne ja androgeenne kui mg. Välimuse poolest sarnaneb see androgeenidega nagu noronoon, kuid on tavalisem kui püroon. Arvatakse, et see on umbes kolm korda tugevam kui testosteroon, mistõttu on see üks tugevaimaid kaubanduslikult toodetavaid süstitavaid anaboolseid steroide. Sportlastel hinnatakse selle steroidi võimet suurendada lihaste jäikust ja algset jõudu ning puudub tarbetu veepeetus ja suurenenud rasvamass. Seda peetakse konkurentsivõimeliste kulturistide valitud ravimiks ja see on endiselt populaarne nende seas, kes soovivad ainult oma füüsilist vormi parandada.

ajalugu:

Trenboloonatsetaati uuriti esimest korda põhjalikult 1967. aastal ja see ilmus pärast Roussel-UCLAFis tehtud mitmeid sünteetiliste anaboolsete steroidide katseid. 1950ndate alguses müüs Hessett Trenbolumi atsetaati Finajetina Suurbritannias ja Roussel Prantsusmaal Trenboolatsetaati Finajectina. Roussel AG Saksamaal on kahe ettevõtte emaettevõte. Trenboloonatsetaat on veterinaarravim, kuid seda on müüdud ka inimtoiduks pikatoimelise estrina (vt Parabolan). Peaaegu kogu trenboloatsetaati kasutatakse tapetavate veiste kaalu suurendamiseks ja veiste söötmise efektiivsuse suurendamiseks. Lühidalt, ravimit kasutatakse kasumi suurendamiseks kogukaalu järgi. Üldiselt kasutatakse seda tapmiseni ja tähtaega pole. Selle tava tõttu sisaldavad paljudes maailma paikades müüdavad lihatooted väikestes kogustes talbolooni metaboliite.

1980-ndatel võtsid Trenboloonatsetaati esimest korda vastu Ameerika kulturistid, kui narkootikume smugeldati Euroopast välja. See tuvastati (õigesti) võimsate anaboolsete ja androgeensete ainetena ning sai kiiresti Ameerika kulturistide seas valitud ravimiks. Kuigi algul oli see väga populaarne, lõppes 1987. Aastal Hoechst-Rousseli&# 39 otsuse tõttu lõpetada vabatahtlikult kõigi süstitavate ravimvormide müük. Ehkki see pole kinnitust leidnud, võib avalikkuse kasvav mure spordistimulantide pärast olla selle otsusega palju seotud, kuna 1980ndate lõpus ja 1990ndate alguses oli väga tavaline loobuda vastuolulistest steroididest. See sündmus tähistas trenboloonatsetaadi legaalse uimasti lõppu.

Kui nägime Finajeti ja Finajecti surma, tutvustas Hoechst-Roussell USA turule Finblixi veiseimplantaadi graanuleid. FDA kiitis selle toote heaks 1987. aastal. Need osakesed on mõeldud implanteerimiseks käeshoitava implantaadiga lehma kõrva ja need on inimesele siirdamiseks liiga suured. Väärib märkimist, et trenboloonatsetaadi tabletid on USA kontrollitava aine meetodist vabastatud. See võib aidata loomakasvatajatel loomakasvatusainetele lihtsaks ja taskukohaseks muuta. Kui veterinaararst peab seda ravimit sageli kasutama, on hind liiga kõrge ja seda ei tasu kaaluda. Kuna need tooted esinevad graanulitena, ei ole need inimtoiduks sobivas vormis.

Finaplixi osakesi, mida inimesed saavad kasutada, võib olla keeruline valmistada, kuid neid kasutatakse endiselt laialdaselt. Tavaliselt jahvatatakse kaks kuni neli implantaadi osakest, segatakse veega ja DMSO lahusega 50/50 ja kantakse nahale iga päev. See iseküpsetav transdermaalne segu on efektiivne, kuid kannab ka tugevat küüslaugu lõhna (DMSO mõju). Teised jahvatavad lusika taha ka mõned terad ja hingavad sisse (nuusutavad). Sel juhul siseneb ravim vereringesse limaskesta kaudu, mis on suhteliselt madala kvaliteediga, kuid siiski kasulik steroidide kohaletoimetamise viis. Need, kes on seda olukorda proovinud, väidavad sageli, et nad pole nii ärritavad, kui võiks arvata. Mõned sportlased otsustavad seda ravimit lihtsalt võtta. Ehkki see pole ideaalne manustamisviis, võib suukaudse biosaadavuse saavutada mõõdukal tasemel ja selles manustamisviisis võib kasutada sobivaid annuseid.

Mõned seikluslikumad isikud on seganud oma süstid Finaplixiga. Graanulid jahvatatakse peeneks pulbriks (tavaliselt 2 kuni 6 graanulit) ja lisatakse seejärel süstitavatele steroididele nagu steriilne vesi, propüleenglükool või õlipõhised või veterinaarsed vitamiinid. Tavaliselt korratakse seda kaks korda nädalas, kuid mõned inimesed teevad seda sagedamini. Kuna seda tehakse kontrollimata steriilses keskkonnas, on selge, et seda (või veel hullem) teha on oht. Alates 1990. aastate lõpust on mõned kauplused hakanud müüma komplekte, mis sisaldavad kõiki vajalikke koostisosi aktiivsete steroidide sidujate eraldamiseks ja suhteliselt puhaste süstide tootmiseks. Need komplektid on olnud populaarsed aastaid ja neil on sageli korduvkliente, ehkki seda ei peeta steriilsete ravimite asendajaks.

Finaplix on praegu saadaval mõnedel USA ja välisriikide turgudel, ehkki Intervet müüb seda nüüd Hoechst-Roussel Agri-vet asemel. Toodet on kahes vormis, Finaplix-H ja Finaplix-S, mis näitavad, kas toode on mõeldud mullikatele või väikestele pullidele. Kahe toote koguannus on erinev.&- HGG -; tüüp sisaldab 100 20 mg trenboloonatsetaati (2000 mg) ja" S" tüübil on ainult 70 (1400 mg). Ivy Animal Health (USA) on turule lasknud müüa kaks konkureerivat toodet kui Component-TH ja Component-TS. On ka kaubamärke Revalor ja Synovex +, mis sisaldavad täiendavat (tavaliselt soovimatut) annust östrogeenatsetaat-trenbolooni. Lisaks sellele, kuigi Trenboloonatsetaati tootvaid teisi seaduslikke farmaatsiatootjaid pole, leidub palju (ekspordiks ja suukaudseks kasutamiseks mõeldud) süsteeme tootvaid eksportijaid ja maa-aluseid steroiditootjaid.

Esitage spetsifikatsioonid:

Trenboloonatsetaat on saadaval konkreetsel veterinaarravimiturul. Tavaliselt müüakse seda implanteeritud graanulitena, mis sisaldavad 20 mg trenboloonatsetaati. Varem on müüdud süstepreparaate, mis sisaldavad õlis 30 mg / ml steroidi.

Struktuurilised omadused:

Trenboloonatsetaat on nandrolooni modifitseeritud vorm. See erineb selle poolest, et süsinikku 9 ja 11 on sisse viidud kaksikside, mis pärsib aromatisatsiooni (9-een), suurendab androgeeni sidumisafiinsust ja aeglustab selle metabolismi. Saadud steroidil on tugevam anaboolne ja androgeenne toime kui norronoonil. Trenboloonatsetaat sisaldab kemokiini, mida on modifitseeritud karboksülaadi (äädikhappe) lisamisega 17-beeta-hüdroksüülrühmale, võimaldades vaba steroidi aeglaselt vabaneda süstetsoonis.

Kõrvaltoimed (östrogeen):

Trenboloonatsetaat polnud keha aromatiseeritud ja selle östrogeensust ei testitud. Väärib märkimist, et sellel steroidil on oluline seondumisafiinsus progesterooni retseptori suhtes (pisut tugevam kui progesteroonil endal). Progesterooni seotud kõrvaltoimed on sarnased östrogeenidega, sealhulgas testosterooni tootmise negatiivse tagasiside pärssimine ja rasva suurenenud ladustamine. Progesteroon suurendab ka östrogeeni stimuleerivat toimet rinnakoe kasvule. Näib, et kahe hormooni vahel on tugev sünergia, nii et meeste rindade areng võib progesterooni toimel toimuda isegi ilma östrogeeni liigse sisalduseta. Antiestrogeenide kasutamine selle haiguse östrogeenikomponendi pärssimiseks on üldiselt piisav, et leevendada meeste&# 39 piimanäärmete arengut, mida põhjustavad anaboolsed / androgeensed progesteroonid. Pange tähele, et põletikuvastased kõrvaltoimed esinevad sagedamini teiste aromaatsete steroidide kasutamisel.

Kõrvaltoimed (androgeen):

Ehkki rühma Trenboloon klassifitseeritakse anaboolse steroidina, on see siiski piisavalt androgeenne. Selle ravimi kasutamine põhjustab sageli androgeenide kõrvaltoimeid, mis võivad hõlmata rasuse naha, akne ja keha / näo juuste kasvu episoode. Anaboolsed / androgeensed steroidid võivad ka meeste juuste väljalangemist raskendada. Naisi hoiatatakse ka anaboolsete / androgeensete steroidide võimaliku patogeense mõju eest. Need võivad hõlmata heli süvenemist, ebaregulaarset menstruatsiooni, naha tekstuuri muutusi, näo karvakasvu ja laienenud kliitorit. Lisaks ei suuda 5-alfa-reduktaas metaboliseerida trenboloonatsetaati, mistõttu finasteriid ega dutasteriid ei mõjuta selle suhtelist androgeeni.

Kõrvaltoimed (hepatotoksilisus):

Tribroniidatsetaat ei ole alküülitud c-17a ja seda ei peeta üldiselt hepatotoksiliseks steroidiks; seega on hepatotoksilisus ebatõenäoline. Sellel steroidil on aga tugev maksa lagundamise võime ja kui kulturistid kuritarvitavad Trenboolatsetaadiga ravimeid, on täheldatud tõsist maksatoksilisust. Kuigi hepatotoksilisus on ebatõenäoline, ei saa seda täielikult välistada, eriti kui seda kasutatakse suurtes annustes.

Kõrvaltoimed (kardiovaskulaarsed):

Anaboolsed / androgeensed steroidid võivad kahjustada seerumi kolesterooli taset. See hõlmab suundumust alandada HDL (hea) kolesterooli väärtusi ja tõsta LDL (halva) kolesterooli väärtusi, mis võib muuta HDL LDL tasakaalu, põhjustades suuremat arterioskleroosi riski. Anaboolsete / androgeensete steroidide suhteline mõju seerumi lipiididele sõltub annusest, manustamisviisist (suu kaudu ja süstimisel), steroidi tüübist (aromatiseeritav või mitte-aromaatne) ja maksa metabolismi suhtes vastupidavuse tasemest. Tänu oma mittearomaatsetele omadustele ja tugevale vastupidavusele ainevahetusele on trenoonatsetaadil mõõdukas või tugev (negatiivne) mõju lipiidide väärtustele ja aterogeneesi riskile. Anaboolsed / androgeensed steroidid võivad kahjustada ka vererõhku ja triglütseriide, vähendada endoteeli lõõgastust ja põhjustada vasaku vatsakese hüpertroofiat - kõik need võivad suurendada südame-veresoonkonna haiguste ja müokardiinfarkti riski.

Kardiovaskulaarse stressi vähendamiseks on soovitatav säilitada positiivne südame-veresoonkonna treeningprogramm ning minimeerida küllastunud rasva, kolesterooli ja lihtsate süsivesikute tarbimist AAS-i kasutamise ajal. Samuti on soovitatav täiendada kalaõli (4 grammi päevas) ja looduslike kolesterooli / antioksüdantide valemeid nagu LipidStabil või sarnaste koostisosadega tooteid.

Kõrvaltoimed (testosterooni pärssimine):

Eeldatakse, et kõik anaboolsed / androgeensed steroidid pärsivad endogeense testosterooni tootmist, kui neid manustatakse lihaste kasvu soodustamiseks piisavates annustes. Testosterooni stimuleerivate ainete puudumisel peaks testosterooni tase normaliseeruma 1-4 kuu jooksul pärast ravimite jagamist. Pange tähele, et pikaajaline lihasdüstroofia hüpogonadism võib olla steroidide kuritarvitamise tagajärg ja nõuab meditsiinilist sekkumist. Eksperimentaalsetes uuringutes oli triklosatsetaadi poolt pärsitud gonadotropiini kogus umbes kolm korda suurem kui testosterooni korral.

Lisaks ülaltoodud kõrvaltoimetele leiate võimalike kõrvaltoimete üksikasjalikuma ülevaate saamiseks selle raamatu sektsiooni steroidide kõrvaltoimed.

Kasutamine (mees):

Trenboloonatsetaati pole kunagi inimestel kasutamiseks heaks kiidetud. Samuti pole retseptide väljastamise juhised saadaval. Põhiseaduse või töövõime parandamise eesmärgil toimivad efektiivsed annused tavaliselt vahemikus 100-300 mg nädalas 6 kuni 8 nädala jooksul. Atsetaadi lühitoimelise olemuse tõttu võib kogu nädala annuse jagada 2-3 väiksemaks annuseks. Võimaliku maksatüve minimeerimiseks on efektiivsed suukaudsed annused vahemikus 100–200 mg päevas kuni 6–8 nädala jooksul. See tase on piisav tugevuse ja kõhnade kudede massilise suurenemise märgamiseks ning sellel on vähe kõrvaltoimeid. Östrogeense aktiivsuse puudumine muudab Trenboloonatsetaadi väga ligitõmbavate sportlaste jaoks väga atraktiivseks ning püüab vältida ka veepeetust. Trenboloonatsetaat võib siin anda kõrgeid androgeenseid omadusi, mis on väga kõvad ja tugevad.

Kuigi see on tähelepanuväärne kõvendi, pole see Trenbergeri atsetaadi ainus eelis. See on ka võimas anaboolne metaboliit. Lihaste juurdekasvu saab võrrelda testosterooni ja jõuliselt, kuid sellel ei ole samal tasemel vett. See võib olla liialdatud kirjeldus, kuna östrogeense toime puudumine vähendab selle aine võimet soodustada lihasmassi suurenemist. Ehkki üldiselt on soovitatav kasutada trenboloonatsetaati hea toidulisandina suuremahuliste tsüklite jaoks, on harva teada, et seda kasutatakse üksi kasutamisel väga võimsa ainena. Kõige sagedamini teatatud tulemuseks on mõõdukas tailiha kasv koos spetsiaalse kõvenemise ja rasva kadumisega. Kui eesmärk on puhas kvaliteet, siis pole see nii tõhus kui östrogeeni täiteained, kuid trsopariin milligrammi kohta on siiski parem preparaat kui pirool ja võib olla kõigi sünteetiliste mitteestrogeensete steroidide metaboliit.

Virnastamiseks on trenboloon väga mitmekülgne steroid ja tundub, et see töötab laiendamise ja lõikamise eesmärgil väga hästi koos teiste ainetega. Lõikamiseks kasutavad kulturistid sageli mahedaid sünteetilisi metaboliite, näiteks Winstrol või Primobolan. Teie naha all pole lisavett ja segu annab teile väga kindla, täpselt määratletud kareduse. Deka-Durabolin või Equipoise on populaarne aine lahja massi suurendamiseks. Bilbao atsetaat võib jällegi uute lihaste kasvu kiirendada ja tugevdada. Puhta kvaliteedi otsimisel on trenboloon parem testosterooni, Anadrol50 või Dianabol'i valik. Selle tulemuseks on tavaliselt mõnede tugevate lihaste massi kiire ja oluline suurenemine. Dan Duchaine osutas ajakirjas" maa-alused steroidid Han Shu II" Dan Duchaine, et testosteroonatsetaadi, testosterooni ja Anadroroli segu on" kõige tõhusam" meeste kombinatsioon ja juhtis tähelepanu:" ma pole kohanud. Kvaliteedi ja tugevuse suurendamiseks võrreldes nendega on lisatud ühtegi muud virna. See spetsiaalne ravimite kombinatsioon on muutunud väga populaarseks.

Kasutamine (naised):

Trenboloonatsetaati pole kunagi inimestel kasutamiseks heaks kiidetud. Retseptijuhend pole saadaval. Tugevate androgeensete omaduste ja kalduvuse tekitada pahatahtlikke kõrvaltoimeid tõttu ei soovitata seda ravimit kasutada naiste põhiseaduses ega töövõime parandamisel.


Paari:Ei Järgmise:Lisaks Klenbuterool + T3, mida saab kasutada, et vähendada rasva?