Trenbolone Kulturism

- Oct 05, 2018-

Kulturismi, mis tähendab õlivaba ja soolavaba, palju väljaõpet rasva põlemiseks ja valulikuks dehüdraatimise protsessiks ja nii edasi. . . . . . On palju ravimeid, mida võib kasutada preparaatide jaoks, näiteks: lühitoimelised testosteroon, stanosolool, piranoon Equipoise, kasvuhormoon HGH ja IGF-1 tarotoon. . . . . . Põhimõtteliselt on nende valmistamiseks kasutatavate steroidide omadused "rasvade kiirendamise" ja "väljaheite väljalangemise" omadused. Trenboloonil on ka need kaks omadust, nii et seda saab kasutada ka preparaatide jaoks, ja seda nimetatakse ka "ettevalmistavaks ravimiks".


Esiteks, Trenbolone Trenbolone molekulaarse struktuuri spetsiifilisuse tõttu (võrreldes Nandrolooni molekuliga lisati Trenbolone kaks kaksiksidet). Seda ei saa konverteerida östrogeeni või östrogeeni derivaatiks. Lisaks põhjustab Trenbolone'i tugevate isaste võimete tõttu endogeense testosterooni pakkumine otsest lõpetamist ja isegi östrogeeni kanali normaalne testosteroon katkestatakse. Need kaks tegurit muudavad meeste östrogeeni taseme järsult ning seetõttu on östrogeeni poolt põhjustatud vee säilitamine ja säilitamine tugevalt alla surutud.

See ei ole veel lõppenud ja Trenboloneil on võime põletada rasva. Tegelikult on peaaegu kõigil anaboolsete steroidide AAS-il enam-vähem võime põletada rasva, ja see on Trenbolone, kes võitis meistrivõistlused selles osas.

image.png

Eelmises artiklis Bourdonone Equipoise kasutuselevõtu kohta mainiti "Miracle Overlay", mis on "ideaalne" steroidkombinatsioon, mis võib samaaegselt suurendada lihaseid ja vähendada rasva ja vett. Trenbolooni roll selles kompositsioonis on rasva vähendamine. Tegelikult teavad, et vend, kes luges artikli Boldenone'i kohta mõnedes kulturismi foorumites, teab, et Boldenone ise on väga hea rasvade vähendava võimega ning seda kasutavad tihti kulturistid rasva vähendamiseks ja kvaliteetsete lihaste kasvatamiseks. Sellega seoses võib Trenbolonit pidada Boldenone'i täiustatud versiooniks, millel on rasked põletamisvõime kui Boldenone'il. Teoreetiliselt seob boldenoon rasvade androgeeni retseptoriga ja annab signaale rasva lagunemisele. See kehtib ka Trenbolone'i kohta. Kuid Trenbolooni võime seostuda retseptoritega on kolm korda suurem kui Boldenone'is. Aeg on ka palju pikem kui Boldenone'i korral, seega on Trenbolone'i lipiidide alandav toime palju tugevam kui Boldenone'i omadus.

Nende omadustega silmas pidades ei saa trenbolooni nimetada "valmistatud püha ravimiks". Teine trenbolooni geenius on selle lõplik trump, mis on varem mainitud "katabolismi takistuseks".

Vennad, kes võivad kulturismisest mures olla, on üllatunud. Näib, et "blokeeriva katabolismi" funktsioonil pole midagi ettevalmistusi. Tõepoolest, "katabolismi blokeerimine" tundub olevat hea pikk liha, kuid rassi ettevalmistamine ei ole pikk liha, vaid rasva eemaldamine ja vee analüüs! Ma ei tea, kas märkad kahte asja. Näiteks korraldab sportlane enne mängimist rasvade vähendamise tsüklit ja suurendab rasvasisalduse vähendamise kava ning teostab PCT töötlemise pärast kogumise tsüklit. Terve mõistuse kohaselt kaotab PCT "praktiline" protsess mõned lihased. Järgnevalt on sportlane, kelle kehakaal 100 kg (eeldatavalt) 20% (hüpoteetiline) rasvkoes, on pärast valulikku ettevalmistamist ainult 75-ni. -80 kg, samas kui keha rasv vähendatakse 6% -7% -ni. Kahtlemata on nendes kahes protsessis eemaldatud mitte ainult rasv ja vesi, vaid ka palju lihaseid kaotatakse.

Möödunud aja jooksul on see puudus paratamatult selle puuduse ees - ettevalmistuste käigus "harilikult" tarbitud lihaseid, mida on koolitatud N-kuuliste raskete väljaõppude jaoks.

Kuigi teatud määral on see "enesestmõistetav". Kuid kui sisenemise taseme korrigeerimiseks pole enamik sportlasi, on nad ikka veel lootnud, et nad ei raiska raskustes olevaid lihaseid.

Trenboloni "blokeeriv katabolism" on parim viis selle probleemi lahendamiseks. Trenboloon "blokeerib katabolismi" ei ole mitte ainult efektiivne tsükli protsessis, vaid on efektiivne ka ravimi pika aja väljalülitamisel (see on sarnane peavalu kõrvaltoimetega, mida rehabilitatsiooni draakon jätkab pärast ravimi peatumist). Peavalu ajalt) Üldiselt, pärast kogumisküklit või rasstsükli, steroidide tasemed vähenevad kiiresti ja katabolism tõuseb, kuna steroidid on lõpetatud. Selle tulemusena lagunevad kortisoonid järk-järgult raskesti töödeldavad lihased. Nüüd, kuna Trenbolone "blokeerivad katabolismi" omadused on pärast ravimi peatumist efektiivsed ka edaspidi, ei tegele mändkatabolism enam sportlastega, kes on valmis täidisega täitma (tundub, et Trenbolone on kortisooni loomulik vaenlane?).


Seetõttu ei saa Trenbolone'i pistikprogrammi lisamine mitte ainult rasva ja dehüdratsiooni vähendamiseks hästi, vaid ka säilitada lihaseid kõige kauem ja püsima pikka aega. Just sel põhjusel, et kui Trenbolone sündis, sai sportlaste jaoks parim valik võistluse ettevalmistamiseks.


Paari:SR9009 (Stenabolic) - rasva kadu relv Järgmise:Kõikvõimas Methenolone