Trenboloon - kõige tugevam steroid

- Sep 21, 2019-

Kulturismi, mis tähendab õlivaba ja soolavaba, palju treenimist rasvapõletuse ja valuliku dehüdratsiooniprotsessi jaoks jne.

On palju ravimeid, mida saab kasutada sellistes valmististes nagu lühitoimeline testosteroon, Stanozolol, Equipoise, kasvuhormoon HGH, IGF-1, Masteron. Põhimõtteliselt on nende valmistamiseks kasutatavate steroidide omadused “rasvapõletuse kiirendamine” ja “kastmine”. Trenboloonil on ka need kaks omadust, nii et seda saab kasutada ka valmististe valmistamiseks ja seda tuntakse ka kui "kõige tugevamat steroidi".

Kujutise tulemus kulturismis

Esiteks Trenbolooni molekulaarstruktuuri eripära tõttu (Trenboloon lisas Nandrolooni molekuliga võrreldes kaks kaksiksidet). Seda ei saa muuta östrogeeni või östrogeeni derivaadiks. Lisaks lõpeb Trenbolooni parema meessoost orienteerituse tõttu endogeense testosterooni pakkumine otse ja isegi tavaline testosterooni sisaldus östrogeeni kanalisse katkeb. Need kaks tegurit liidavad selle, et meestel muutub östrogeeni tase järsult madalamaks ning selle tagajärjel on östrogeeni põhjustatud vee hoidmine ja säilitamine tugevalt pärsitud.

See pole veel möödas, trenboloonil on võime rasva põletada. Tegelikult on peaaegu kõigil anaboolsetel steroididel AAS enam-vähem võime rasva põletada ning just selles osas võitis meistrivõistlused trenboloon.

Varem Equipoise'i artiklis tutvustatud "Miracle Overlay" on "ideaalne" steroidide kombinatsioon, mis võib samaaegselt kasvatada lihaseid ja vähendada rasva ja vett. Trenbolooni roll selles superpositsioonis on rasva vähendamine. Tegelikult teavad mõnes kulturismi foorumis vennad, kes lugesid artiklit Boldenone kohta, et Boldenone ise on väga hea rasvade vähendamise võimega. Kulturistid kasutavad seda sageli rasva vähendamiseks ja lihaste kvaliteedi tõstmiseks. Trenbolooni osas võib seda pidada Boldenone'i täiustatud versiooniks, millel on tugevam rasvapõletusvõime kui Boldenoneil. Teoreetiliselt seondub Boldenoon rasvas olevate androgeeniretseptoritega ja annab märku rasva lagunemisest, nagu ka trenboloon. Trenboloon seondub retseptoriga aga kolm korda rohkem kui Bindenoon ja selle sidumisaeg on palju suurem kui Boldenooni omal. Seetõttu on Trenbolooni rasva vähendav toime palju tugevam kui Boldenone'il.

Neid omadusi silmas pidades ei saa trenbolooni nimetada "suureks durgiks". Trenbolooni muu oskus on selle au, mis on varem mainitud katabolismi takistamine, ülim trump.

Vennad, kes võivad kulturismi pärast muretseda, üllatuvad. Tundub, et funktsioonil "blokeeriv katabolism" pole ettevalmistustega mingit pistmist. Tõepoolest, "katabolismi blokeerimine" tundub pika liha jaoks hea, kuid mängu ettevalmistamine ei ole pikk liha, vaid rasva eemaldamine ja veeanalüüs!

Ma ei tea, kas te märkasite kahte asja. Näiteks korraldab sportlane enne mängu bulking-tsükli ja rasva vähendamise kava ning viib pärast bulking-tsüklit läbi PCT-ravi. Terve mõistuse kohaselt kaotab PCT “praktiline” protsess mõned lihased. Järgmisena võib sportlasel, kelle kehakaal on 100 kg (eeldatav) 20% (hüpoteetiline) keharasva määr, olla pärast valulikku ettevalmistust ainult 75. -80kg, samal ajal kui keharasva vähendatakse 6% -7% -ni. Kahtlemata eemaldatakse neis kahes protsessis mitte ainult rasv ja vesi, vaid kaob ka palju lihaseid.

Pikka aega minevikus seisab see puudus paratamatult selle puuduse ees - N-kuud rasket treenimist treeninud lihased kuluvad ettevalmistuse ajal "normaalselt".

Ehkki teatud määral peetakse seda „enesestmõistetavaks”. Kui aga tegemist pole algtaseme kohandamisega, loodab enamik sportlasi siiski, et nad ei raiska töökaid lihaseid.

Trenbolooni "blokeerivat katabolismi" iseloomustab see puudus. Trenboloon "blokeerib katabolismi" ei ole efektiivne ainult tsükli protsessis, vaid on efektiivne ka ravimi pikaajaliseks peatamiseks (see on nagu peavalud, mida võib põhjustada anadrol, ning see põhjustab ka pärast peatamist ravim mõnda aega.)). Üldiselt väheneb pärast summutustsüklit või tsüklit kehas anabolismi tase kiiresti ja katabolism on steroidide ärajätmise tõttu hüplik. Selle tulemusel lagunevad kortisoon järk-järgult lihased, mille nimel on olnud raske vaeva näha. Kuna Trenbolooni "blokeeriva katabolismi" omadused on pärast ravimi kasutamise lõpetamist endiselt tõhusad, ei vaeva männi katabolism enam sportlasi.

Seetõttu ei saa Trenbolooni valmistustsükli lisamine mitte ainult rasva ja dehüdratsiooni hästi vähendada, vaid suudab lihaseid ka kõige kauem säilitada ja pikka aega säilitada. Just sel põhjusel oli Trenboloon selle sündimise varases staadiumis sportlastele parim valik.


Paari:Üksikasjad inimese kasvuhormooni HGH kohta Järgmise:Testosterooni propionaat