Kasuta kasvuhormoonide korduma kippuvaid küsimusi ja vastuseid

- Jun 02, 2019-

1. Pärast kasvuhormooni süstimist, kuidas ravida veritsust süstekohal?

V: Kui süstal on välja tõmmatud, on nõela silma peal ainult verejooks, mis näitab, et kapillaarid on süstimise ajal väikesed; Ärge muretsege, see ei kahjusta keha ega mõjuta kasvuhormooni efekti. Kasutage sooja rätikut 5–10 min (ei ole vaja kuumaks kompressida suvel), järgmine kasvuhormooni süst peaks vältima subkutaanset veritsust; sest BD nõela ots Pinot ja pensüstel on paksud ja pikad, nii et BD nõel süstib süstekoha rohkem, kuid harvem. Kui süst on liiga aeglane, on see kerge veritseda ja nõel tuleb kiiresti eemaldada.

2. Kuidas ravimit nahale süstida?

A: Kasvuhormooni süstimisel, kuna nõela sisestamise nurk on liiga väike, süstitakse ravim nahasse, et alustada väikest paketti, ei ole vaja seda ravida, et nahk ise ravimit neelaks, ei mõjuta seda kasvuhormooni toime ja ei põhjusta kehale kahju. Nõela sisestamise õige nurk oli GH-ga süstimisel 45 ° ja nahale süstitud. Kui kiirus on liiga kiire, võib see tekkida.

3. Millised on kasvuhormooni kasutamise kõige tõsisemad kõrvaltoimed?

A: Kasvuhormoon on väga ohutu. Tõsiseid kõrvaltoimeid ei ole. Mõnel kasutajal esineb esmakordsel kasutamisel turse ja valu süstekohal. Üldiselt kaovad need pidevalt kasutamisel loomulikult. Kui seda kasutatakse väga suurtes annustes, võib see ilmneda kromegaalina. Nagu paljud teised head asjad, C-vitamiin, kui mitte palju, on see tervisele kasulik.

4. Kas kasvuhormooni pikaajaline kasutamine põhjustab kasvajaid?

V: Palju meditsiinilisi uuringuid on tehtud. Meditsiiniline kirjandus näitab, et kasvajahormooni kasutamisel on kasvajate esinemissagedus 20 000 kuni 30 000, mis on võrreldav normaalsete inimeste esinemissagedusega. Olulist erinevust ei ole, mis näitab, et kasvuhormooni kasutamine ei põhjusta kasvajaid. .

5. Kas kasvuhormooni pikaajaline kasutamine põhjustab diabeedi?

A: Kasvuhormoon ei põhjusta diabeeti. Kuid kasvuhormoon võib põhjustada mööduvat veresuhkru taset ja sõbrad, kellel on esinenud perekondlik diabeet, peavad olema ettevaatlikud.

6. Kas kasvuhormooni süstimine mõjutab oma kasvuhormooni sekretsiooni funktsiooni?

V: See ei mõjuta üldse. Kasvuhormooni sekretsioon on seotud hüpotalamuse-hüpofüüsi kasvu teljega. Kasvuhormooni süstimine ei toimi hüpotalamuse-hüpofüüsi kasvu teljel.

7. Kui kasvuhormoon on süstitud, on temperatuur madal ja põhjustab pärast süstimist valu või tuimus (tavaline sügisel / talvel).

V: Kasvhormooni süstimisel võtke see külmkapis 30 minutit ette ja soojendage seda käega; valu võib põhjustada kiire süstimiskiirus ja seda tuleb süstida aeglaselt; kui naha perifeersesse närvi süstimine stimuleerib ägeda valu, võite süstekoha nõela eemaldada. Vaimne lõõgastumine enne süstimist võib vältida süstimisvalu.

8. Kas liigesevalu või lihasvalu tekib pärast süstimisperioodi?

A: Võib esineda pingeline treening või treeningu järsk suurenemine, see peaks olema järkjärguline; või võib olla tingitud kasvuhormooni naatriumi retentsiooni füsioloogilisest rollist, valu on vähem tõsine, ei pea tegelema, mõne päeva pärast sümptomid kaovad, seda raskem Vähem kasvuhormooni annus võib peatada kaks päeva, ja pärast sümptomite kadumist ei ilmne see uuesti.

9. Mis on hüpotüreoidism? Kuidas ravida hüpotüreoidismi kasvuhormooni kasutamisel?

A: Suukaudset levotüroksiini naatriumi saab kasutada T3 tõrjeks ja kilpnäärme funktsioon normaliseerub pärast kasvuhormooni peatamist.

10. Kasutades kasvuhormooni, vasikaid ja pahkluude turset. Mida ma peaksin tegema, kui ma kaevu vajutan?

V: See on turse sümptom: ödeem käe tagaküljel, astmik ja alumine ots; võib jätkata kasvuhormooni kasutamist, tavaliselt kaob 3 kuni 7 päeva jooksul; ei talu, vajadus vähendada kasvuhormooni annust või lõpetada ravimi kasutamine pärast sümptomite kadumist.

11. Kas kasvuhormoonravi mõjutab viljakust?

V: Kuna kasvuhormoon eritub inimese normaalsest kehast, on see vajalik inimese kasvuks ja arenguks; kasvuperioodi naiste puhul võib kasvuhormoon edendada ovulatsiooni; meeste kasvuperioodil võib kasvuhormoon soodustada seemnerakkude küpsemist; Ravi ei mõjuta viljakust.

12. Miks peaks kasvuhormooni süstimisel iga süstekoha eelnevast süstimispunktist eraldama kaks sentimeetrit?

A: Kasvuhormooni süstimine võib lokaalselt lõhustada nahaalust rasva, eriti kõhu ja soole omentumi rasv on tundlik katehhoolamiini poolt vahendatud lipolüüsi suhtes (nagu GHD subkutaanse rasva suurenemine, eriti kõhu rasvade akumulatsioon, kasvuhormoonravi võib muuta kõhu rasva ablatsiooni ), kui sama punkti süstitakse pikka aega, võib tekkida subkutaanne kõvastumine. Kasvuhormoon suurendab rasvkoe vähendamisel lihaskoe. Kuna kasvuhormoon võib lagundada nahaalust rasva, peaks süstekoht alati muutuma.

13. Kas kasvuhormoon tuleb külma ravimisel peatada?

A: Külma ravimite üldine ravi ei mõjuta kasvuhormooni toimet.

14. Ühel päeval unustatakse kasvuhormooni süstimine mõjutada toimet? Kas soovid teha vastamata tabamust?

A: Aeg-ajalt ei mõjuta see ühe kuu vältel kasvuhormooni süstimise unustamist. Te ei pea täitma vastamata võtete arvu; proovige vältida keskmist pausi.

15. Kui kaua kulub kasvuhormooni toimimine?

A: Kasvuhormooni tuleb üldiselt kasutada pidevalt rohkem kui 3 kuud.

16. Mis on kasvuhormooni kasutamise halva mõju põhjus?

A: a, kasvuhormooni annus ei ole piisav; b) toota antikehi kasvuhormooni pulbri vastu;

17, süstekoha tundub punetus, valu, palavik, sügelus, maapähklite suurus muna suuruseni?

A: a. Kasvuhormooni puhtus on väga suur ja allergilist reaktsiooni ei esine. b. Ülaltoodud olukord on põhjustatud allergilistest reaktsioonidest alkoholile või jodoforile. Lahendus on mitte-allergilise desinfitseerimismeetodi asendamine.Paari:Kuidas lahendada dianabol kasutamisest tingitud veehoidla? Järgmise:Umbes olles tsükli ajal väsinud