Lisaks Klenbuterool + T3, mida saab kasutada, et vähendada rasva?

- Oct 07, 2019-

Lisaks Klenbuterool + T3, mida saab kasutada, et vähendada rasva?

Normaalsetes tingimustes, kui me mainime rasva kadu, esimene, mis võib pähe tulla on: Klenbuter + T3, jah, need kaks kombinatsiooni võivad tõesti vähendada keha rasva väga kiiresti, kuid on probleem, see on see kombinatsioon on kõige parem kasutada, kui keha rasva on suhteliselt madal, sest keha Klenbuter on liiga kiire, tavaliselt umbes 7 nädalat , enamik meist kaotab reaktsiooni Klenbuter, nii et me peame peatuma mõnda aega, nii et me hakkasime kasutama Klenbuterool keha rasva. See on kõige parem kontrollida dieeti ja koolitust 7-8 nädalat, pluss õnnistus Klenbuter ja T3, et saada parim. Vähendada rasva mõju.

Nii et küsimus on, kui meie keha rasva on rohkem kui 25%, siis kuidas saab Klenbuter + T3 ei jõua keha rasva me tahame? Tegelikult ei ole väga raske, lihtsalt vaja selge põhimõte: põhimõte on, et mida kõrgem androgeenide indeks meie keha, seda lihtsam on suurendada lihasrasva kadu, nii hästi, lisame piisavalt androgeeni sellekombinatsiooni. Indeks võib kiirendada protsessi, isegi kui keha rasva on suhteliselt kõrge, see võib kiirendada rasva vähendamise protsessi, et saavutada keha rasva tahame, siis mis on asjakohane? Vaatame kõrvalnähte:

1, lisades mesteroolooni, see on peaaegu 100% ohutus, sest see ei pärsi endogeense, ei maksa ja neerurõhk, kuid mesterosool suurendab määr androgeenide meie keha ja kasutamise määr, mis suurendab androgeenide indeks meie keha küljelt, mis muudab meie rasva vähendamise kiirus tugevam, kuid see ei tohi olla piisavalt.

2, lisaks suulise methenolone, see on kindlasti madalaim pool steroid lisaks mesterolone, see on suurepärane rasva vähendav toime, ja ei ole maksa ja neerude toksilisust, ainult kerge endogeense allasurumine, see allasurumine on peaaegu tühine, nii et pärast lisades methenolone, see ei kujuta endast ohtu meie endi endokriinsüsteemi. Sel juhul suhe nuumanoole meie rasva vähendav ja lihaste hoone on umbes 80% : 20%. Muidugi, süsti methenolone on võrdselt kohaldatav sel juhul.

3. Muidugi, kui kasutaja ei kasuta steroidid esimest korda, võibolla mõju methenolone ei ole ideaalne. Vajadus on kaaluda "Oksandroloon", mis on lemmik suulise tüüpi kaevanduses. Ükskõik mis ajal, lisades mis tahes kombinatsioon on hea mõju, lihaste juurdekasv, rasva kadu, sama madalad kõrvaltoimed, ja alus naistele kasutada ohutult, mis paneb meid lisada oksrasva vähendav kombinatsioon. Lohe teeb kogu protsessi mugavamaks, ja lihaste vähendav rasv saab läbi viia samal ajal, mis võimaldab meil vähendada rasva, tagades samal ajal, et lihased ei ole kadunud üldse, ja lihaste read on muutunud rohkem, sest juuresolekul Oksandroloon.

Mis on Oksandroloon ja Methenolone? Methenolone on rohkem keskendunud vähendada rasva, ja see on raskem parandada kõvadus lihaseid ja vormimine lihaste read kui oksandroloon, kuid kus on keha ilu? Surve maksa metenolone 0 on tõesti võrratu, ja on veel üks punkt on methenolone on kallim kui Oksandroloon. See on peamine erinevus.


Igatahes valik methenolone või Oksandroloon on ikka oma otsuse, see kõik on hea. Rasva vähendamine, kui keha rasva on kõrge, siis methenolone on parem, kui keha rasva ei ole nii kõrge ja hea tervise juures, seisundi Oksandroloon peaks olema parem.


Eespool on isiklik kogemus teadmisi ainult viide.

Paari:Trenboloonatsetaat-Finajet Järgmise:Madala testosterooni sümptomid ja TRT-ravi