Mis määrab kasvu määra?

- Jul 15, 2019-

Testosteroon, trenboloon. Dianabol. Winstrol. Anadrol. Millised on erinevused Primobolani ja teiste anaboolsete steroidide vahel, miks nad tekitavad erinevaid mõjusid ja kuidas nad toimivad? kuidas kasutada? Miks seda kasutada koos ...

image

Mehhanism

Esiteks vaatame molekulaarset vaatenurka. Anaboolsed androgeeni steroidide (AAS) molekulid veres seonduvad testosterooni siduvate globuliini (TEBG) molekulidega. Retseptor lihasrakkude välisküljel toob rakku testosterooni siduva globuliini (TEBG) ja AAS-i. Protsess ise saavutatakse tsüklilise adenosiinmonofosfaadi (CAMP) suurendamisega, et stimuleerida uutes linnades rakkude metabolismi.

AAS-i molekul võib eksisteerida vabas olekus veres, ei seondu ühegi ainega ja see difundeerub järk-järgult rakku läbi rakumembraani. Rakus seostub AAS-i molekul androgeeniretseptori (AR) molekuliga ja androgeeniretseptor (AR) asub rakus, mitte rakumembraanis. Androgeeniretseptor (AR) on väga suur molekul, mis koosneb ligikaudu 1000 aminohappest ja seetõttu on see palju suurem kui AAS-i molekul. Androgeeniretseptoril (AR) on liigendpiirkond ja see võib olla kokku kummagi kujuga ja AAS-i molekuliga seondudes klapib androgeeniretseptor (AR) hinges ja aktiveerub.

Androgeeniretseptorit (AR) peetakse masinaks, mis ootab käivitamist. Androgeeniretseptor (AR) aktiveeritakse AAS-i sidumisel ja see on suletud, kui puudub seos.

Pärast AAS-i molekuli lahkumist naaseb AR algsesse olekusse ja on valmis AAS-iga uuesti töötama. Kuna AR saab aktiveerida või mitte aktiveerida, aktiveerub see mis tahes teise AASi siduva molekuliga. Erinevad AAS-i molekulid kombineerituna AR-ga annavad erinevaid tulemusi.

Kui AAS-i molekul ja AR-molekul seonduvad, liigub retseptor tuuma ja moodustab teise aktiveeritud AR-ga dimeeri. Seejärel seondub dimeer DNA teatud osadega ja seejärel hakkavad mõned geenid tootma rohkem mRNA-d. See on keha viis teatud geenide valikuliseks aktiveerimiseks. Sellisel juhul aktiveeritakse ainult androgeeniga seotud geenid või nende aktiivsus suureneb.

Iga geeni mRNA-d ei kasutata ja see kannab raku jaoks spetsiifilise valgu valmistamiseks vajalikku informatsiooni. Lihaste põhikomponendid on kaks müosiini ja aktiini vormi ning need on lõppkokkuvõttes toodetud nendest valgu geenidest pärineva mRNA tootmise teel.

Lõpuks on meie peamine eesmärk lihasvalgu suurendamine. AAS-i molekul põhjustab lõpuks lihasrakkude tootmiseks rohkem valku, aidates kasutajal suuremaks saada.

Kas iga AASi ja AR kombinatsioon toodab rohkem valgu molekule?

ei tee. Sest kuigi androgeeni retseptor (AR) on täielikult aktiveeritud mis tahes AAS-i molekuli poolt, ei tähenda see, et see seostub alati edukalt DNA-ga. Samuti on võimalik toota erinevaid mRNA-sid, kuna AR jääb aktiivseks seni, kuni AAS on endiselt seotud AR-iga. Kui tekib palju mRNA molekule, tekitavad nad tavaliselt mitmeid vastavaid valgu molekule. Samal ajal põhjustab iga täiendav aktiveeritud AR lõpuks lihasvalgu.

Nii et geenid on erinevad, individuaalsed erinevused on erinevad, erinevad ravimid määravad lõpuks kasvu suhe erinevaks, sama koolitus, samad ravimid, sama toitumiskava, nii et lõpptulemus on sama


Paari:Miks kasutada suurt annust steroidi? Järgmise:Kui te ei kasuta sobivuse ajal valku pulbrit, siis millist toitu saab lihaseks saada?