Mis mõjutab kulturistidele steroide?

- Sep 21, 2018-

Steroidid on inimese elu jaoks olulised hormoonid. Nad reguleerivad veresuhkru, valgu, rasva jne metabolismi jne. Normaalsed inimesed eraldavad mõned neist igapäevaselt, et säilitada normaalsed füsioloogilised toimed. Kliinilised steroidid saavad ravida paljusid ravimatuid haigusi. Väga hea ravim, kuid paljud inimesed annavad endas oma tervisele steroide, miks steroidid mõjutavad kulturistid?


Paljud inimesed näitavad kulturismi ei ole tegelikult väga head. On ainult üks põhjus, see tähendab ebaseaduslike uimastite kuritarvitamine. Oma olemasolu tõttu põhjustas see mängu ebaõigluse ja esialgse kavatsuse rikkuda keha tervist. Kõige tüüpilisem on siin steroidid (üldine termin hormoonideks, mitte spetsiifiline nimetus), kuid steroidid ei ole niisugune mürk, mida kõik kujutlevad, vaid hävitab tervislikku tervist. Steroidid olid algselt välja töötatud haiguse raviks, mitte kulturismi tööstuse jaoks.


Selleks, et hõlbustada rohkemate inimeste mõistmist, võite käesolevas artiklis mõelda steroidide kui meeste hormooni (on palju erinevaid tegelikke tingimusi). Steroide kasutatakse algselt selliste haiguste nagu lihaste atroofia, reumatoidartriit, osteoporoos jne raviks ning soodustavad ka valkude sünteesi. Kuid ma ei tea, kes kasutas steroidide kasutamist kulturismis, ja lihaste kasvu mõju pärast selle võtmist on väga oluline. Sellest sterooli ja kulturismi liigist on mul tihedad suhted.


Paljud inimesed ütlevad: "Isegi kui te lasete steroididel vabalt kasutada, ei suurene lihased, kui te seda ei tee." Tegelikult see pole tõsi. Seni, kuni steroidide tüüp ja annus on hästi kontrollitud, võib isegi lamamine põhjustada lihaste kasvu. Uuele Inglise meditsiinilisele nädala ülikooli meditsiinipärandile on uuring, milles käsitletakse steroide suurendavaid lihaseid, kus 20-aastaste varaste tervete noorte rühm jagatakse juhuslikult nelja rühma. Esimene rühm ei kasutanud tugevust ega süstita steroide; teine rühm tegi jõutreeninguid ja ei süstida steroide; kolmas rühm ei teinud jõutreeningut ja ainult süstiti steroide; neljas grupp tegi nii jõutreeninguid kui ka steroidseid süstimisi. Katse kestus oli 10 nädalat.


Tulemused näitasid, et neljanda rühma kehakaalu tõus oli kolm korda suurem kui teise rühma mass. Kolmanda rühma kaalutõus oli 60% suurem kui teise rühma kaalutõus. Sel hetkel on steroidide lihaste moodustumise mõju kahtlane ja isegi ilma kasutamiseeta võivad lihased kasvada.


Tegelikult on ülaltoodud järeldusi ka kerge mõista. Lapsepõlves, kuigi poistel ja tüdrukul on soolised erinevused, ei näita nad võimu erinevusi. Kuna puberteedi lähenemine, poisid ja tüdrukud on märkimisväärne jõutõmme ilma jõutreeninguta. Kõige olulisem põhjus on see, et suguhormoonid mõjutavad keha arengut. Täiskasvanud isasümpud võivad eritada umbes 4 mg kuni 9 mg testosterooni päevas. Meeste hormoonid täiskasvanud naistel on ainult umbes ühe-kahekümnendik (või vähem) meestest. Kui süstitakse steroide, saab androgeeni kontsentratsiooni teataval ajavahemikul normaalseks tõsta ja saadakse rohkem lihaseid sisaldavaid hormoonitingimusi.


See on kolmepunktiline ravim, steroidide kulturismi süstimine on nagu krooniline mürk, ja lõpuks ilmnevad akumuleeritud kõrvaltoimed. Kulturist Schwarzenegger kasutas steroide, kuid ta kasutas väikest annust ja seda ei kasutanud kunagi pärast mängu. Nüüd 70-aastane Schwarzenegger on endiselt karm ja sageli ilmub avalikkusele. Kuid teised steroidid ei ole nii õnnelikud. Suurhertsog, kes võttis steroide 20 aasta jooksul, suri selle aasta augustis äkki, ja ka kulturismi täht Dallas suri selle aasta augustis äkki. Mõlemas lahkamise aruandes on näidatud steroidide tuvastamist näitavad metaboliidid. Mis puutub lõplikku surma põhjustajat, siis steroidid on lihtsalt võimendus.


Mis mõjutab kulturistidele steroide? Ma olen juba lühidalt tutvustanud. Usun, et kõik on läbi lugenud ülaltoodud sissejuhatuse. Mul on juba oma vastus. Mina isiklikult arvan, et steroid on hea ravim, kuid see on ravim. Seda tuleks kasutada haiguste raviks. Narkootikumide kuritarvitamise kasutamise osas ei saa ma sellega nõustuda, sest steroidide kuritarvitamine ei saa mitte ainult saavutada sobivust, vaid ka tuua palju kahju kehale.



Paari:Kasvuhormooni vabastav hormoon CJC-1295 DAC Järgmise:Kuidas kiirus kuni taastamise ajal CPT