Mis on Winstroli rakendus?

- Aug 15, 2018-

Winstrol on tõeline valmistus kulturismis. See on kõige populaarsem steroid sportlaste jaoks alates 1950. aastatest, sest lõppeesmärk on kulturismis on maksimaalne lihasmass madalaimal võimalikus keha rasvas. Samal ajal tagab lihaste kooskõlastatud areng ja kena välimus nii palju kui võimalik, ja Winstrol aitab teil seda eesmärki täiuslikult saavutada.

Winstrol on tänapäeva meditsiinis väga edukas. See võib ravida lihaste atroofiat ja osteoporoosi ning aitab patsientidel, kes on kortisooliravi all olnud pikka aega, isegi raskekujuliste murdude paranemise edendamiseks. See steroid võib ka rasvumisega seotud hormoonravi rollis olla ja võib mõnel lastel ka kasvu pidurdada. Juba aastaid on stassoolooli kasutatud ka neuropaatilise turse, angioödeemi ja teatud tüüpi rinnavähi raviks. FDA on alati lubanud stanozolooli ravimina.

image.png

Ebamõõdulised sportlased on uskumatult veendunud, et rasvumist juhitakse ainult enne mängu ja nad võimaldavad rasvade kasvatamist mittehooajal. See ohverdab enne mängu mängu rohkem lihaseid ja kogumise mõju ei jõua piirini. Seega, isegi mittehooajal, peaksite võtma rasutoosi tõsiselt. Suurepärased kulturistid peavad kogu oma karjääri jooksul kontrollima rasunemist, et preparaat muutuks mugavamaks.

Winstrol on selle eesmärgi saavutamiseks suurepärane relv, sest see on DHT-i derivaadiks, ei anna naissoost manustamist ja võib märkimisväärselt vähendada östrogeeni taset, lahendada ülemäärase östrogeeni põhjustatud vee säilitamise ja säilitamise probleem. Samuti on see tugev mõju rasvade tootmise pärssimisele ja rasvade rasvumise probleem on lahendatud.

Winstrol, mida kasutatakse hooajalises tsüklis, võib märkimisväärselt parandada kasutaja jõudlust ja seega suurendada lihaste kasvu. Samal ajal soodustab Winstrol rasvade purunemist, mis võib piirata rasva suurenemist madalaimale tasemele hooajalise kaalukadu jooksul. Winstroli ekseetiline toime vähendab ka emasloomade ohtu.


Paari:Kas DECA-d saab kasutada üksi? Järgmise:mis HCG-i rakendamine