Mis on HGH kasvuhormoon?

- Oct 20, 2018-

Paljude patsientide silmis räägitakse hormoonide värvusest, kui tegemist on hormoonidega, siis ma arvan, et keha on rasv, osteoporoos, maksa- ja neerutoksilisus ning muud kõrvaltoimed, kasvuhormoon, on ka sõna "hormoon", seejärel sellel on ka sellised kõrvaltoimed? Milline see on? Milline on mõju inimkehale?

Kõigepealt peame vaatama, mis on hormoon. Hormoon on algselt mõeldud "järgmiseks tegevuseks". See mängib olulist rolli keha ainevahetuse, kasvu, arengu, paljunemise, soo, seksuaalse soovi ja seksuaalse aktiivsuse reguleerimisel. Hormoonid liigitatakse ligikaudu nelja kategooriasse vastavalt nende keemilisele struktuurile. Esimene kategooria on steroidid, nagu adrenokortikaalne hormoon (kortisool, aldosteroon jne), suguhormoonid (östrogeen, progesteroon, androgeen jne). Teine kategooria on aminohappe derivaadid, sealhulgas türoksiin, neerupealiste mull ja pineaalne hormoon.

Kolmanda tüüpi hormooni struktuur on peptiid ja valk, näiteks talaamhormoon, hüpofüüsi hormoon, seedetrakti hormoon, insuliin, kaltsitoniin jms.

Neljas kategooria on rasvhappe derivaadid nagu prostaglandiinid.

"Hormoon", mida tavalised patsiendid arvavad, tekitab palju kõrvaltoimeid, on tegelikult ainult üks hormoon - "glükokortikoid". Kasvuhormoon on hüpotalamuse - eesmise hüpofüüsi eesmise eritunud peptiid, mis soodustab keha kasvu. Hormoon. Maksa ja teiste kudede puhul stimuleerige insuliinisarnase kasvufaktori (IGF-1) tootmist, et avaldada oma füsioloogilisi funktsioone, soodustada luu kasvu, valkude sünteesi, kiirendada rasva, suurendada lihaskoe ja inimesed kuulevad sageli, et "hormoon" on Glükokortikoidid, pikaajaline kasutamine suurendab kaalu ja vähendab luu tihedust. Kuid kasvuhormoon erineb füsioloogilise toime poolest sekretsiooni ja regulatsiooni poolest ning glükokortikoidide poolest, seega ei too kasvuhormoon patsientidele suhkrut. Kortikosteroidide kõrvaltoimed.

Kui inimesed on noored, ei ole kasvuhormooni sekretsiooni puudumine, mis põhjustab kasvu aeglustumist, keha eriti lühike, meditsiiniliselt tuntud kui GHD (kasvuhormooni puudus). Kui eritub liiga palju auksiini, võib see põhjustada keha erinevate osade liigset kasvu. Luude kasv on eriti tähelepanuväärne, mille tulemuseks on ebanormaalselt pikk keha. Seda nimetatakse hiiglaslikuks haiguseks. Pärast täiskasvanuea lõppu on epifüüsi liitunud ja pikad luud enam ei kasva. Veelgi enam, see stimuleerib jäsemete luude, luude, pehmete kudede jms levikut, näidates, et sellised siseorganid nagu käed, jalad, nina, lõualuu, kõrvad, keel ja maks ning neerud näitavad ebaproportsionaalset kasvu, mida nimetatakse " akromegaalia. " GHD patsiente tuleb ravida varases kasvuhormoonravis. Praegu põhineb kasvuhormooni puudulikkus või puudus inimese organismis inimese rekombinantse kasvuhormooni (rHGH) asendusravil. Lihtsamalt öeldes kasutatakse inimgeene kui inimese keha sünteesimiseks malle. Inimese kasvuhormoon, selle struktuur on täpselt sama, mis inimese keha poolt looduslikult eritatav kasvhormoon, mis võib inimese kehas kasvhormooni täielikult asendada füsioloogiliste funktsioonide avaldamiseks.


Paari:HGH lühike juhendamine Järgmise:Mõned üksikasjad Turinabolist