Millised steroidid sobivad naistele?

- May 25, 2019-

Rasva kadu, konkurentsi ettevalmistamine, lihaskasv ei sobi naistele, sest enamik anaboolseid steroide on androgeenid ja väikestele kauplejatele, kes ei tea narkootikumide teadmisi, ei pruugi nende jaoks raha teenida. naissoost daamid. Kasuta midagi.

Esiteks, enamik tüdrukuid on täiuslikud S-kõvera lihasmassi suurenemine on vältimatu. Kõrged meessoost steroidid suurendavad lihaste hulka ja kõrvaltoimed on esimesed kaalutlused, nagu vokaal nöörid, suurenenud keha karvad jne. See on esimene tabu. Nagu testosteroon, DECA, Boldenone jne.   

image

Teiseks, mis sobib naistele kasutamiseks.HGH: Inimese rekombinantne kasvuhormoon, suurendab ainevahetust, metaboliseerib rasva kehasse, suurendab lihasmassi (lihaskiudude arvu); kiirendada koolituse taastamist, parandada une kvaliteeti ja aeglustada vananemist. See sobib nii meessoost kui ka naissoost ning ei mõjuta sugunäärme telge.

Cjc1295: stimuleerib kasvuhormooni sekretsiooni, parandab anaboolseid põhivõimeid, suurendab une, metaboliseerib rasva ja parandab lihasmassi.

T3: parandada üldist ainevahetuse kiirust ja keskenduda kehakaalu langusele. Sobib meestele ja naistele

Clen: Parandab keha võimet kuumutada ja kiirendada rasvapõletust aeroobse treeningu ajal. Sobib meestele ja naistele

Methenolone: otseselt põletada rasva, madal mees-meessoost indeks, avaldab ilmset mõju naiste lihaste vähendamisele ja rasva vähendamisele. Seda kasutatakse ka ettevalmistusetapis. Meeste kasutajatele on see kallim, vähem tõhus ja seejärel süstimine. Ameerika Ühendriigid on hea valik. Esiteks on selle kasutamise määr kõrge ja teist saab kasutada üksi. See ei nõua PCT-d. Ilu on sentimentaalne.

Methandienone: parandab vaba veres testosterooni kasutamist ja parandab üldist seisundit. Meeste 150MG ööpäevane annus ei mõjuta sugunäärme telge ja naissoost 50 mg ööpäevane annus on piisav vere vaba testosterooni kasutamise efektiivsuse parandamiseks.

Oxandronone: otseselt põletada rasva, madal meessoost indeks, tugevam lihasjõud kui Methenolone'il, mis sobib paremini naissoost Methenolone'ile, meestele, ilmsem oxandronone'i kasutuskogemus ning suurendab kehakaalu ja rasva kadu efekti.

Üle, T3, CLEN, Methenolone, Methandienone

Maksa rõhk on väike ja Anavari maksa rõhk on samuti väike.

Spetsiaalsed nõuanded,

1. Enne T3 ja CLEN kasutamist peate määrama kilpnäärme, südame-veresoonkonna tervise,

2. HGH peab kindlaks tegema, et puuduvad vähi probleemid, näiteks vähirakud, kasvajad jne.

3. Annust tuleb kasutada professionaalse arsti juhendamisel. Ravimi ostmine ei ole ainult ravimi hind ise, vaid ka teadusliku kasutamise plaanide kasutamine, probleemide lahendamine ja hilisemad jälgimise teenused, OK!

Paari:Mõned insuliini andmed Järgmise:Vanus, testosterooni ja testosterooni asendusravi