2019. aasta parimad treeningurakendused

- Jul 19, 2019-

2019. aasta parimad treeningrakendused


Ükskõik, kas teete suveks ettevalmistamiseks need lisakilod maha või olete huvitatud aktiivsema eluviisi loomisest, teeb nutitelefon suurepärase treeningukaaslase - ja mitte ainult selleks, et treenida muusikat. Vaadake mõnda parimat treeningrakendust, mis sisaldab kõike alates samm-sammulistest juhistest (nagu ka kallis treener) kuni andmete jälgimise teostamiseni, mis sünkroonib teie telefoni tervisekontrollirakendustega. Ükskõik, kas teie treeningrutiin hõlmab jõutreeningut, joogat, jooksmist või mõnda muud vormisoleku vormi, leiate siit suurepärase treeningpartneri, kes aitab teil oma treeningu eesmärke täita.


Ÿ   PEARi isiklik treeneri treener (Android, iOS: tasuta)

Personaalse treeneri PEARi rakendused ( Android , iOS ) on mõeldud silmadeta, käed-vabad ja helitreeneriteks , pakkudes kasutajatele rikkalikku valikut juhendatud treeninguid mitmesuguste treenimisastmete ja intensiivsuste jaoks, mis teie jõudluse põhjal kohanevad. Saate vaadata laia valikut treeningpakette ja treenereid ning rakendus mängib hästi paljude erinevate treenimisjälgijate ja -seadmetega, võimaldades teil oma toimivust jälgida ja mõõdikuid teiste treenimisrakendustega jagada. PEAR-il on piiratud tasemega treeningud tasuta, kuid rakenduse parimate võimaluste kasutamiseks on vaja lisatasu tellimust (5,99 dollarit kuus), mis annab teile piiramatu juurdepääsu treeningute raamatukogule ja lisafunktsioonidele.

Ÿ   Map My Fitness (Android, iOS: tasuta)

Armouri rakenduse Map My Fitness ( Android , iOS ) all registreeritakse enam kui 600 erinevat treeningtegevust ja sünkroonitakse rohkem kui 400 seadmega, et anda kasutajatele täielik ülevaade nende sportlikest jõudlustest. Kasutajad saavad otsida lähedalasuvaid jooksumarsruute või jagada oma lemmikmarsruute. Map My Fitness salvestab andmeid GPS-põhiste treeningute tempo, distantsi ja põletatud kalorite kohta; saate neid andmeid kasutada uute isiklike eesmärkide seadmiseks. Kogukonna Map My Fitness kaudu saavad kasutajad ühineda väljakutsetega ja motiveerida ka sõpru. Mai My Fitness uusimad versioonid ühilduvad nii Android Weari seadmete kui ka Apple Watchiga . Rakenduse premium versioonid pakuvad isikupärastatud treeningprogramme ja võimalust pulsivööndite jälgimiseks.

Ÿ   Treeningtreener (Android, iOS: tasuta)

Skimble'i treeningtreener ( Android , iOS ) pakub kasutajatele tuhandeid tasuta treeninguid, mis on varustatud ajastatud samm-sammult heli- ja videojuhistega, mis aitavad teil vormi saada. Ükskõik, kas soovite kuuspakki abs või soovite lihtsalt järgmise võistluse jaoks oma konditsioneeri parendada, on Workout Traineril just teie jaoks rutiin. Lisaks sisseehitatud treeningutele saavad kasutajad juurdepääsu rakenduse raamatukogule, et luua oma kohandatud rutiinid ja jagada neid võrgus ning proovida kogukonna jagatud rutiine. Lisatasu tellimus avab rohkem funktsioone, näiteks HD-treeningvideoid, rohkem treeningrutiine ja reklaamide eemaldamist.

Ÿ   Nike + treeningklubi (Android, iOS: tasuta)

Nike + treeningklubi ( Android , iOS ) hindab oma väidet üheks parimaks treeningurakenduseks, pakkudes professionaalsete sportlaste ja kuulsuste kujundatud treeninguid. Treeningud keskenduvad jõule, vastupidavusele või liikuvusele ja pakuvad kolme raskusastmega. Rakenduse helivõtted võimaldavad teil ekraani asemel keskenduda treeningule; Nike + Training Clubi saab voogesitada ka televiisori külge Apple TV , Chromecasti või HDMI-kaabli abil. Pärast treeningu lõppu saavad kasutajad jagada kohandatud fotosid või plakateid Nike + kogukonnaga. Rakendus sünkroonib Nike + Jooksuklubiga, et jälgida oma jooksusid; võite ka käsitsi sisestada selliseid tegevusi nagu korvpall, jõusaalitreening või tennis.

Ÿ    ClassPass (Android, iOS: hind varieerub)

Mobiilirakendused võivad olla suurepärased treenimisvahendite ja treenimisjuhenditena, kuid kui olete tüüp, kes tõesti vajab reaalajas juhendatud klassikogemust, siis võib teid aidata ClassPass ( Android , iOS ). Rakendus aitab teil läheduses asuvaid klasse ja tegevusi leida ja broneerida, pakkudes mitmesuguseid treeningurežiime, sealhulgas jooga, pilates, jooksmine ja jõutreeningud. Filtrid ja otsinguvõimalused aitavad teil valikuid kitsendada, nii et saate broneerida just teile sobiva treeningu, samal ajal kui sotsiaalsed funktsioonid aitavad teil sõpradega koostööd teha, et saaksite koos trenni teha. Seal on ka ClassPass Live'i premium-tellimus, mis võimaldab teil interaktiivseid treeninguid voogesitada otseülekandena või tellimisel. Hinnakujundus varieerub sõltuvalt teie asukohast, seega otsige kindlasti liikmemaksu määrasid .

Ÿ   JEFIT (Android, iOS: tasuta)

JEFIT.com-i rakendused (Android, iOS ) on uskumatu ressurss kasutajatele, kes soovivad jõutreeninguid ja kulturismi teha. Koormatud treeningandmebaasiga, mis koosneb tuhandetest rutiinidest, mis on sorteeritud sihitud kehaosade järgi, on rakendus koos üksikasjalike juhiste, treeningute planeerija, treeningulogi, edusammude jälgija, paljude taimerite ja võimalustega ning sünkroonimisega teie JEFIT-i profiiliga. Tasuta versioon on reklaamitoega, samas kui profiversioon pakub rohkem funktsioone ja eemaldab reklaami.

Ÿ   Aaptiv (Android, iOS: 9,99 dollarit / 8,99 naela kuus)

Aaptiv ( Android , iOS ) pakub treenerite juhendatud helitreeninguid erinevatele treeningstiilidele ja eesmärkidele koos kaasasolevate muusikaesitusloenditega. Kasutajad saavad valida enam kui 2500 treeningu hulgast sadades treeningtundides, kas jooksmiseks, jalgrattasõiduks, suure intensiivsusega intervalltreeninguks, 5kilomeetriseks treenimiseks või maratonitreeninguks. Treeningprogrammid voogesitatakse või laaditakse telefoni telefoni võrguühenduseta kasutamiseks. Treeninguid saab konfigureerida vahemaad, kestust, intensiivsust ja põletatud kaloreid arvestades.

Ÿ   Igapäevane põletamine (Android, iOS: 14,99 dollarit / 14,99 naela / AU 14,99 dollarit kuus)

Daily Burn ( Android , iOS ) suunab rühmatreeningute energiat, pakkudes reaalajas igapäevaseid treeninguid, mida saate voogesitada ja treenida. Rakendus pakub algajatele sõbralikke kogu keha treeninguid koos elavate vestluste ja erikülalistega. Isegi kui teil jääb päeva reaalse treeningu jaoks aega väheks, saate seda vajaduse korral voogesitada koos paljude erinevate spetsiaalsemate treeningkursustega, näiteks jooga, kõrge intensiivsusega kardio ja jõutreeningud. Saate kuulata isegi koos helitreeningutega - juhendatud kursustega treeneriga ja muusikast, mida saate igal pool kaasa võtta. Põhiliikmelisus hinnaga 14,95 dollarit / 14,95 naela kuus annab teile juurdepääsu igapäevasele treeningule ja treeningute raamatukogule, samas kui Premium astme tase (26,95 dollarit kuus) lisab igapäevaste treeningute laiendatud raamatukogu "Parim 365-st".

Ÿ   Kineticoach (iOS: 9,99 dollarit kuus)

Kineticoach on loodud selleks, et aidata reisijatel ja sagedasetel lenduritel alati vormis ja heas vormis olla, pakkudes kohandatud treeningplaane, mis on kohandatud nii, et need vastaksid teie hotelli jõusaali piirangutele, aga ka teie saadaolevale ajale, sobivuseesmärkidele ning treeningu ja kogemuste tasemele. Rakendus loob teie rutiini rikkalikust 1000-plussist treeningust koosnevast raamatukogust; paljudel on kaasas GIF- ja videojuhendid ning sisseehitatud taimerid.

Ÿ   ASICS Studio (iOS: 14-päevane tasuta prooviversioon)

Samast meeskonnast, kelle taga on Runkeeper, tuleb ka ASICS Studio , mis annab tellijatele juurdepääsu piiramatule juhendatud audiotreeningule. ASICS Stuudio aitab teil täita mitmesuguseid sobivuse eesmärke, näiteks jõutreeningut või kardiot, koos treeningutega, mida juhivad professionaalsed treenerid ja millega kaasneb motiveeriv muusika. Videod ja fotod pakuvad treeninguõpetusi, samas kui taimerid ja heliülesanded võimaldavad treeningu tempot jälgida. Saate alla laadida treeninguid võrguühenduseta kasutamiseks ja ASICS Studio integreerub terviserakendusega, mis võimaldab teil treeningu andmeid ühes kohas salvestada. Rakendusega on kaasas tasuta 14-päevane prooviversioon, mille järel peate treeningutele juurdepääsu tellima.

Ÿ   Olete oma spordisaal (Android, iOS: 4,99 dollarit)

Tervise ja tervise hoidmiseks ei vaja te kallist spordisaali liikumist ega mahukaid treeningvarustust. Sa oled oma spordisaal ( Android , iOS ) õpetab treenimisseadmena kasutama enda kehakaalu, koos enam kui 200 erineva harjutuse ja rutiini ning treenimisõpetusega. Tuginedes Mark Laureni raamatule ja treeningusüsteemile, pakub YAYOG-i rakendus treeningukavasid, lühikesi rutiine, soojendusi ja jahenemisi, kasutades kõike muud kui teie keha. Täiendavad harjutused on saadaval rakendusesiseste ostudena, laiendades videote ja õpetuste repertuaari

Ÿ   Diivan 5K-ni (Android, iOS: 2,99 dollarit / 2,99 naela / 4,49 dollarit)

Active.com-i Couch-to-5K ( Android , iOS ) on loodud selleks, et aja jooksul õrnalt hõlbustada diivanikartulit ning juhuslikke jooksjaid ja sörkijaid 5K-kude jooksma. Kasutajad saavad üheksa nädala jooksul kolm korda nädalas treenida 20–30-minutise koolituskursuse, mis kestab kolm korda nädalas, et suurendada oma vastupidavust vilistavast vrakist võistluse võitjaks. Võite valida nelja virtuaalse treeneri hulgast koos kaasasolevate heliäppudega, mis motiveerivad teid jooksu ajal, automaatse või käsitsi logimisega, et oma edusamme hõlpsalt jälgida.

Ÿ   Freeletics kehakaal (Android, iOS: tasuta)

Freeletics Bodyweight ( Android , iOS ) pakub teile sadu treeningharjutusi, mis hõlmavad mitmesuguseid lihasrühmi ja sobivuse taset ning mis on mõeldud kasutamiseks treeningvahendina ainult teie keharaskust. Heli- ja videojuhendid pakuvad treeningutest samm-sammult. Lisatasu tellijad saavad juurdepääsu edasistele treeningukavadele, jõudluse analüüsile, treeningu eesmärkide saavutamisele ja treeningrežiimile "2x2", mis nõuab vaid pisikest treeninguruumi.

Ÿ   Joogastuudio (Android, iOS: 3,99 dollarit / 1,79 naela / 2,99 dollarit)

Gaiami joogastuudio ( Android , iOS ) sisaldab enam kui 70 joogatreeningu raamatukogu ja meditatsioonitunde, mille pikkus on 10 kuni 60 minutit. Need klassid käsitlevad tugevust, paindlikkust, lõõgastust, tasakaalu või kõigi nelja kombinatsiooni ning rakendus võimaldab teil filtreerida kestuse, fookuse ja võimete taseme põhjal. Edasijõudnumad joogastuudio kasutajad saavad rakenduse raamatukogust luua oma klassid, kus on ligi 300 poosi ja 20 poseerimisplokki. Kasutajad saavad videoid alla laadida ja hiljem ilma Interneti-ühenduseta mängida, samal ajal kui klassijuhatajad saavad Yoga Studio sünkroonida teleriga, kasutades Chromecastit, Apple TV või AirPlay.

Ja näete rohkem allpool olevast allikast,

Allikas: https://www.tomsguide.com/us/pictures-story/702-best-workout-apps.html


Paari:Kergelt sulava toorpulbri test Enan ja deka Järgmise:Ettevõtte uued uuendused YuTube'is