Boldenone Undecylenate kohta

- Feb 26, 2019-

Boldenone undecylenate
Boldenone undecylenate Veterinaarrakendustes välja töötatud sünteetilised steroidid loodi Metandrostenoli pikaajaliseks versiooniks, kuid sellel on absoluutse muu iseloomuga steroidid, kuigi molekuli keemiline sarnasus on vastuvõetav. Boldenone esindab Dianabol molekuli ja on ilma 17-alfa ja metüülita (see molekuli osa võib olla Dianabol läbi maksa, ilma kollapsita). Kui soovid võrrelda Boldenone undecylenate'i ja Dianaboliga, on saadud tulemused peaaegu võrdsed kaalu ja jõudude kogumiga.


Keemiliselt viitab testosterooni molekulidele, millel on kaks ja kaks süsinikuaatomit. See muudatus võimaldab Boldenone'il sama efektiivsust kui testosteroon, millel on sama funktsioon anaboolsete omaduste puhul, samas kui ravimi androgeensed omadused on kaks korda nõrgemad. Praktika on siiski näidanud, et see võimaldab aktsepteerida väiksemaid tulemusi kui testosterooni ekvivalentne kogus.

Steroidne profiil

Androgeeni indeks - 50;
Sünteesiindeks -100;
Madal östrogeenne aktiivsus;
Progestagenny tegevus - väga madal
Kõrvaldage poolväärtusaeg - 14 päeva
Hepatotoksilisus
Narkootikumide eemaldamine - 4-5 kuud
Boldenone roll

Meditsiin suurendab võimuindikaatoreid ja Boldenone võib näidata suuremat söögiisu.

Boldenoon stimuleerib vere moodustumist. Punaste vereliblede sisalduse suurenemine parandab hapniku toimet lihasesse. See steroid meelitab sportlasi.

Boldenooni kõrvaltoimed

Kahekordne side 1 ja 2 aatomi süsiniku vahel vastutab paljude omaduste eest. Esiteks aeglustab see aromatiseerimisprotsessi (muundumine östrogeeniks). Kui soovite võrrelda testosterooni, siis on Boldenone'il kaks korda suurem testosterooni konversioonitase. Sportlased peaaegu kunagi kogevad östrogeeniga seotud kolesterooli kõrvaltoimeid (rinnavähi, alumise jäseme, suurenenud rõhu) isegi siis, kui ravimi annus on 1 nädal. See tähendab, et protsessis ei ole vaja östrogeeni vastu võtta.

Madal androgeenne aktiivsus võimaldab seda kasutada naistele. Võrreldes teiste ravimitega esineb harva mehelikkust. Boldenon on üks vähestest süstitavatest ravimitest, mis on naiste jaoks sobivad ja millel on minimaalne kõrvaltoimete oht.

Sama kahekordne side tagab resistentsuse 5-alfa-reduktaasi ensüümi suhtes. Ensüüm muudab ebaolulised toorproduktid, mis on võimas androgeen (7 korda tugevam kui testosteroon). Seetõttu ei põhjusta meditsiin tegelikult selliseid androgeenseid kõrvaltoimeid nagu kiilaspäisus, akne, eesnäärme hüpertroofia jne, ning vähesel määral inhibeerib testosterooni tootmist organismis.

Boldenone'i kõverad (annus)

Kolesterooli optimaalne annus on 400–800 mg üks kord nädalas. Väiksemad annused on tavaliselt ebaefektiivsed ja suured annused ei anna optimaalseid tulemusi, kuid kõrvaltoimete oht suureneb.

Kolesterooli tase kestab 8-10 nädalat.


Kahe nädala jooksul pärast PCT määra lõpetamist alustati ühe kuu jooksul testosterooni kiirendit, et taastada oma testosterooni areng.

Kiiruse maksimaalse efektiivsuse tagamiseks aktsepteeritakse rühma lihasrühmi ja säilitatakse rühma lihasrühmade toitumine.

Paari:Osalege CPhI maailmas kogu maailmas 2018. aastal Järgmise:Korduma kippuvad küsimused ja vastused kasvuhormooni HGH kasutamise kohta