HGH kasvuhormooni inimese kohta

- Nov 13, 2018-

Kasvuhormoon HGH ei ole ainult üks kõige kasulikumaid organismi poolt eritatavaid hormone, vaid ka kõige kergemini kättesaadavat eksogeenset hormooni. Eksogeense inimese kasvuhormooni kasutamisel on sellel samasugused omadused nagu organismi enda poolt toodetud kasvuhormoonil, mitte ainult kõige efektiivsemal eksogeensel hormoonil, vaid ka kõige tolerantsemal. See suur annuse tolerants muudab selle laialdaselt kasutatavaks narkootikumide ja toimivuse suurendamise valdkonnas.

Üldiselt nimetatakse meedias ja mõnes vestluses alati inimese kasvuhormooni anaboolse steroidina, kuid see ei ole steroid. Sellel on tugevad anaboolsed omadused, kuid see ei tähenda, et see on steroid. Toidu anaboolne olemus on samuti tugev, kuid keegi ei nimeta kana steroide.

Kasvuhormooni HGH kasutamine oli edukas 1958. aastal. Sel ajal saadi kasvuhormoon HGH otse inimese surnukehast. 1985. aastal keelas USA toidu- ja ravimiamet selle kasutamise. Ekstraheeritud kasvuhormooni HGH kasutatakse paljudes ravirežiimides laialdaselt, kuid see ekstraheerimismeetod toob kaasa palju mittesanitaarseid riske. Inimese kasvuhormooni tegelik ekstraheerimine võib põhjustada Creutzfeldt-Jakobi tõbe, mis on surmav ajuhäire. Kuigi esinemissagedus ei ole suur, piisab sellest, kui SFDA keelab selle kasutamise.

Varsti pärast inimese kasvuhormooni ekstraheerimist keelati HGH, ilmnes uuesti inimese kasvuhormoon HGH. See ei ole puhas inimese kasvuhormoon, vaid erinevate vabade hormoonide segu. Varsti sünteesiti puhas inimese kasvuhormoon. See on ravim, mis koosneb puhtast inimese kasvuhormoonist ja selle derivaatidest, mida tavaliselt nimetatakse Somatropin, Somapure. Mis puutub selle ravimi rollist, siis iseenesest sünteesitud kasvuhormooni vahel puudub erinevus.

image


Inimese kasvuhormooni HGH funktsioon ja omadused

Kasvuhormoon HGH on eesmise hüpofüüsi poolt eritatav valgu hormoon. Kõik inimesed eritavad seda hormooni, mis on eriti tugev lapsepõlves. Inimese kasvuhormoon HGH on üks inimorganismi olulisemaid hormone. See mõjutab luude kasvu, lihaste ja paljude organite ehitamist organismis. Samal ajal mängib olulist rolli inimese kasvuhormoon HGH.

Inimese kasvuhormoon HGH toetab ka süsivesikute, rasvade ja mineraalide metabolismi organismis. Samuti võib see soodustada ühendatud kudede kasvu. Lisaks võib inimese kasvuhormoon oluliselt suurendada skeletilihaste rakkude mahtu ja arvu. See hormoon soodustab ka triglütseriidide hüdrolüüsi, mis vähendab rasvarakkude ja keharasva taset. Tänu oma olulisele mõjule rasva vähendamisel võib inimese kasvuhormoon HGH oluliselt vähendada kolesterooli taset organismis. See on väga kasulik funktsioon, kuna paljud anaboolsed steroidid võivad põhjustada kolesterooli ebanormaalset taset.

Otsese toimimisvõime osas saadab inimese kasvuhormoon lihaste, luude ja rasvarakkude signaale, põhjustades lihaste kasvu ja rasva katabolismi. Siiski on selle funktsiooniks ka sakarogeneesi suurendamine ja insuliiniresistentsuse tekitamine. Üldiselt võimaldab inimese kasvuhormoon vähendada tundlikkust insuliini suhtes, põhjustada organismis suurenenud glükoosisisaldust ja suurendada rasvade jaotumise tõhusust.

Struktuurilisest vaatenurgast peate enne ostmist teadma inimese kasvuhormooni ravimite koostisosi. See on oluline, sest inimese kasvuhormooni kaubamärgid ei ole ainult Somatropin, Somapure, HYGETROPIN, JINTROPIN. Tõelisel inimese kasvuhormoonil HGH on 191 aminohappejääki, nii et sellel on sama mõju kui organismi enda sünteetilisel kasvuhormoonil.


Inimese kasvuhormooni HGH toime

Kasvuhormooni HGH toime on hämmastav. Pärast eksogeense inimese kasvuhormooni HGH võtmist paranevad oluliselt kõik kasutaja keha aspektid. Terapeutilisel tasandil kasutatakse inimese kasvuhormooni HGH tavaliselt hüpofüüsi dwarfismi raviks lastel või kasvuhormooni puudulikkust täiskasvanutel. Seda on kasutatud ka HIVi ja AIDSi raviks ning see on eriti efektiivne lihasrakkude kadumise ravis. Üldiselt on inimese kasvuhormooni HGH alati kasutatud vananemisvastase ravimina. Viimastel aastatel on paljud naised vananemise edasilükkamiseks kasutanud kasvuhormooni.

Tulemuslikkuse parandamise osas on inimese kasvuhormoonist saanud turule sisenemisel üks populaarsemaid hormone. Selle anaboolne toime on väga hea, kuid see ei põhjusta üksi kasutamisel lihaste suurt kasvu. Seda kasutatakse tavaliselt koos süstitavate anaboolsete steroididega. See kombinatsioon toimib väga hästi. Inimese kasvuhormooni taaskasutamise tõhusus segamisel on parem kui ükski teine eksogeenne hormoon ja see soodustab ka organismi ainevahetust.

Kasvuhormoon HGH on samuti seotud teise tugeva anaboolse hormooniga, insuliinisarnase kasvufaktoriga IGF-1. Tegelikult suureneb insuliinitaolise kasvufaktori IGF-1 tase inimese kasvuhormooni taseme suurenemisel. Siiski tuleb märkida, et insuliini kasvufaktoril IGF-1 on inimese kasvuhormooni HGH suhtes sünergia-vastane toime, mis võib mõnedel kasutajatel põhjustada mõningaid kõrvaltoimeid.

Inimese kasvuhormooni HGH on viimastel aastatel peetud Laoquani aineks ja põhjus on ilmne. Aga kas see võib tõesti vastu seista vananemisele? Muidugi mitte. Kuid pole kahtlust, et see võib aidata vananemist kontrollida. Kokkuvõttes toob inimese kasvuhormooni kasutamine enamiku inimeste jaoks kaasa organismi kõigi aspektide olulise suurenemise. Allpool tutvustame inimese kasvuhormooni mõjusid mitmes aspektis.

 • Alumine keharasv

 • Tee keha tugevamaks

 • Parandada metaboolset efektiivsust

 • Parandada väljendusvõimet

 • Tervislik nahk

 • Parandage une kvaliteeti

 • Parandage luu tugevust

 • Suurendage energiat

 • Suurendage liigese tugevust

 • Edendada lahja kehamassi juurdekasvu

 • Parandage keha taastamise tõhusust

 • Parandage kõõluste tugevust


Inimese kasvuhormooni HGH kõrvaltoimed

Üldiselt on see väga ohutu hormoonravim nii meeste kui ka naiste kasvuhormooni jaoks. See on aine, mida keha toodab. Siiski esineb mõningaid kõrvaltoimeid. See hõlmab liigeste turset, nagu randmed ja pahkluud, liigesevalu ja peavalu. Mõnedel inimestel on kasutamise alguses mõned gripi sarnased sümptomid, kuid need kaovad kiiresti. Samuti võib see põhjustada karpkalu sündroomi, mis on tavaliselt põhjustatud suurte annuste põhjustatud veereaktsioonist. Hüpotüreoidism, mis on tingitud kilpnäärme hormoonide ebapiisavast sekretsioonist, on samuti võimalik. Neid kõrvaltoimeid saab kontrollida, kasutades liothyronine CYTOMEL, mida tuntakse ka kui T3 ravimite klassi. Mõnedel kasutajatel võib esineda ka iivelduse, pearingluse, hingamisteede infektsioonide ja naha paralüüsi sümptomeid. Kuid kõige sagedasemad kõrvaltoimed on ainult vähene turse, liigesevalu ja peavalu. Lõpuks võib inimese kasvuhormoon põhjustada süstekohal allergilist reaktsiooni. Tavaliselt on väikese aglomeraadi lähedal nina ja sügelus. Seega peate leidma parima süstimiskoha. Tegelikult on paljud inimesed pideva süstimise ühes osas saavutanud häid tulemusi, mis ilmneb kohaliku rasva lagunemise efektiivsuse paranemisest. Seetõttu valivad paljud mehed kõige rohkem rasva.


Inimese kasvuhormooni HGH kasutamine

Kasvuhormooni HGH võib manustada kas subkutaanselt või intramuskulaarselt. Subkutaanselt süstimisel võib selle biosaadavus ulatuda umbes 75% -ni. Intramuskulaarne süst on umbes 63%. Süstimisviis mõjutab ka inimese kasvuhormooni poolväärtusaega. Subkutaanse süstimise poolväärtusaeg on umbes 3,8 tundi. Umbes 4,9 tundi intramuskulaarset süstimist. Pea meeles, et selle hormooni toime on palju pikem kui ülalmainitud numbrid ja insuliinitaolise kasvufaktori IGF-1 toime võib olla üle 24 tunni.

Terapeutilisel tasemel on meeste kasutusala umbes 1-3iu päevas ja 4iu kogus ei ole tavaline. Naised on ilmselt 1-2iu. Kui kasutate pikka aega, ilmub ka alla 1iu summa.

Harjutuse tulemuslikkuse parandamiseks on kasvuhormooni HGH annuste vahemik väga lai. Meeste puhul on 2-4iu annus tavalisem ja see võib olla ka parem. See annus võib täielikult ära kasutada inimese kasvuhormooni, sealhulgas rasvade lagunemise jne. Anaboolsete steroididega segamisel leiad, et sünergia suurendab kogu tsükli mõju. Naiskasutajatele võib sama efekti saada annusega 1-2 iu.

Kuigi ülaltoodud doosidel võib juba olla hea toime, kui soovite pikemat lihaste kasvu, peaksite annuse suurendamist jätkama. Paljud mehed kasutavad pikka aega 6-8iu päevaannuseid ja mõned kasutavad isegi rohkem. Kuid pidage meeles, et mida suurem on annus, seda suurem on kõrvaltoimete oht. Naiskasutajad kasutavad tavaliselt 3-4iu.

Kuid sõltumata doosi suurusest ei ole inimese kasvuhormoon ravimite klass, mis annab tulemusi kiiresti. Kui seda kasutatakse ainult lühikest aega, ei ole see tõenäoliselt mingit mõju. Rasva vähendamise ja taastumise soodustamiseks on kasutusaeg vähemalt 8-12 nädalat, tavaliselt 16 nädala jooksul paremaid tulemusi. Tõelise anaboolse efektiivsuse saavutamiseks peavad kasutajad planeerima vähemalt kuue kuu plaani.


Inimese kasvuhormooni HGH omandamine

Inimese kasvuhormoon on väga levinud nii farmaatsiaturul kui ka mustal turul. Kahjuks on see väga kallis hormoon ja võltsingud on ka rikkalikud. Tegelikult on võltsingud palju enamat kui tegelikud kaubad. Samal ajal on olemas ka jämedad inimese kasvuhormoonid ja on võimalik, et 10iu-l on ainult normaalne 5iuefekt. Võltsitud ravimite ostmine suurel hinnaga on viimane asi, millega soovite kokku puutuda. Teine probleem on see, et paljud niinimetatud inimese kasvuhormoonid on peptiidhormooni HCG poolt võltsitud. Selleks, et määrata rasedustesti autentsus nädala kasutamisel või nii, siis kui see on positiivne, on HGH asemel HCG.


Enda kaitsmiseks on kõige parem osta farmatseutilise hinne inimese kasvuhormooni. Mustal turul on, kuid mitte palju. Veelgi enam, head ravimid ei ole enam täielikult prügi. Te saate osta kõige tavalisemat Hiina toodetud inimese kasvuhormooni, mis on sama hea kui teised kaubamärgid. Kuid järgmisel korral, kui ostate sama tootemargi samalt tarnijalt, annab ta teile tõenäoliselt võltsitud. Nii et ära osta odavalt pakitud inimese kasvuhormooni. Üldiselt maksab see 100 kuni 1000 dollari eest 800 kuni 1000 dollarit. Kuigi farmatseutilise hinne inimese kasvuhormoon on kallis, on see raha eest tasuv. Kui te seda ei saa endale lubada, ei saa te seda hiljem osta. Otsige tegelikku kaubamärki JINROPIN, HYGETROPIN, somapure, Humatrope, Norditropin, Omnitrope ja Genotropin. Tehingud on lihtsalt raha raiskamine. Võime öelda, et kõik kasutajad, kes kasutavad ainult inimravimite kasvuhormooni, saavad palju vähem kui pooled ravimit ostvate ravimite kasutajad.


Inimese kasvuhormooni HGH ülevaade

Kasvuhormoon HGH on üks maailma kõige tõhusamaid hormone ning tal on hea mõju nii ravile kui ka kulturismis. Kahjuks ei saa paljude seaduste tõttu selle rolli täielikult realiseerida. Tegelikult on inimese kasvuhormoon palju turvalisem kui traditsioonilised ravimid. Õnneks on üha enam inimesi sellest teadlikud ja loodan, et inimese kasvuhormoonravi on sama populaarne kui testosterooni ravi.

Tulemuslikkuse parandamise vahendina on inimese kasvuhormooni HGH valesti mõistetud. Kuigi suurte annuste saamiseks on vaja märkimisväärset lihaste kasvu, ei ole väikestel annustel mõju. Kasutades kvaliteetset inimese kasvuhormooni, saame tagada, et kasutajad saavad häid tulemusi seni, kuni tsükkel on piisavalt pikk. Samal ajal on ka see, et lihaskasvu see toob kaasa, on ka kergesti hooldatav, isegi kui te lõpetate lihaste kasutamise kiiresti. Võib öelda, et inimese kasvuhormooni võib öelda, et see on tõeline hinna ja kvaliteedi suhe. Lõpptulemus rahuldab kindlasti teid.
Paari:Mesterolooni (Provironi) üksikasjalik tutvustus Järgmise:Tsükli ajal kasutage dieedinõustamiseks steroide