Antiöstrogeeni kirjeldus

- Jul 15, 2018-

Mõned levinumad antiöstrogeensed inhibiitorid

Exemestane, Arimidex, Letrozole, Tamoxifen, Nolvadex Proviron


Antiöstrogeeni AI kasutamise tähtsus tsükli ajal steroidide ajal

On mõned teooriad, et steroidide ajal ei ole vaja kasutada anti-aromaatseid ensüümi inhibiitoreid. See väide on ilmselgelt vale. Allpool seletan ükshaaval.

On hästi teada, et östrogeen on kantserogeen. Tegelikult on see Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri poolt tunnustatud 1. rühma kantserogeen ja kuulub kõige ohtlikumasse kategooriasse. Östrogeen võib põhjustada mitmesuguseid vähkkasvajaid ja põhjustada suurt kahju.


Tsiteerin lõiku artiklist, kus uuritakse ainult östrogeeni kasutamise rasestumisvastaseid vahendeid ning östrogeeni ja progesterooni kasutamist rasestumisvastastes vahendites:

"Neli östrogeeni asendusravi uuringut on näidanud, et östrogeen võib põhjustada endomeetriumi vähki, ja kolm uuringut on näidanud, et vähi esinemissagedus on seotud östrogeeni kasutamise ajaga."

"Kaks neljast uuringust näitavad otsest seost östrogeeni ja rinnavähi tekke vahel."

"Uuring on näidanud, et östrogeen võib põhjustada munasarjavähki."

2009. aastal on Rahvusvahelisel Vähiuuringute Agentuuril piisavalt tõendeid selle kohta, et östrogeeni asendusravi põhjustab otseselt endomeetriumi vähki ja et mõned teadaolevad östrogeenid võivad viia rinnavähi tekkeni. Samal ajal tõestasid teadlased ühes teises uuringus, et östrogeeni asendusravi kasutamine määrab otseselt munasarjavähi esinemissageduse.

Nii et ma arvan, et olen väga selgelt väljendanud, et östrogeeni kantserogeenset mõju ei tohi alahinnata. Seega on ilmne, et östrogeen toob meile palju probleeme, ehkki neid katseid tehakse naistel ja naised on östrogeeni suhtes palju tolerantsemad kui mehed. Mehed ei sünni võimega suurendada östrogeeni. Tegelikult võib naiste östrogeeni tase ulatuda 500 µg / ml, meestel aga ainult 50 µg / ml.

Östrogeen mängib meestel olulist rolli. See mõjutab kasvuhormooni HGH ja insuliinitaolise kasvufaktori IGF-1 sünteesi, luude mineraalset tihedust, kortikaalset sisaldust, glükoosi omastamist ja kasutamise efektiivsust, immuunfunktsiooni, nakkusvastast võimekust jne. Östrogeenita isase keha ei suuda korralikult töötada.


Mõnes uuringus on aga seatud kahtluse alla östrogeeni mõju südamehaiguste surelikkusele, kuid kilpnäärme näitajate tasemest pärit analüüs on väidetavalt sama, miks?

Esiteks pärsib östrogeen silelihasrakkude paljunemist ja vähendab nende arvu.

Östrogeen suurendab kortikaalset sisaldust

Östradiooli retseptorid, millel on tihe seos endoteelkoe ja veresooni ümbritsevate silelihaste vahel

Östrogeen suurendab lämmastikoksiidide ja tsükliliste prostaglandiinide vabanemist endoteelirakkudest ja põhjustab vasodilatatsiooni.

Seetõttu võib selgitada, et östrogeenil on inimese kehas oluline roll.

Millised on östrogeeni kõrvalmõjud meestele?

Värsked uuringud on näidanud, et östrogeen võib põhjustada meestel kõige tavalisemat vähki, eesnäärmevähi esinemist. Samal ajal näitavad laboris tehtud uuringute andmed, et östrogeen ja prolaktiin põhjustavad vähirakkude vohamist. Ja sarnaseid ravimeid (tavaliselt naiste rinnavähk) kasutatakse tavaliselt selliseid ravimeid nagu tamoksifeen.

Näen sageli inimesi ütlemas, et tsüklis pole vaja aromaatsete ensüümide inhibiitoreid. Ma küsin alati endalt, miks ma neid ei vaja? Ainult sellepärast, et sul pole veel pikki punutisi? Kui teil on skorpionipiim, on seal veevarumine, aknereaktsioon, teie östrogeeni tase on juba kõrge, ma ei tea, kuhu minna.

Teatud kogus eksemestaaneksemestaani päevas võimaldab enamikul inimestel säilitada östrogeeni taset C ajal 50 pg / ml. See töötab minu jaoks ja olen östrogeeni suhtes väga tundlik.

Mõned inimesed väidavad, et aromataasi inhibiitorite kasutamine piirab lihaste kasvu, kuid kuidas on lood tegeliku olukorraga?

Aromaatsete ensüümide inhibiitoritel on insuliinilaadsele kasvufaktorile IGF-1 väga nõrk toime, samas kui eksemestaanil Exemestane puudub üldse toime. Samal ajal peame teadma, et eksogeenne testosteroon ja muud anaboolsed steroidid suurendavad insuliinitaolise kasvufaktori IGF-1 sekretsiooni, mistõttu aromataasi inhibiitorite kõrvaltoimed ei oma mingit mõju. Uuringus vähenes üheksas uuringus osalenud täiskasvanud mehel insuliinitaolise kasvufaktori sekretsiooni 15%, leptiini 24% ja LDL-kolesterooli 14% -list tõusu 28 päeva jooksul pärast 2,5 mg Furlong'i võtmist.

Eksemestaanil on tegelikult vähem kõrvaltoimeid kui enamikul aromaatsete ensüümide inhibiitoritel kolesterooli osas, kuid hormoonide reguleeritud selektiivsete retseptorite selektiivsel mõjul kolesterooli tasemele puudub.

Üldiselt on keha pika refleksimehhanismi tõttu prolaktiini taseme kontrollimiseks väga oluline kontrollida C ajal östrogeeni sisaldust. Eriti kui valmistad 19Nor steroidide kasutamisel aromataasi inhibiitorit, valmistan igaks juhuks ka D2 stimulante.

Minu soovitus on hoida östrogeeni tase sobivas vahemikus ning kuidas seda kontrollida, on vaja teie enda pidevat katsetamist ja uurimist. Võtmepunkt on kontrollida östrogeeni C, mitte liiga kõrge ega liiga madal. Liiga madal östrogeeni tase võib põhjustada muid kõrvaltoimeid nagu seksuaalse iha puudumine, energiapuudus, liigesevalu, kesknärvisüsteemi häired, ärevus ja erektsiooniprobleemid. Ainus viis östrogeeni taseme määramiseks on vereanalüüsid, mis tehakse tsükli alguses ja aromataasi inhibiitori kasutamisel östrogeeni muutuste registreerimiseks.

Minu nõuanne ravimite kohta on see, et C. ajal tuleb iga päev kasutada 10 mg eksemestaaneksemestaani. DHT-st saadud steroidide kasutamisel on võimalik vastavalt vajadusele vähendada nende ainete esteetilist toimet. Lihtsamalt öeldes, kui kasutate aromatiseeritud ravimeid, peate kasutama aromaatset ensüümi inhibiitorit. 19Nor steroidide klass ei mõjutanud kasutatud annust.


Paari:Peptiidhormoonide põhitutvustus Järgmise:Steroidhormoonravimite tuvastamise meetod