Mesterolooni (Provironi) üksikasjalik tutvustus

- Feb 13, 2019-

Proviron (Mesterolone) on turul kõige levinum anaboolne steroid. Ravimigrant Schering tootis ravimit 1934. aastal. Ametnikku nimetatakse Mesterolone'iks ja aastate jooksul on ilmunud palju erinevaid kaubamärke, kuid nime Proviron on alati kutsutud kõige valjemalt. Steroidide kasutajatel on palju arusaamatusi steroidide nagu Mesterolone kohta. Vaatame lähemalt kõiki Mesterolone'i aspekte.

Mesteroloon on paljudel tasanditel väga unikaalne anaboolsete steroidide klass. Selle olemus on mõnevõrra sarnane Prasterone'ile, nagu ka Oxandrolone ja Stanozoll. Mesteroloon ei suurenda lihaste ümbermõõtu treeningutõhususe parandamisel, kuid sellel on eriline toime, kui seda kasutatakse lihaste suurenemiseks ja rasva kadumiseks.

Kuigi mesteroloon on teraapias kasutatavate anaboolsete steroidide kõige levinum klass, ei kiida USA ravimiamet selle tootmist heaks. See ravim on kõige levinum Lääne-Euroopas. Kõige tavalisem ravitingimus on androgeenide puudus, tavaliselt vanuse tõttu. Mesteroloon suurendab ka viljakust ja sperma kvaliteeti ja kogust, mis on üsna erinev teistest eelnevalt kirjeldatud steroididest.

Mesterolone funktsioonid ja omadused

Mesteroloon on dihüdrotestosterooni derivaat ja see on suukaudne ravim. Struktuuriliselt lisab see dihüdrotestosteroonimolekuli alusel ühe positsioonilise süsiniku metüülrühma, mis võimaldab Mesterolone'il läbida seedesüsteemi ilma maksa jaotumata. See on üks vähestest suukaudsetest steroididest, mis ei kuulu 17aa klassi, mistõttu Mesterolone'il ei ole hepatotoksilisust. Kuulus suuline ravim metenoloonil on samuti sama metüülrühm. Kuid ka seetõttu, et Mesterolone ei kuulu 17aa steroidide hulka, väheneb selle bioloogiline aktiivsus oluliselt. Seetõttu ei ole Mesterolone nii populaarne kui jõudlust suurendav ravim.

Mesteroloonil on meeste hormooni konversioonimäär umbes 34-40 ja anaboolne konversioonimäär 100-150. Need andmed põhinevad testosteroonil (testosterooni puhul on mõlemad testosterooni efektiivsused 100). Kuigi mesteroloonil on veidi suurem anaboolne efektiivsus kui testosteroonil, on mesterolooni anaboolne aktiivsus väga madal. See funktsioon on väga sarnane Fluoxymesterone'iga. Struktuuriliselt konverteerib ja vähendab Mesterolone dioolide metaboolset efektiivsust, mis mõjutab anaboolset aktiivsust. Siiski on Mesterolone suguhormooni efektiivsus tegelikult palju suurem kui andmetel.

Funktsioonide põhjal on Mesterolone'il neli põhilist funktsioonide kategooriat. Esiteks on testosteroonil võime siduda suguhormooni siduvat globuliini. Tegelikult on selle olemus selles suhtes kõige tugevam steroididest. See omadus suurendab vaba testosterooni hulka ringluses. See on oluline steroidide kasutajate jaoks, mis võimaldab kehas olevatel steroididel olla vabas olekus, mitte olla seotud vastava saidiga. Lihtsamalt öeldes muutub teie tehtud ravim tõhusamaks.

Samal ajal võib Mesterolone häirida aromataasi funktsiooni (aromataas muudab testosterooni östrogeeniks). See omadus võib teatud määral inhibeerida östrogeeni kõrvaltoimeid, nii et Mesterolooni võib kasutada antiöstrogeense ravimina CYLE'is, kuigi see ei ole nii hea kui anastrosool.
Antiöstrogeensed ravimid nagu eksemestaan. Kuid mõnede steroiditarbijate puhul on Mesterolone'i östrogeeni imendumine juba väga hea.

Mesterolooni molekulil on samuti tugev sidumisfunktsioon androgeeni retseptoriga. See omakorda võib suurendada teiste samaaegselt kasutatavate ravimite tõhusust, kuid mis veelgi tähtsam, võib see suurendada metaboolset efektiivsust, põhjustades rasva ainevahetust. Lisaks ei inhibeeri Mesterolone HPTA gonadi telge nagu paljud teised steroidid. Samal ajal on tema isashormoonid väga tugevad, mis võimaldab Mesterolone'il parandada sperma kvaliteeti ja kogust.

Testosterooni mõju

Mesteroloon ei ole lihaste edendamise faasis suur steroid ja see ei pruugi olla paljudes meessoost kasutajate hooajalises tsüklis. Loomulikult on erandeid. Mesterolone lisamine lihast suurendavale tsüklile võib aidata kasutajatel kasvavat platoo läbida. Mõnikord, kui tsükkel on umbes pooleldi, tekib platoo periood (kaalutõus aeglustub). Mesteroloon võib suurendada kehas vaba testosterooni kogust, seega aitab see läbi platoo läbida. Kulturistide jaoks, kui hooaja kasutab palju testosterooni, kasutavad mõned inimesed isegi suurte testosterooni annuste manustamist rasva kadumise ajal. Kuid kasutajatele, kes soovivad testida hooajal väikese annusega testosterooni, võib Mesterolone pakkuda androgeeni abi.

Ei ole kahtlust, et Mesterolone sobib rasva kadumise perioodiks. See steroid suurendab lihaste jäikust ja mis veelgi tähtsam, suurendab teiste segatud steroidide efektiivsust lihaste tugevuse suurendamiseks. Oleme varem öelnud, et Mesterolone ja androgeeniretseptoril on tugev sidumisvõime, mis võib parandada rasvade metabolismi efektiivsust. Samal ajal peame pöörama tähelepanu Mesterolone'i naissoostevastasele funktsioonile, mis võib tagada, et ringluses ei esine kõrvaltoimeid nagu veemahutid või skorpionpiim. Samuti suurendab see kehas vaba testosterooni kogust, mis on kasulik tingimustes, kus rasva kadumise perioodi jooksul kehas ei ole palju testosterooni. Lõpuks võib Mesterolone oma androgeensete omaduste tõttu oluliselt parandada teiste steroidide toimet rasva vähendaval perioodil ja seega suurendada lihaste kõvadust ja joont. Siiski tuleb märkida, et Mesteroloon võib olla efektiivne ainult siis, kui sebum on väga madal.

Mesterolone'i kõrvaltoimed

Mesteroloon on üks ohutumaid steroide, keegi. Meeste kasutajatele üldiselt ei ole kõrvaltoimeid.

Mesterolone'i kasutamine

Treeningu tulemuslikkuse parandamiseks ravimina on Mesterolone'i annus umbes 50-150 mg päevas. Kasutusperiood on umbes 8-12 nädalat, kuid seda kasutatakse kuue nädala jooksul, et läbida platvormiperiood, mis võib olla tsükli viimased kuus nädalat.

Mesterolone'i kasutamisel leiad, et sellel on eriti hea kombinatsioon, eriti kui see on segatud oksandrolooniga, metenolooniga, Stanozololiga jne. See võib oluliselt suurendada lihaste jäikust. Raske on öelda, milline ravim on lihaste edendamise perioodil parem. Mõned inimesed lihtsalt kasutavad seda ja näevad, millist kasu see toob.

Paljud kulturistid kasutavad Mesterolone'i PCT-s, sest Mesterolone ise on anaboolne ravim ja võib mõõdukalt östretõbi suurendada androgeenide sekretsiooni, parandada sperma kvaliteeti ja ei surmata sugunäärme telge, võib aidata Clomifene tsitraadil taastada oma hormooni sekretsiooni , Samuti suurendab resistentsushormooni siduv globuliin SHBG anaboolset kiirust ja on seetõttu sobiv PCT jaoks.

Mesterolone'i ülevaade

Kui kasutaja on ravimist täiesti teadlik, annab Mesterolone teile tsüklile hea mõju, mis parandab kogu tsükli kvaliteeti ja optimeerib tsüklit.

Paari:T3 + CLEN vähendab rasva, looduslik meetod suurendab metaboolset kiirust Järgmise:HGH kasvuhormooni inimese kohta