Tasuta testosteroon

- Jun 04, 2019-

Seerumis, vabas olekus ja suguhormooni siduva globuliiniga (SHBG) on testosterooni kaks vormi, kus testosterooni nimetatakse vabas olekus vabaks testosterooniks.

Meeste testosterooni sünteesivad ja eritavad peamiselt Leydigi rakud ning neid reguleerivad hüpotalamuse-hüpofüüsi-testikulaarse interstitsiaalsed rakud. Umbes 98% eritunud testosteroonist seerumis seerumi valkudega seondub ja ainult 2% on vabas olekus. Ja mängida bioloogilist aktiivsust, mis on otseselt seotud meeste teiseste seksuaalsete omaduste, spermatogeneesi ja seksuaalse soovi ja teiste funktsionaalsete tegevuste reguleerimisega.

Testosteroon on androgeeni peamine komponent. Testosterooni tootmine ja sekretsioon on vanusega tihedalt seotud. Puberteedi staadiumis on luteiniseeriva hormooni kasv kuni tippeni ja väheneb koos vanusega. Vanuse suurenemisel on keha erinevad funktsioonid langustrendis ja testosterooni sekretsioon järk-järgult väheneb. Madal testosterooni tase seerumis võib põhjustada meestel sarnaseid naissoost klimaatilise sündroomi sümptomeid, nagu depressioon, väsimus, ärrituvus, libiido kaotus jne, mida võib testosterooni asendusravi abil leevendada.

CFT-taseme langusele on palju põhjuseid: elu- ja töötingimused, vaimne stress, trauma, kroonilised haigused (diabeet, kõrge vererõhk, vähk jne).

Vanuse kasv, füüsiline vananemine ja vähenenud süsteemsed funktsioonid on vältimatud ning sekkumisi kasutatakse vananemise edasilükkamiseks ja iga süsteemi funktsiooni suurendamiseks. Hüpogonadismi peamine põhjus meestel on munandite, hüpotalamuse ja hüpofüüsi düsfunktsioon, mis viib testosterooni sekretsiooni vähenemiseni.

Ülaltoodud iseseisva olukorra puhul on meil ka mitmeid olukordi ja me ilmume ka tsüklisse.

Ebapiisav veres testosterooni kasutamine, suulise c aluseks on ebastabiilne, nii et lihaspumba raud on soovitatav testosterooniga vastavusse viimiseks, parandab verevaba testosterooni kasutamise määra, ravib madalat testosterooni sümptomeid ja selgelt harmooniat perioodi jooksul.

Teine on protsentuaalse taastumise faas, märkimisväärselt madal testosterooni faasi tekkimine, sisemine abi järk-järgult taastumas, parandab verevaba testosterooni kasutamist, on samuti väga oluline, testosteroon võib aidata sujuvat ülemäärast protsenti.

Kolmas hcg on põhimõtteliselt hädavajalik süstimisfaasis c. See on aktiivne luteiniseeriv keha, mis aitab taastada testosterooni sekretsiooni testosterooni ja verevaba testosteroon suureneb vastavalt.

image

Paari:Steroidide tsükli tutvustus Järgmise:Mis on steroiditsükkel?