Korduma kippuvad küsimused ja vastused kasvuhormooni HGH kasutamise kohta

- Feb 23, 2019-

Sõbrad, kes kasutavad kasvuhormooni HGH, võite istuda õiges kohas, vaadake seda.

1. Pärast kasvuhormooni HGH süstimist, kuidas ravida veritsust süstekohal?
V: Kui süstal on välja tõmmatud, on nõela silma peal ainult verejooks, mis näitab, et kapillaarid on süstimise ajal väikesed; ilma stressita ei põhjusta see kehale kahju ega mõjuta kasvuhormooni HGH toimet. Kasutage sooja rätikut 5–10 min (suvel ei ole kuuma kompressorit), järgmine kasvuhormooni HGH süst peaks vältima nahaalust verejooksu; sest BD nõela ots Pinot ja pensüstel on paksud ja pikad, nii et süstekoha verejooks BD nõela süstimisel veidi rohkem, kuid need on suhteliselt haruldased. Kui süst on liiga aeglane, on see kerge veritseda ja nõel tuleb kiiresti eemaldada.

2, kui kasvuhormooni HGH süstimine, kuidas ravimiga toime tulla?
A: Kasvuhormooni HGH süstimisel, kuna nõela sisestamise nurk on liiga väike, süstitakse ravim nahasse, et alustada väikest paketti, ei ole vaja seda käsitleda, et nahk ise ravimit neelaks, ei mõjuta seda kasvuhormooni HGH toime ja ei põhjusta kehale kahju. Kasvhormooni HGH süstimise õige nõela sisestamise nurk oli 45 kraadi ja süstiti nahka. Kiirus on koti nihutamiseks liiga kiire.

3. Millised on kasvuhormooni HGH kasutamise kõige tõsisemad kõrvaltoimed?
A: Kasvuhormoon HGH on väga ohutu. Tõsiseid kõrvaltoimeid ei ole. Mõnel kasutajal esineb esmakordsel kasutamisel turse ja valu süstekohal. Üldiselt kaovad need pidevalt kasutamisel loomulikult. Eriti suurte annuste kasutamisel võivad nad ilmuda akromegaalia.

4. Kas kasvuhormooni HGH pikaajaline kasutamine põhjustab kasvajaid?
V: Välismaal on tehtud palju meditsiinilisi uuringuid. Meditsiiniline kirjandus näitab, et kasvajahormooni HGH kasutamisest tingitud kasvajate esinemissagedus on vahemikus 20 000 kuni 30 000, mis on võrreldav normaalsete inimeste esinemissagedusega. Märkimisväärset erinevust ei ole, mis näitab, et kasvuhormooni HGH kasutamine ei põhjusta tuumoreid.

5. Kas kasvuhormooni HGH pikaajaline kasutamine põhjustab diabeedi?
A: Kasvuhormoon HGH ei põhjusta diabeeti. Kuid kasvuhormoon HGH võib põhjustada mööduvat vere suhkrusisaldust ja sõpru, kellel on esinenud perekondlik diabeet, tuleb kasutada ettevaatusega.

6. Kas kasvuhormooni HGH süstimine mõjutab oma kasvuhormooni sekretsiooni funktsiooni?
V: See ei mõjuta üldse. Kasvuhormooni HGH sekretsioon on seotud hüpotalamuse-hüpofüüsi kasvu teljega. Kasvuhormooni HGH süstimine ei toimi hüpotalamuse-hüpofüüsi kasvu teljel.

7, madalseisust tingitud kasvuhormooni HGH süstimine põhjustab valu või tuimus pärast süstimist (sügis / talv tavaline)?
V: Kasvhormooni HGH süstimisel võtke see külmkapis 30 minutit ette ja soojendage seda käega; valu võib põhjustada kiire süstimiskiirus ja seda tuleb süstida aeglaselt; kui naha perifeersesse närvi süstimine stimuleerib ägeda valu, võite süstimiseks nõela võtta. Asukoht; vaimne lõõgastumine enne süstimist, et vältida süstimisvalu.

8. Kas liigesevalu või lihasvalu tekib pärast süstimisperioodi?
A: Võib esineda pingeline treening või treeningu järsk suurenemine, see peaks olema järkjärguline; või võib olla tingitud kasvuhormooni naatriumi retentsiooni füsioloogilisest rollist, valu on vähem tugev, ei pea tegelema, mõne päeva pärast sümptomid kaovad, seda raskem Kasvhormooni HGH annus võib olla kahe päeva jooksul, ja see ei ilmne uuesti, kuni sümptomid kaovad.

9. Mis on hüpotüreoidism? Kuidas ravida hüpotüreoidismi kasvuhormooni HGH kasutamisel?
A: Suukaudset levotüroksiini naatriumi saab kasutada T3 kontrollimiseks. Pärast kasvuhormooni peatamist taastub HGH kilpnäärme funktsioon normaalseks.

10. Kui kasutate kasvuhormooni HGH, vasikaid ja pahkluude turset, mida ma peaksin tegema, kui ma surun kaevu?
V: See on turse sümptom: ödeem käe tagaküljel, astmik ja alumine ots; võib jätkata kasvuhormooni kasutamist, tavaliselt kaob 3 kuni 7 päeva jooksul; ei talu, vajadus vähendada kasvuhormooni HGH annust või peatada ravimi sümptomid kaovad pärast taaskasutamise ravimeid.

11. Kas kasvuhormooni HGH ravi mõjutab viljakust?
V: Kuna kasvuhormoon eritub inimese normaalsest kehast, on see inimese kasvu ja arengu jaoks hädavajalik; kasvufaasis olevate naiste puhul soodustab kasvuhormoon HGH ovulatsiooni; meeste kasvuperioodil soodustab kasvuhormoon sperma küpsemist; Hormoonravi ei mõjuta viljakust.

12. Miks peaks kasvuhormooni HGH süstimisel iga süstekoha eelmisest süstimispunktist eraldama kaks sentimeetrit?
A: Kasvuhormooni HGH süstimine võib lokaalselt alandada nahaalust rasva, eriti kõhu ja soole omentumi rasv on tundlik katehhoolamiini poolt vahendatud lipolüüsi suhtes (näiteks GHD subkutaanse rasva suurenemine, eriti kõhu rasvade akumulatsioon pärast kasvuhormooni ravi võib põhjustada kõhu rasva) ablatsioon), võib subkutaanne kõvastumine tekkida, kui sama punkti süstitakse pikka aega. Kasvuhormoon HGH suurendab lihaste massi ja vähendab rasva. Kuna kasvuhormoon HGH võib lagundada nahaalust rasva, peaks süstekoht alati muutuma.

13. Kas kasvuhormoon HGH peab külma ravimisel peatuma?
V: Külma ravimite üldine ravi ei mõjuta kasvuhormooni HGH toimet.

14. Ühel päeval unustades kasvuhormooni süstida, mõjutab HGH mõju? Kas soovid teha vastamata tabamust?
A: Aeg-ajalt, 1 päeva unustate kasvuhormooni süstida, ei mõjuta HGH, ei pea vastamata jäänud kogust kompenseerima; püüdke vältida ravimi keskmist.

15. Kui kaua töötab kasvuhormoon HGH?
A: Kasvuhormooni HGH tuleb üldiselt kasutada pidevalt rohkem kui 3 kuud.

16. Miks on kasvuhormooni HGH kasutamise halb mõju?
A: a, kasvuhormooni HGH annus ei ole piisav; b, toota antikehi kasvuhormooni HGH pulbri vastu;

17, süstekoha tundub punetus, valu, palavik, sügelus, maapähklite suurus muna suuruseni?
Vastus: a. Kasvuhormooni HGH puhtus on väga kõrge ja allergilist reaktsiooni ei esine. b. Ülaltoodud olukord on põhjustatud allergilistest reaktsioonidest alkoholile või jodoforile. Lahendus on mitte-allergilise desinfitseerimismeetodi asendamine.

Paari:Boldenone Undecylenate kohta Järgmise:Antiöstrogeeni kasutamise tähtsus tsükli ajal