Steroidide tsükli tutvustus

- Nov 12, 2018-

image

Seal on sadu erinevaid steroidtsükli tooteid ning C kombinatsioon on veelgi suurem. Igasugused testosterooni, nyoni, suu, yini, süstimise, meeskonna, preparaadi, naissoost Ah, PCT seda kasutab ja küsib, kas olete suur.

Tegelikult ei tundu C tegemine uimastitega nii keeruline, kuid inimesed ise on väga keerulised. Kuid igal juhul tuleb neid tugevaid anaboolseid steroide kasutada ettevaatlikult ja te peate teadma, mida te teete. Sul peab olema teatud võime õppida ja õppida, kuidas steroide õigesti valida ja kasutada. Järgnevad on vaid mõned näited. Teie enda teadmised ja kogemused on kõige olulisemad.


Steroidse korstnate tsükkel: vundament

Välja arvatud mõned erijuhud, põhineb kõige tervislikumate täiskasvanud meeste tsükkel testosteroonil. See on üks kõige tõhusamaid steroidhormoneid, mida me saame kasutada ja mis on oluline normaalse keha funktsiooni ja lihaste kasvu ja hoolduse säilitamiseks. Hormoonina, mida keha ise eritab, on testosteroon hästi talutav. Oluline on märkida, et steroidide kasutamine pärsib teie testosterooni taset ning selleks, et säilitada normaalne või isegi saavutada sportliku jõudluse parandamiseks vajalik kõrge tase, peate kasutama eksogeenset testosterooni. Loomulikult eksisteerivad erijuhtumid ja erijuhtumid viitavad naistele. Järgmine asi, mida me arutame, on meeste steroidid.

Esmane steroidtsükkel koos:

Algajatele on esimene tsükkel väga hea, et kasutada väga lihtsat segu. Sõna "esmane" on tegelikult eksitav. Soovitame, et enamik uustulnukaid kasutaksid sellist tsüklit. Tegelikult on paljude inimeste jaoks. Sõltumata edusammudest, piisab sellisest steroidtsüklist. Testosterooni enantaat TE või testosterooni cefyl TC manustati annuses 400-500 mg nädalas 12 nädala jooksul. Kuigi see tsükkel on piisav, et tuua palju kasvu, võib see isegi aidata rasva kiiresti vähendada, kui toitainete tarbimine on õige, kuid see võtab ilmselt neli nädalat. Sel põhjusel kasutavad paljud inimesed Dianabol käivitamiseks, see suurendab kiiresti ümbermõõdu ja tugevust, kuid sa ei pea seda tegema.

Siin on kaks head peamist steroidi:

Allpool kasutatud lühendid:

WK: nädal

ED: iga päev

EOD: iga teine päev

MG: Milligramm

RÜ: rahvusvaheline üksus


Üks:

WK1-12: Testosteroon-Enanthate või Testosteroon-Cypionate 500mg / wk

WK 13-15: Steroidide peatamine

WK 16-18: tsükli järelravi (PCT)


PCT:

Wk1: Nolvadex 40mg / ed

Wk2: Nolvadex 40 mg / ed

Wk3: Nolvadex 20mg / ed


kaks:

WK 1-6: Dianabol 30 mg / ed

WK 1-12: Testosteroon-Enanthate või Testosteroon-Cypionate 500mg / wk

WK 13-15: Steroidide peatamine

WK 16-18: tsükli järelravi (PCT)

PCT:

Wk1: Nolvadex 40mg / ed

Wk2: Nolvadex 40 mg / ed

Wk3: Nolvadex 20mg / ed


Steroidide vaheline tsükkel koos:

Testosterooni kasutatakse endiselt siin. Ülaltoodud C-d võib kasutada rohkem kui üks kord, isegi kui kõik C-d on esmane C. Kui soovite rohkem, on järgnev näide tugevam:

Üks:

Wk 1-6: Dianabol 50mg / ed

Wk 1-12: Deka-Durabolin 400 mg / wk

Wk 1-12: Testosteroon-Enanthate või Testosteroon-Cypionate 750mg / wk

Wk 13-16: Testosteroon-propionaat 100 mg / eod

Wk 17-20: PCT


PCT:

Wk1 (esimesed kümme päeva) HCG 1000iu / ed

Wk2: Nolvadex 40 mg / ed

Wk3: Nolvadex 40mg / ed

Wk4: Nolvadex 20mg / ed


kaks:

WK 1-4: Anadrol 50 mg / ed

WK 1-12: Tasakaal 400mg / wk

WK 1-12: Testosteroon-Enanthate või testosteroon-Cypionate 750 mg / wk

WK 13-16: testosterooni propionaat 100 mg / eod

WK 17-20: PCT


PCT:

WK 1 (esimesed kümme päeva) HCG 1000iu / ed

WK 2: Nolvadex 40 mg / ed

WK 3: Nolvadex 40 mg / ed

WK 4: Nolvadex 20 mg / ed

Märge:

Mõnedel inimestel ei ole probleeme ja mõned inimesed peavad kasutama C-tüüpi kõrge kvaliteediga aromataasi inhibiitoreid. Enamikul juhtudel piisab igal teisel päeval 0,5 mg anastrosooli Arimidexi või letrosooli letrosooli.


Täiustatud steroidide tsükli sidumine:

Tsükkel, mida kirjeldatakse allpool, on kõige võimsam ja võimalikke kõrvaltoimeid kindlasti ei tohi eirata. Põhimõtteliselt loetletakse, et näidata teile, tõelistele karmidele ja kõrgetasemelistele kasutajatele, kipuvad esimesed lihased omandama, teine kipub pingutama.

Üks:

WK 1-6: Dianabol 50 mg / ed

WK 1-12: deka-Durabolin 600 mg / wk

WK 1-12: Testosteroon-Enanthate või Testosteroon-Cypionate 250mg / eod

WK 11-16: trenboloonatsetaat 75 mg / eod

WK 13-16: Testosterooni propionaat 200 mg / eod

WK 1-16: Arimidex või Letrozol 1 mg / eod

WK 17-20: PCT


PCT:

WK 1 (esimesed kümme päeva) HCG 1000iu / ed

WK 2: Nolvadex 40 mg / ed

WK 3: Nolvadex 40 mg / ed

WK 4: Nolvadex 20 mg / ed

WK 5: Nolvadex 20 mg / ed


kaks:

WK 1-8: Tasakaal 200mg / eod

WK 1-8: Testosteroon-Enanthate või Testosteroon-Cypionate 250mg / eod

WK 9-16: Testosterooni propionaat 200 mg / eod

WK 9-16: trenboloonatsetaat 100 mg / eod

WK 9-16: Winstrol 50 mg / ed

WK 1-16: Arimidex või Letrozol 1 mg / eod

PCT:

WK 1 (esimesed kümme päeva) HCG 1000iu / ed

WK 2: Nolvadex 40 mg / ed

WK 3: Nolvadex 40 mg / ed

WK 4: Nolvadex 20 mg / ed

WK 5: Nolvadex 20 mg / ed


Võib-olla olete märganud, et T3 Cytomel, klenbuterool ja HGH ei ilmunud eespool C-s. Nad saavad edukalt liituda ülaltoodud korstnaga, eriti teise arenenud tsükliga.


Algaja steroidide tsükkel

Uustulnukate puhul, kes pole kunagi C-d teinud, pommitatakse igasugust teavet, mõned on tõesti võltsitud, mõned on isegi vastupidised, milline neist sa usud? Küsige lihtsalt, kas su pea on suur?

Anaboolsed steroidid ei ole maagia, seega tehkem kõigepealt selgeks. Pärast ravimeid, toitumist ei ole koolituse põhimõte muutunud. Steroidide kasutamine on vaid plaan, millega tugevdada seda, mida te juba teete. Teie teadmised tervest, eriti erinevatest ravimitest, on väga olulised.

Teil on enne ravimi võtmist palju valmistada. Esimene ja kõige tähtsam on nende steroidhormoonide mõistmine, tean, mis teie kehasse siseneb, milline on roll ja mis veelgi tähtsam, millised on võimalikud kõrvaltoimed ja kuidas neid võidelda. Järgmine samm on tagada, et saate osta kvaliteetseid tooteid. Sa ei taha, et ravimid oleksid saastunud, alahinnatud või otseselt võltsitud.


Seejärel peate endalt küsima järgmisi küsimusi:

Kas olete terve täiskasvanud mees?

Kas teil on hea koolituse sihtasutus?

Kas olete nõus aktsepteerima sobimatute ravimite tagajärgi?

Kui vastate ja vastate kahele esimesele nõudele, olete õppinud erinevaid narkootikumide tundeid ja leidnud usaldusväärse steroidikanali. Seda saab käivitada. Anaboolsed steroidid on väga tugevad sünteetilised hormoonid, neid tuleb austada ja mis veelgi tähtsam, austa oma tervist. C tegemine ei ole nii keeruline, nagu paljud inimesed ütlevad, kuid see nõuab ka 100% tähelepanu ja ettevaatust.

Steroidide uustulnukate jaoks, kes soovivad oma tegevust parandada, on neitsi tsükkel tavaliselt kõige lihtsam korstnat. Lihtsus ei tähenda nõrkust. See lihtsaim tsükkel suudab rahuldada paljude sportlaste vajadusi kogu oma karjääri jooksul. Teil on vaja kolme ravimit: kaks steroidi ja üks SERM (selektiivne östrogeeniretseptori modulaator), millest üks on steroidide ja SERMi tuum ning teine ei ole kättesaadav. Kogu programm kestis 17 nädalat, 12 ravinädalat ja 5 nädalat PCT-d.

Kolmeteistkümnendal nädalal ja neljateistkümnendal nädalal ei olnud narkootikume ette nähtud, sest ülalmainitud C oli mõeldud TE-i ümber ja peate ootama paar nädalat, et see erituks ja alustaks Nolvadexi kasutamist. Mõnikord pikendatakse seda kolmeks nädalaks pärast viimast testosterooni süstimist.

Kui kasutatakse Dianabol, on tugevuse suurendamise mõju väga kiire ja edasiminek aeglustub lähinädalatel. Kuid me ei saa selle ravimi võtmist lõpetada. Te peate jätkama testosterooni süstimist, et kohandada oma keha kasvule, mida sa saad ja säilitate neid lihaseid.


Tutvustage iga ravimit:

TE: kui testosterooni heptanoaati TE ei ole, võib selle asendada oluliselt sama TC-ga. Kasutamise viis on 500 mg üks kord nädalas või kaks korda nädalas, 250 mg iga kord, näiteks üks kord nädalas, kord nädalas. Teine on ideaalne, kuid erinevus kahe meetodi vahel ei ole väga suur. Testosteroon on steroidtsükli alus, mis toob enim kasu.

Dianabol: Võta see iga päev esimese kuue nädala jooksul. Kogu annuse saab jagada kaheks korraga. Mõju on parem, näiteks 30 mg hommikul ja 20 mg õhtul või vastupidine järjekord. Testosterooni suurendamisel organismis võib see kiiresti suurendada tugevust ja suurendada ümbermõõdet.

Nolvadex: anaboolsed steroidid pärsivad oma testosterooni sekretsiooni. Nolvadex võib pärast tsükli lõpetamist stimuleerida oma testosterooni sekretsiooni. Stimuleerides LH luteiniseeriva hormooni ja FSH vabanemist folliikuleid stimuleeriva hormooni soodustamiseks, hakkavad munandid eritama testosterooni. Kasutades Nolvadexi PCT-d ei tõmba teid tagasi tavalisele tasemele, ei saa PCT seda teha, kuid see võib kiirendada taastumisprotsessi.

Nii testosteroon kui ka dianabol on aromatiseeritud, mis viib östrogeeni suurenemiseni. Võimalikud kõrvaltoimed on skorpionpiim, veemahutid, kõrge vererõhk ja kõrge kolesteroolitase. Kui nibu on ravimi ajal valus, võite kasutada 10 mg tamoksifeeni päevas. Kui te seda ei kasuta, peate kasutama aromataasi inhibiitorit nagu Arimidex või Letrozole või vaid 0,5 mg igal teisel päeval. Ja kui sa suudad vältida ka piisavalt puhast vett, on vesi tavaliselt põhjustatud soovist süüa liiga palju süsinikuvett. Puhas toitumine on samuti hea vererõhu ja kolesterooli taseme jaoks, samuti peaksite saama piisavalt omega-3 rasvhappeid.


Paari:HCG tähtsus Järgmise:Tasuta testosteroon