Kas PCT ajal on võimalik vähendada rasva?

- Jan 22, 2019-

PCT alguses olid kõvad lihased C tulemus, kuid selle tulemuse säilitamine on igaühe mure.

Kortisoon on neerupealise koore poolt eritatav glükokortikoid, mis seondub organismi kortisooniretseptoriga, mis on kataboolne protsess. Spetsiifiline tulemus on valkude sünteesi pärssimine. Steroidid sisenevad kehasse, et vältida kortisooni seondumist retseptoriga. Kui steroidid kehast eemaldatakse, seonduvad kortisooniga mitmed kontrollimatud kortisooniretseptorid, põhjustades lihaste lagunemist.

Sellise olukorraga silmitsi seistes on võimatu testosterooni taseme ja vastasseisu suurendamiseks kasutada välisriigis testosterooni.

Testosterooni taastumise parandamiseks on esimene prioriteet. Tamoksifeen, Clomifene, HCG sisenemine on kohustuslik, lisaks sellele on vaja teha tööd.

Parandab testosterooni, peptiid HGH võib soodustada testosterooni sekretsiooni ja tal on võimas roll sünteetilise lagunemise, metaboolse rasvade pakkumise, keharasva vähendamise ja PCT taastumise kiirendamisel, mis on kõige võimsam, HGH suurendab lihaskiudude arvu , Murdke kasvupiirang ja saavutage uued kõrgused.

Kui majandus ei suuda sammu pidada, saate kasutada Beta-2 sümpatomimeetilist ühendit CLEN, mis on võimeline lagunema, blokeerima kortisooni retseptorit ja säilitama lihaseid tugevuse suurendamiseks.

Mesterolooni steroidid, selle maleation võib suurendada androgeeni taset ja androgeeni / östrogeeni suhet meessoost hormoonidega. Mesterolon võib oluliselt vähendada östrogeenivastase võtmise järel tekkivat tagasilööki. Parandada verevaba testosterooni kasutamist ja parandada üldist seisundit.

Viimane muu meede on see, et keha pestakse steroididega. Androgeeniretseptor töötab selles protsessis kaks korda, muutub tundmatuks ja väsitavaks ning tahab vältida lihaste kadu PCT faasis, säilitades samal ajal eelmise treeningu. RAD140 + SARMSi populatsioonis. LGD4033 võib hoida olemasolevaid lihaseid lagunenud ja suurendada lihasmassi, jätkata kasvu kasvu kitsaskohta. Teiseks, see on julge idee väikestele partneritele, kes soovivad PCT ajal rasva vähendada, kuid seda saab rakendada. RAD140 + GW510516 võib takistada väetise vähendamist. Eemaldage liigne rasv.

Xin Vihje: kõik steroidid või peptiidid pakuvad korrapäraseid kanaleid importimiseks ja neid tuleb kasutada arstide professionaalsel juhendamisel, sealhulgas farmakoloogilisel kasutamisel, annustamisel, perioodilisel planeerimisel ning üksikasjaliku füüsilise seisundi ja hiljutise koolituse staatuse andmisel hindamiseks. Tehke plaan ja arendage CYLE plaan.

Paari:Kas inimeste vastupidavuse piir on? Teadus ütleb jah Järgmise:T3 + CLEN vähendab rasva, looduslik meetod suurendab metaboolset kiirust