Kas valu pärast testosterooni süstimist on normaalne?

- Jun 11, 2019-

Valu, palavik ja kudetundlikkus on osaline reaktsioon pärast teatud ravimite süstimist,

Esiteks peame välistama, kas teie poolt kasutatavad ravimid suudavad autentsust kontrollida. Ja paljude toodete puhul, mis ei suuda autentsust kontrollida, on võimalik, et tegemist on aseptilise töötlemise kahtlusega. Paljud turul olevad kliendid näevad suutmatust autentsust kontrollida ja veelgi hämmastavam on tühi pudel.

Teine bensüülalkoholisisaldusega töötlusprotsess ei pruugi olla paigas. Bensüülalkoholi kasutatakse lahustina, plastifikaatorina, säilitusainena ja seda kasutatakse parfüümide, seepide, ravimite, värvainete jms tootmisel. See on ette nähtud kõrgemate steroidide kontsentratsioonide edendamiseks milliliitris või töötlemiseks lahuse steriilsuse tagamiseks.

Kolmas heptanoaat on eriti kerge estrigrupp, näiteks testosterooni heptanoaat, mida enamik inimesi hästi talub ja lühikese estri ahelaga kokku puutudes kaasnevad märkimisväärsed valud ja muud probleemid, näiteks hüdroksüestriga. , on propionaadil oluline reaktsioon. Samuti on väike arv penihappeestri talumatusega inimesi. Sel juhul võib testosterooni asemel kasutada p-pentüülpropionaadiga testosterooni.


Kuidas valu leevendada? Lihtne meetod.

Puhas kuum rätik, tükk toorest kartulikrõpse koos kuuma kompressiga, millele järgneb diklofenaki dietüülamiin, et pärast süstimist see koht määrida, et vähendada turset ja valu. Seda meetodit saab leevendada mitmepäevase pideva töötamisega.


Paari:Ei Järgmise:Ei