Steroidide kuritarvitamise meetod

- Jul 15, 2018-

Anaboolsete steroidide kuritarvitamise meetodid: mõnda steroidi võib võtta suu kaudu, mõnda võib manustada lihasesse ja mõnda töödeldakse nahale geelideks või pastadeks. Ka kuritarvitajate arv on üllatavalt suur, 10–100-kordne meditsiiniliste tarvituste arv. Tavaliselt võtavad nad 2–3 steroidi suu kaudu või lihasesse. Seda peetakse palju paremaks kui ühekordseks kasutamiseks, kuid seda meetodit pole veel kasutatud. Teaduslikult kinnitatud. ÄRGE KUNAGI kuritarvitage, kui te ei mõista, mida kasutate.


Nad arvavad, et ka steroidide kasutamine on tsükliline, seetõttu kasutatakse sageli püramiidi. Üks tsükkel on 6-12 nädalat. Tsükli alguses kasutavad nad suhteliselt vähe annust ja suurendavad annust järk-järgult. Tsükli teises pooles vähendatakse annust järk-järgult nullini; siis algab teine tsükkel, mille jooksul nad jäävad treenituks, kuid ei kasuta steroide.


Nad kasutavad sel viisil steroide, kuna nende arvates võimaldab selline püramiidne lähenemine kehal vähehaaval kohaneda suurte annustega, võimaldades keha hormonaalsel süsteemil piisavalt taastuda perioodidel, mil ravimit ei kasutata. Neid meetodeid ja meetodeid pole aga teaduslikult kontrollitud!


Steroidide kuritarvitamist tuleks absoluutselt vältida, samal ajal kui ka steroidide kõrvaltoimete vähendamine on tervishoiutöötajate hoole all ning nende endi teadlikkus aitab vähendada uimastite kuritarvitamise kõrvaltoimeid. Ehkki esmane tähelepanu on suunatud kuritarvitamisele, saab ja tuleks kahju vähendamist kasutada steroiditarbijate abistamiseks, kelle tervishoiuteenused on puuduvad või puuduvad. Nende juhiste järgimine võib vähendada steroidide kasutamise negatiivset mõju tervisele ja muuta kogu programm turvalisemaks.


  1. Kasutage ainult "kõige ohutumaid" ravimeid kui võimalik. Testosteroon on teiste seas esimene kaalutõus lihaste kasvatamiseks ja tugevdamiseks. Kui steroidid stimuleerivad lihaste ristlõikepinda ja parandavad treeningut, on testosteroonil peaaegu kõige vähem kõrvaltoimeid. Nendel ravimitel on sama struktuur ja toime nagu meie keha eritatavatel hormoonidel. Testosteroon on ka üks tõhusamaid lihaseid tugevdavaid ravimeid, mis soodustab seksuaalset iha, säilitab positiivse hoiaku ja annab vajaliku östrogeeni, et kolesterooli tase ei areneks vales suunas. Kui üksi testosteroon ei toimi, peaksite teiste ravimite lisamisega olema ettevaatlik. Süstitavate ravimite hulgas soovitatakse järgmisi kõige vähem südame-veresoonkonna stressiga sorte: deka, duraboliin , Boldenoon ja methenoloon. Suukaudsed ravimid soovitavad Andrioli, methenolooni ja Provironi. Need ei ole C-17aa steroidid ega kahjusta maksa ega südame-veresoonkonda nagu teised tavaliselt kasutatavad suukaudsed ravimid.

  2. Pidage meeles sterioidide eeliseid ja ka riske. Kui kõik läheb hästi, lihased on suured ja jõud tugev, saate steroidide kasutamisega kaasnevaid võimalikke riske hõlpsalt tähelepanuta jätta. Annusel, mis võib lihaseid kiiresti suurendada, on kindlasti kõrvaltoimeid. Kolesterool halveneb, vererõhk tõuseb ning kardiovaskulaarne muutub järjest paksemaks. Hormoonide tasakaalu muutused võivad põhjustada ka mitmesuguseid probleeme. Steroidide lühiajaline kasutamine on üldiselt ohutu, kuid seda pole hea hoida aastaringselt. C-plaani valimisel peate olema ettevaatlik, jälgima alati oma füüsilist ja vaimset tervist ning püüdma mitte pikka tsüklit teha.

  3. Peab tsükli tegema. Tavaliselt kestab üks C kuus kuni kaksteist nädalat, pärast mida peatatakse kõik steroidid samaks või pikemaks ajaks. Sellel on palju põhjuseid. Esiteks vähendab eksogeense androgeeni kasutamine teie enda testosterooni sekretsiooni, mis võib vähendada viljakust ja hormonaalseid probleeme, mis on põhjustatud aastatepikkusest steroidide kasutamisest. Teiseks, ringlevad ravimid võivad tõsta kolesteroolitaset, hematokriti, vererõhku ja muid tervisenäitajaid, et naasta normaalsele pikaajalisele katkematule C-le, need näitajad tõsisemateks negatiivseteks muutusteks.

  4. Kasutage mõistlikku annust. Järgige füüsiku juhiseid. See pole tõde, et mida rohkem kasutad, seda rohkem lihaseid kasvab. Sportlastele, kelle eesmärgid pole eriti ekstreemsed, peaks nädalane annus olema piiratud 1000 mg-ga. Näiteks on testosterooni tsüklopentanoaat 500 mg nädalas, mis on vähemalt neli kuni viis korda suurem kui tervetel meestel. See annus koos õige treeningu ja dieediga on hea edasimineku jaoks piisav. 500-900 mg nädalas 1970ndatel ja 1980ndatel on kulturistide "standard" testosterooni, norroni, boldanooni ja methenolooni kasutamiseks. Pole palju inimesi, kes peavad tõesti kasutama täiendavat suukaudset ravimit annuses 1200 mg või rohkem nädalas. Suured annused võivad olla kiiremad ja agressiivsemad, kuid neil on rohkem kõrvaltoimeid.

  5. AI. Aromataasi inhibiitorid neutraliseerivad naiste kõrvaltoimeid, takistades kehal östrogeeni tootmast. Selle probleem on see, et kehas puuduvad olulised hormoonid, mis kaitsevad südame-veresoonkonna tervist. Östrogeen aitab toota head kolesterooli, nii et AI kasutamine võib suurendada tsükli tegemise kardiovaskulaarset stressi. Kui see on naine, ei saa te probleemi põhjustavaid ravimeid peatada. SERM-taoline tamoksifeen on üks võimalus. See toimib maksas ja suudab naistel võidelda ilma kolesterooliprobleeme põhjustamata.

  6. Vereanalüüs. Põhjalikud vereanalüüsid hõlmavad hormoone, kolesterooli, vererakkude kontsentratsiooni, ensüüme jne, mida kasutatakse steroidide kõrvaltoimete hindamiseks. Näiteks kolesteroolitaseme muutused võimaldavad kasutajatel kvantifitseerida tsükli mõju südame-veresoonkonna tervisele ja otsustada, kas teha sama tsükkel uuesti. Vereanalüüs peaks olema vähemalt kolm korda enne tsüklit, kolm kuni neli nädalat pärast tsükli algust ja kolm korda mitu kuud pärast tsüklit. Eesmärk on: 1, võrdluseks enne ja pärast. 2, mõistke perioodi C tervislikku seisundit. 3. Kas pärast C hindamist taastatakse looduslik püsiseisund.

  7. Mõistlik toitumine. Steroidid võimaldavad kasutajatel rohkem süüa ja kiirendavad ainevahetust. Iga päev saate rohkem kaloreid ilma rasva suurendamata. Kuid kõigel on kraad, sportlaste annus steroide mõjutab negatiivselt kolesterooli taset ja südame-veresoonkonna tervist. Rohke küllastunud rasva, kolesterooli ja lihtsate süsivesikute söömine võib muuta olukorra hullemaks ja vähendada nende asjade tarbimist.


Eesmärk on kasutada steroide viisil, mis minimeerib kehale kahjulikku mõju, saavutades samal ajal soovitud eesmärgi. Järgige füüsilise, ratsionaalse ja ratsionaalse kasutamise juhiseid, ÄRGE KUNAGI KASUTAGE.

Paari:Steroidhormoonravimite tuvastamise meetod Järgmise:Erinevus peptiidhormoonide ja steroidide vahel