Steroidide virnastamine: mida see teeb ja kuidas see toimub

- Oct 04, 2019-


Selle artikli on kirjutanud kogenud inimene ainult viitamiseks: Hinnake jagamist!

Esimese steroidipakki tehes tuleks minu arvates valida kolmest erinevast steroidist kaks. Nüüd, kui teate oma keha reaktsiooni sellele testosterooni baasil põhinevale steroidile ja kuidas kontrollida e2 kõrvaltoimeid 500 mg nädalas. See teave on väärtuslik teie esimesel virna kasutamisel. Nüüd peame kaaluma plusse ja miinuseid ning valima virnastamiseks ühe kahest teisest koostisosast. 19norist koosnevad steroidid on väga huvitav ainete klass. Need suurendavad tõhusalt lihasmassi, kuid deka on leebem ja sellel on vähem kõrvaltoimeid. Seetõttu on 19noores sisalduvas steroidis kindlasti esimene valik deka. Enne kui sisestate selle mis tahes ahelasse, peate siiski mõistma välja mõtlema oma keha reaktsiooni dekadele. Mis saab DHT-st? Huvitav on see, et seda tüüpi steroididel pole tugevat lihaseid tugevdavat toimet, kuid neil on ka muid soovitavaid toimeid. Need on meessuguhormoonid ega aromatiseeri, kuid ei suurenda lihasmahtu. Selle kategooria kõige tõhusam mahu suurenemine on oksümetoloon, anavar ja stanosolool. Teiste sortide peamine toime on rasu vähendamine. Võite öelda, et selliste steroidide nagu DHT peamine ülesanne on lihaste eraldamise suurendamine, mitte lihaste mahu suurendamine.

Minu soovitus on viia läbi deka ja testosterooni segatsükkel, näiteks 500 mg testosterooni 400 mg nädalas.

Teie östrogeenivastane annus peaks olema sama, kui annus, mida alustasite ainult testosterooni kasutamisel. Pange tähele, et deka reguleerib aromataasi ekspressiooni üles, seega on teie keha e2 sisaldus kõrgem kui eelmine testosterooni tsükkel. See võib põhjustada ai annuse suurendamise, kuid võib mitte, kuid peate sellele tähelepanu pöörama. Sel ajal võivad teie kogutud teadmised virnatsüklis teatud tulevikku vaadata. Mainisin ka, et sellised steroidid nagu 19nor põhjustavad prolaktiini taseme tõusu kehas. Kõige ilmsemad kõrvaltoimed on seksuaalsed häired ja imetamine. Seda kõrvaltoimet saab kontrollida dopamiini stimulantide nagu pramipeksool abil. Seetõttu ütlesin, et e2 kontrollimine on kõigi kõrvaltoimete kontrolli võti. Kui e2-juhtimine on hea, pole teistel kõrvaltoimetel alust. Kasutades eelmises neitsi C-s kogunenud kogemusi ja teadmisi, kontrollitakse selle tsükli kehas östrogeeni, nii et pct sooritades on taastumine väga kiire ja hcg-i kogust saab kontrollida. Seega on testosterooni tsükli abil saadud esimesed teadmised väga kasulikud.

Oletame, et teie silmused on seni olnud head ja kõrvaltoimed on hästi kontrollitud ning tulemused on head. Mida sa siis edasi teed? Võib-olla on aeg tutvustada silmusesse DHT-d, steroidi, et näha, kuidas see töötab.


Kuidas me hakkame DHT-d hübriidplaani sisse viima? Nagu eespool mainitud, on DHT rohkem ravim, mis aitab kasutajatel saada paremat lihaste eraldusvõimet kui maht. Siiski on mõned erandid. Ja ma soovitan segus kasutada ühte või kahte neist "eranditest". Seetõttu võib see segatsükkel koosneda kaheksa nädala jooksul 500 mg testosteroonist, 400 mg dekadest ja 60–80 mg anavarist või stanosoolist. Selle tulemuseks on segatud steroidipakk kolme erineva koostisega. Kuid ma tahan teha avalduse, et ükski DTH-steroid ei saa asendada antiöstrogeene. DTH-steroidid võivad mõjutada androgeenide ja östrogeenide muundamist, nõrgendades seega reageerimist imetamisele, kuid ei reguleeri östrogeeni taset inimkehas. Nii et lisage kindlasti vereringesse ka antiöstrogeenravimeid. Usun, et teil on juba olnud parem kontroll narkootikumide koguse üle kogu selle tee jooksul. DTH-steroidide peamine kõrvaltoime on see, et see põhjustab meeste kiilaspäisust. . Selle kõrvaltoime leevendamiseks on palju viise, näiteks spiro ja Nizoral'i šampooni lokaalne pealekandmine. Siinkohal tahan selgitada, et steroidide segamise kõrvalmõjud ja mõjud ei ole lihtsalt üksteise peal asetatud. Mõnikord kõrvaldavad kõrvaltoimed üksteist. Näiteks stanosolool ei aktiveeri progesterooni retseptorit ja kaart on ise progesteroon. Seetõttu võib stanosolooli ja daikani kombinatsioon leevendada progesterooni kõrvaltoimeid, kuna stanosool takistab tegelikult kaardil progesterooni retseptorite aktiveerimist. Stanosolool võib vastupidiselt põhjustada liigesevalu ja kaardi funktsioon on liigesevalu ja ebamugavustunde leevendamine. Nende kahe ravimi kombinatsioon maksimeerib kasu ja vähendab kõrvaltoimeid. Seetõttu pole steroidide roll mitte ainult lihases endas, vaid ka kõrvaltoimete vähendamise sünergilises mõjus.

Siiani oleme hõlmanud mitut erinevat steroidide segu ja võite mõista, et igas tsüklis õpitud teadmised mängivad rolli selles, kuidas reageerime segudes toimuvale. Kuid paljudel juhtudel on ravimite kombinatsioon inimestel erinev. Näiteks minu jaoks leidsin pikka aega suuremaid testosterooni annuseid ja 19norni steroidide suurem doos ning DTH-steroidide keskmised annused toimisid kõige paremini. Erinevat tüüpi steroidide erineva mõju ja nende koostoimimise mõistmine võimaldab teil järk-järgult leida teie jaoks parima segu. Selle teadmise õppimiseks kulub natuke aega, et maksimeerida kahe pluss kahega võrdne viie kasulikkust, vähendades samas kõrvaltoimeid. Süstemaatilise lähenemise kaudu saate proovida erinevaid segusid, et leida järk-järgult teile kõige paremini sobiv plaan, vähendades samal ajal kõrvaltoimete riski. Teadmiste kogumine aitab teil ka mõista oma keha, mõista selle reageerimist ravimitele ja mida teha võimalike kõrvaltoimete vältimiseks. Kui saate neid teadmisi algusest peale õppida, arenete väga kiiresti ja steroidide kasutamine toob teile ka meeldivaid tulemusi.


Miks on steroide kõige parem virnastada?

Steroidide kombinatsioon viitab paljude erinevate steroidide kombinatsioonile, lõppeesmärk on muuta kasutamise efekt silmatorkavamaks kui iga tüüpi sterooli eraldi kasutamisel. Põhimõtteliselt võib steroidide segamise lõppeesmärki mõista nii, et 2 + 2 = 5. Segamise eelised on aga muud. See mitte ainult ei paranda koos kasutamise mõju, vaid vähendab ka kõrvaltoimeid.

Steroidide kasutamise ajaloos hakkasid inimesed neid segama väga varakult. Steroidide kasutajad on juba ammu tunnistanud, et liitmõju saab saavutada paljude erinevate steroidide segamisel. Võib peaaegu öelda, et segamisviis võimaldab kasutajatel parema tulemuse saamiseks tarbida vähem milligrammi steroide.

Inimese kehas steroidide virnade moodustumisel on palju põhjuseid. Mõni inimene ütleks, et virnastamine on vältimatu, kuna paljude arvates peab testosterooni tarbimise osas testosterooni baastasemete kunstlik tarbimine suutma asendada testosterooni produktsiooni, mida hormoonikeskus ise eritab. Seetõttu põhjustab mis tahes tüüpi steroidide allaneelamine "virnastamist". Kuid faktid on palju muud. On tõestatud, et steroidide segamine parandab testosterooni toimet. Näiteks on 500 mg testosterooni ja 500 mg asenduskaardi kasutamisel palju parem efekt kui ainult 1000 mg testosterooni kasutamisel. Seda saab lihtsalt seletada kui efektiivsemat kui testosterooni testosteroon, seega on tegelik väljund parem.

Selle probleemi lahendamiseks tuleks minu arvates üle vaadata eri tüüpi steroolide kolm peamist allikat.

Steroidi alus:

Testosterooni jumestuskreem: kõigepealt vaatame testosterooni steroide. Näiteks täiendades jõuliselt testosterooni ja boldenooni, on nende steroidide toime täpselt sama, mis testosterooni oma. Enamikul neist on samal aromatiseerimisastmel. Seetõttu on testosterooni põhinevad steroidid ette nähtud aromataasi inhibiitorite kasutamiseks, et kontrollida östrogeeni kogust kehas, et vähendada kõrvaltoimeid.

19nooresteroidid: see steroidide klass sisaldab 19noort mitte-testosterooni. See on sisuliselt väike osa estritest, mis moodustavad nandrolooni ja trenbolooni. Need steroidid on progestogeenid, mis on tihedalt seotud progesterooni retseptoritega ja arvatakse samuti, et neil on suurenenud prolaktiini funktsioon. Samuti väärib märkimist, et teie kätel on prolaktiini võimalike kõrvaltoimete vältimiseks dopamiini stimulante. Need steroidid ei muundu enam aromaatselt östrogeenideks.

DHT alus: Need kõik steroidid sisaldavad DHT rühmi. Nad ei aromaatse üldse östrogeeniks. Algselt DTH-rühmi sisaldavate steroidide kõrvaltoimed on koondunud meeste kiilaspäisuse sümptomitesse. DHT on meessuguhormoon, mis põhjustab juuste väljalangemist. Seetõttu on selle steroididel vastavad kõrvaltoimed. Tavaliste DTH-d sisaldavate steroidide hulka kuuluvad stanosolool, rehabilitatiivne primobolaan, masteron jne.

Nüüd, kui oleme välja mõelnud kolm erinevat steroidi, mis pistmist on erinevate kompositsioonidega, kuidas neid segada? Kuidas kasutada oma teadmisi steroidide kohta efektiivse steroidide segu jaoks? Ma arvan, et parim viis võiks olla lisateave erinevate steroiditsüklite kohta (näiteks inimese neitsi C ja sellele järgnenud C järelkontroll), et saaksite tõesti aru saada, kuidas kasutada steroidide erinevaid omadusi efektiivseks steroidide virnastamiseks.

Paljud inimesed (sealhulgas mina) usuvad, et iga steroidide tarvitajat tuleks ravida ainult testosterooni kasutamisega. Allpool keskendun mõne põhjuse selgitamisele, et illustreerida, et selline neitsi C on kindlasti tark valik. Esiteks toodetakse inimkehas testosterooni looduslikult. Testosteroon, mida me väljastpoolt sööme, on sama funktsioon kui keha enda toodetav testosteroon. See hormoon on meie kehas juba olemas, seega on selle tsükli esimene akumulatsioon lihtsalt testosterooni sisalduse suurendamine kehas. Nagu ma eelpool mainisin, vajab inimkeha testosterooni, kuid meie steroidide tarbimine mõjutab testosterooni eritumist ise, seega peame vaid lisama inimese keha asemel osa testosterooni väljastpoolt. Iseenesest väike testosterooni kogus. Kuna testosteroon on aromatiseeritud östrogeeniks, peame kõrvaltoimete kahjulike mõjude vältimiseks võtma asjakohased meetmed. Aeglaselt õppides vajavad steroidide kõigi võimalike kõrvaltoimete osas kõige enam meie tähelepanu ja kontrolli östrogeeni toimed.

Ok, kui olete lõpetanud neitsi C, näiteks 500 mg testosterooni nädalas. E2 kõrvaltoimete kontrollimiseks kasutate aromataasi inhibiitorit nagu emmeratsetaam, airmidex. Samal ajal kasutate vereringes väikest annust HCG (inimese kooriongonadotropiini). Kasutasite õigel ajal teatud protsenti tamoksifeeni ja klomifeeni ja paranesite hästi. Teie treening ja toitumine on hästi korraldatud ja neil on palju lihaseid. C-s esinevad kõrvaltoimed on hästi kontrollitud ja keha taastub kiiresti. Neid tuleb kinnitada vereanalüüsiga. Enne tsükli algust tehtud vereanalüüs teeb kindlaks teie lähteandmed. Silmustes oleva vereanalüüsi abil kontrollitakse, kas teie keha e2 kontroll on paigas. Pärast PCT-d tehtud vereanalüüsi abil saate kindlaks teha, kas taastate täielikult keha normaalse funktsiooni. Mida sa siis järgmises tsüklis teed? Esiteks võtke mõni hetk oma valikuid hoolikalt kaaluda

Oma esimest steroidide segu tehes peaksime minu arvates valima kolmest erinevast steroidist kaks. Nüüd, kui teate oma keha reaktsiooni sellele testosterooni baasil põhinevale steroidile ja kuidas kontrollida e2 kõrvaltoimeid 500 mg nädalas. See teave on teie esimese segakasutuse jaoks väärtuslik. Nüüd peame kaaluma plussid ja miinused ning valima segamiseks ühe kahest ülejäänud steroidist. 19norist koosnevad steroidid on väga huvitav ainete klass. Need on efektiivsed lihasmassi suurendamisel, kuid kaart on leebem ja sellel on vähem kõrvaltoimeid. Seetõttu on 19noores kasutatavas steroidis kaart kindlasti esimene valik. Enne kui sisestate selle suvalisse ahelasse, peate siiski mõistma välja mõelda oma keha reaktsiooni kaardile.

Minu soovitus on viia läbi kaardi ja testosterooni segatsükkel, näiteks 500 mg testosterooni 400 mg nädalas.

Teie östrogeenivastane annus peaks olema sama, kui annus, mida alustasite ainult testosterooni kasutamisel. Pange tähele, et kaart reguleerib aromataasi ekspressiooni üles, seega on teie keha e2 sisaldus kõrgem kui eelmine testosterooni tsükkel. See võib põhjustada ai annuse suurendamise, kuid võib mitte, kuid peate sellele tähelepanu pöörama. Sel ajal võivad teie kogutud teadmised segatsüklis mõneti tulevikku vaadata. Mainisin ka, et sellised steroidid nagu 19nor põhjustavad prolaktiini taseme tõusu kehas. Kõige ilmsemad kõrvaltoimed on seksuaalsed häired ja imetamine. Seda kõrvaltoimet saab kontrollida dopamiini stimulantide nagu pramipeksool abil. Seetõttu ütlesin, et e2 kontrollimine on kõigi kõrvaltoimete kontrolli võti. Kui e2-juhtimine on hea, pole teistel kõrvaltoimetel alust. Kasutades eelmises neitsi C-s kogunenud kogemusi ja teadmisi, kontrollitakse selle tsükli kehas östrogeeni, nii et pct sooritades on taastumine väga kiire ja hcg-i kogust saab kontrollida.

Sellest rääkides, kuidas me hakkame DHT-d hübriidplaani sisse viima? Nagu eespool mainitud, on DHT rohkem ravim, mis aitab kasutajatel saada paremat lihaste eraldusvõimet kui maht. Siiski on mõned erandid. Ja ma soovitan segus kasutada ühte või kahte neist "eranditest". Seetõttu võib see segatsükkel koosneda 500 mg testosteroonist, 400 mg kartongist ja 60–80 mg oksandroloonist või stanosoolist, mida kasutatakse kaheksa nädalat. Selle tulemuseks on segatud steroidipakk kolme erineva koostisega. Kuid ma tahan teha avalduse, et ükski DTH-steroid ei saa asendada antiöstrogeene. DTH-steroidid võivad mõjutada androgeenide ja östrogeenide muundamist, nõrgendades seega reageerimist imetamisele, kuid ei reguleeri östrogeeni taset inimkehas. Nii et lisage vereringesse kindlasti antiöstrogeenivastaseid ravimeid. Usun, et teil on juba olnud parem kontroll narkootikumide koguse üle kogu selle tee jooksul. DTH-steroidide peamine kõrvaltoime on see, et see põhjustab meeste kiilaspäisust. . Selle kõrvaltoime leevendamiseks on palju viise, näiteks spiro ja Nizoral šampooni lokaalne pealekandmine. Siinkohal tahan selgitada, et steroidide segamise kõrvalmõjud ja mõjud ei ole lihtsalt üksteise peal asetatud. Mõnikord kõrvaldavad kõrvaltoimed üksteist. Näiteks stanosolool ei aktiveeri progesterooni retseptorit ja kaart on ise progesteroon.

Seetõttu võib stanosolooli ja daikani kombinatsioon vähendada progesterooniPaari:Esindaja koostöötingimused Järgmise:Tasuta proovi edendamine