T3 + CLEN vähendab rasva, looduslik meetod suurendab metaboolset kiirust

- Feb 12, 2019-

Steroidide kasutamise põhialused on suurendada androgeeni taset organismis ja saavutada rasva vähendamise eesmärk. Kuid peame vältima endogeense testosterooni sekretsiooni mõjutamist, kui kasutate steroide eesmärgi saavutamiseks. Kui me ei kasuta mõistlikke koguseid kergeid steroide, nagu Proviron (Mesterolone), Anavar, Primobolan jne.

Kasutusprotsessis esineb erinevusi üksikute konstitutsioonide vahel, sest keha retseptorite kogus ja tundlikkus määratakse geenide poolt ja mõnikord muutuvad talendid. Seetõttu peab ravimite kasutamise tulemustes olema erinevusi. Rasva vähendamise protsessis, kuidas kasutada steroide T3 + CLEN-ga, kuidas kasutada rutiini androgeeni taseme parandamiseks, nii et rasva vähendamine oleks tõhusam.

Ma jooksin viimasel ajal mõned meditsiinilised supermarketid ja müüsin tõesti ZAM-i. Sobivuse rahvahulk kasutab rohkem. Tugeva treeningu käigus kaovad keha tsink ja magneesium. Seetõttu väheneb ka füüsiline lihaste vastupidavus. Teiseks, tsink on üks sünteetilise testosterooni elemente, mis on lihaskreatiinikinaasi komponent. Seetõttu ei ole ZAMi täiendamine iga päev efektiivne ainult lihaskasvule, vaid ka ühele võimalusele parandada PAPA võimet ja edendada munandeid.

Kuningas on ka meistriks Proviron (Mesterolone), mida saab võtta pikka aega, kuid mis on parandanud lihaste kvaliteeti. Parandage vaba veres testosterooni kogust ja kasutamist. Tasakaalustada östrogeeni imendumist, mis on androgeeni suurendamine. See on võimeline!

Lõpuks teeb mõistlik toitumine, mida ma tahan öelda, ka teie PAPA tõhusamaks.

1. Tsinkirikas toit

Esindaja: veiseliha, kana, austrid, koorikloomad, teravili, oad

Uuringud on näidanud, et tsing on oluline mikroelement, mis on oluline osa meeste reproduktiivsüsteemi normaalse struktuuri ja funktsiooni säilitamisel. Tsingi defitsiit põhjustab testosterooni taseme langust meestel, spermatosoidide arvu vähenemist ja kvaliteedi vähenemist. Tsingi sisaldavate toitude söömine aitab tugevdada meeste funktsiooni.

2, loomade siseorganid

Esindaja: loomade süda, maks, neer

Loomade siseorganid sisaldavad teatud koguses kolesterooli, mis on androgeeni sünteesiks oluline tooraine. Loomade viskooside regulaarne tarbimine aitab suurendada testosterooni taset ja tugevdada sperma kvaliteeti

3, arginiinirikas toit

Esindaja: merikurg, scutellaria, kaheksajalad, merevetikad, kana

Arginiin on ka testosterooni sünteesi ja spermatogeneesi oluline osa. Arginiinirikaste toitude regulaarne tarbimine aitab suurendada testosterooni taset, suurendada lihaste sünteesi ja parandada lihasmassi

4, kõrge kaltsiumisisaldusega toit

Esindaja: piim, piimatooted, krevetid, tofu

Kaltsiumiioonid soodustavad ka sperma küpsemist ja parandavad sperma kvaliteeti.

5. Toiduained, mis sisaldavad palju A-, C- ja E-vitamiine

Esindaja: värsked köögiviljad, puuviljad, terved terad

Vitamiinid A, C ja E aitavad aeglustada vananemist ja ennetavad seksuaalset langust. C-vitamiin aitab võidelda reaktiivsete hapniku vabade radikaalide mõjuga kudedele ja vähendab koolituse mõju kehale.

Paari:Kas PCT ajal on võimalik vähendada rasva? Järgmise:Mesterolooni (Provironi) üksikasjalik tutvustus