Erinevus peptiidhormoonide ja steroidide vahel

- Jul 15, 2018-

Erinevus peptiidhormoonide ja steroidide vahel


Lihtsamalt öeldes pole kulturismis kasutatav ravim midagi muud kui kaks peamist kategooriat, nimelt steroidid ja peptiidhormoonid. Nende ühine roll kulturismis on keha anaboolsete funktsioonide parandamine ja taastumise kiirendamine pärast kehalist ettevalmistust. Muude spordialade kui kulturismi alal, ehkki ka uimastite kategooriad kuuluvad nendesse kahte kategooriasse, on eesmärk erinev. Näiteks kaalutõstjate puhul on tavaliselt parem mitte kaalu tõsta, see tähendab narkootikume. Sellel ei ole anaboolset mõju, parandades samal ajal jõudu ja parandades treeningute järgset taastumist, sest raskuste tõstmine jaguneb vastavalt kehakaalule. Mida väiksem on kaal, seda suurem on tõstmise kaal, seda soodsam on see kergejõustikusportlastele. Plahvatusohtlikkus ja vastupidavus tähendavad kõike, nagu sprintimine ja mõnede võistlusspordi plahvatusohtlikkus, mis määravad jõudluse, ning vastupidavus on keskmise pikkusega jooksjate ja pikamaajooksjate jaoks ülioluline. Meie kõnelused sellest kulturismi missioonist räägivad endiselt kulturismi ravimite kasutamisest. Kõigile tekivad meil tavaliselt mõned uimastitega seotud arusaamatused ja populariseeritakse põhilisi teadmisi uimastite kohta.


Valgete peptiidhormoonide ja steroidide erinevuse illustreerimiseks selgitame lühidalt, millised on peptiidhormoonid ja steroidid. Kõik peptiidhormoonid koosnevad aminohapetest, näiteks meie tavaline kasvuhormoon HGH, mis koosneb 191 aminohappest, ja insuliin on ka suhkruhaigetel laialt levinud peptiidhormoon, insuliin koosneb 51 aminohappest. Vastavalt konkreetsele struktuurile. Lihtsalt, erinevad kogused aminohappeid ühendatakse erineval viisil, nende funktsioon on erinev ja hormooni põhiolemus pärast kompositsiooni on valgu polüpeptiidi molekul. See on põhjus, miks peptiidhormoone ei saa suu kaudu võtta, kuna selle valgupeptiidi molekuli suu kaudu manustamisel peab keha seda valkude toitaineks seedimiseks ja imendumiseks, laskmata selle toimimisel kajastuda. Peptiidhormoonide kõige tavalisem kasutamine on subkutaanne süstimine. Nahaalune süst kõlab pisut hirmutavalt. Lihtsamalt öeldes süstitakse peptiidhormoonid keha rasvakihti, selle asemel et lihasesse süstida, võimaldades peptiidhormoonidel rasva. Aeglane difusioon kihis inimkehasse. Praegu kuulub spordi- ja kulturismi väljal levinum peptiidhormoon kasvuhormooni HGH. Kasvuhormoon on inimese hüpotalamuse poolt eritatav hormoon, mis võimaldab kehal kasvufunktsiooni täita. Oleme noorukite ja noorukite vahel. See eritab suures koguses kasvuhormooni ja kasvatab keha ning täiskasvanueas väheneb kasvuhormooni hulk. Vanuses 36–38 aastat degenereerub inimese hüpotalamuse käbinääre ja kasvuhormooni lakkab sekretsiooni. . Kasvuhormooni kasutamise eesmärk kulturismis ei ole lihaste kasvatamine. Rohkem kulturiste ja uimastitarbijaid kasutavad rasva vähendamiseks kasvuhormooni. Jah, jah, kasvuhormoonil on hea lipolüütiline toime. Keha sisenedes võib see kehas rohkem rasva oksüdeeruda ja lagundada, kaitstes samal ajal lihas sisalduvat glükogeeni. Lihtne arusaam on see, et algne energiamehhanism tuleneb glükogeeni hoidmisest kehast saadud rasva, nii et rasvast tuleb rohkem soojust. Veel üks kasvuhormooni suur kasutusviis väljaspool kulturismi on vananemisvastane toime. Sellel on väga oluline vananemisvastane funktsioon, mis muudab naha läikivaks ja muudab inimesed nooremaks. Kasvuhormooni anaboolne funktsioon (üldtuntud kui pikkade lihaste funktsioon) pole eriti võimas, ainult suurte annuste korral.


Kuid me juba varem mainisime, et see on kasvuhormooni hea toime, kuid ei tohi unustada, et kuna hormoonidel on kahjulik mõju inimese kehale, on ka kasvuhormoon sama. Paljude noorte kulturistide jaoks pärsib kasvuhormooni kasutamine kasvuhormooni eritumist ja kasvuhormooni suurte annuste kasutamine võimaldab kehal kasvada igas suunas, sealhulgas pehmete kudede kasvu, seega on legendaarne auksiini kõrvaltoime - akromegaalia. Lisaks on mõned neist tundlikud auksiini suhtes. Suurtes annustes kasutamisel põhjustavad need ka siseorganite, eriti soolte kasvu. Väline ilming on see, et kõht on punnis väljapoole ja isegi kõhulihased on avatud. See tuletab meile seda meelde. Ronnie Cullman, suurepärane kulturist, kes on pensionil. Tema suurus on suurte kulturistide seas väga ilus. Ta andis ka oma panuse kulturismi arendamisse, kuid peame tunnistama, et pärast professionaalseks kulturistiks saamist on tema vöökoht palju. Kui vaatate Ronnie poole varakult, leiate, et tal pole sellist probleemi.


Steroidhormoon on tegelikult suguhormoon. Üldiselt on see testosterooni molekuliga sarnane või sama molekul. Steroid võib toimida lihasrakkude tuumale, võimaldades lihasrakkudel fikseerida rohkem valgukogust ja saada suhteliselt kiiresti. Perifeerne kasv (tavaliselt 12-nädalane steroiditsükkel saavutab 2–3-aastase loomuliku kulturismi ekvivalendi). Nagu varem mainitud, on peptiidhormoonidel ka teatud mõju lihaste kasvule, kuid neil on erinevad mehhanismid. Peptiidhormoonid soodustavad rakkude replikatsiooni ja jagunemist, see tähendab, et üks mineviku lihasrakk lõheneb peptiidhormoonide stimuleerimise teel kaheks lihasrakuks. Koguse kasvu osas öeldakse, et peptiidhormoonidel on kasvuefekt, ehkki need pole nii ilmsed kui steroidid, kuid lihaste kasvu hoitakse sageli.


Siis ütleme tavaliselt, et maksakahjustusega (kõrge transaminaaside sisaldusega) inimesed peaksid kasutama steroide väga ettevaatlikult, seega millistele inimestele peptiidhormoonid ei sobi? Väga lihtne, inimesed, kellel on esinenud geneetilisi kasvajaid, ei saa seda kasutada. Teisisõnu, peptiidhormoonid kiirendavad rakkude jagunemist ja replikatsiooni, näiteks lihasrakud ja maksarakud. (Jah, peptiidhormoonid, nagu näiteks auksiin, on hea paljudele siseorganitele. Põhjus), kuid peptiidhormoonid kiirendavad ka organismi kehva rakkude diferentseerumist, näiteks vähirakud. Tegelikult, kuigi praegune teadus ei saa vähki ravida, on üks asi siiski väga selge. Kui inimene kardab, et varajane healoomuline vähk avastatakse, on see vähk kehas aeglaselt tekkinud 6–8 aastat. . Varajane vähkkasvaja on väga väike, nii et seda ei saa meditsiiniseadmete abil tuvastada, kuid selle tuvastamise ulatus on tegelikult suhteliselt suur vähktõve piirkond.


Saame narkootikumist teaduslikult aru ja seda saab mõista mitme nurga alt ning isegi narkootikume väga hästi kasutada. Kuid ärgem unustagem, tegelikult on kõige raskem aru saada just enda kehast. Seetõttu on ravimitel erinevate inimeste jaoks erinevad riskid ja see ei tähenda kulusid. Sõbralik meeldetuletus: Nagu igal uimastil on oma positsioon, on ohutuse kasutamine väga oluline.Paari:Steroidide kuritarvitamise meetod Järgmise:Ei