HCG tähtsus

- May 28, 2019-

Madalast looduslikust testosteroonist on kaks peamist põhjust.

1. Primaarne hüpogonadism, kuigi hcg võib jäljendada lh, kuid munand ise ei suuda toota piisavalt looduslikku testosterooni, siis hcg ei ole efektiivne, mistõttu on vaja testosterooni indeksit normaliseerida testosterooni asendusravi (TRT) abil.

2. Sekundaarses hüpogonadismis on probleemiks see, et luteiniseeriv keha (LH) on ebapiisav ja seetõttu ei ole munandid piisavalt stimuleeritud. Nõuetekohase stimulatsiooniga tekitavad nad normaalset testosterooni taset. Seejärel, gonadotropiini vabastava hormooni hüpofüüsi vabanemise stimuleerides, esindab see LH ja FSH indeksit, sünteesides looduslikku testosterooni. HCG võib otseselt simuleerida LH-d, nii et see on otseselt efektiivne sekundaarse hüpogonadismi jaoks.

LH tootmise inhibeerimine anaboolsete steroidide ajal, mis vähendab või üldiselt kõrvaldab munandite ärritust, on vältimatu. Lühikese aja jooksul pole mingit probleemi, seega soovitame tavaliselt tsükli suukaudse kombinatsiooni kombinatsiooni 8-10; tsükli süstimise kombinatsioon 12 ... 16 nädalaga.

Katkematu pikk tsükli aeg võib põhjustada munandite atroofiat ja / või tundmatust. Kui see juhtub, võib testosterooni taseme taastumine PCT faasis muutuda keeruliseks või taastumatuks ning seda saab TRT-ravi abil taastada.

Seetõttu, kui on tõsine munandite atroofia, et vältida munandite desensitiseerumist, siis anaboolsete steroidide pikema perioodi jooksul lisada tsükli ajal HCG selle vältimiseks. Seda võib süstida 100 RÜ päevas ja 200 IU või 250 RÜ igal teisel päeval seda nähtust lahendada.

Hcg põhjustab östradiooli suurenemist, sest HCG põhjustab androgeenide suurenemist, samas kui ülemäärased androgeenid aromatiseeruvad östradiooli tootmiseks, mis saavutatakse aromataasi inhibiitori (AI) arastrosooli, letrosooli, eksemestaani ja anti-östrogeeni kasutamisega.


image

Paari:Antiöstrogeeni kasutamise tähtsus tsükli ajal Järgmise:Steroidide tsükli tutvustus