Antiöstrogeeni kasutamise tähtsus tsükli ajal

- Nov 11, 2018-

image

On mõned teooriad, et steroidide kasutamisel ei ole vaja kasutada antiöstromaromaatseid ensüümi inhibiitoreid. Need sõnad võib olla kulturismis maailmas tuntud isik, kuid see väide on ilmselgelt vale. Allpool selgitan ühte.

On hästi teada, et östrogeen on kantserogeen. Tegelikult on see 1. rühma kantserogeen, mida tunnustab Rahvusvaheline Vähiuurimiskeskus, ja see on kõige ohtlikum. Östrogeen võib põhjustada erinevaid vähkkasvajaid ja põhjustada suurt kahju.

Ma tsiteerin lõiget artiklist, milles uuritakse ainult östrogeeni kasutamise mõju rasestumisvastastele vahenditele ja östrogeeni ja progesterooni kasutamisele rasestumisvastaste vahendite jaoks:

"Neli östrogeeni asendusravi uuringut on näidanud, et östrogeen võib põhjustada endomeetriumi vähki ja kolm uuringut on näidanud, et vähi esinemissagedus on seotud östrogeeni kasutamisajaga."

"Kaks neljast uuringust näitavad otsest seost östrogeeni ja rinnavähi tekkimise vahel."

"Uuring on näidanud, et östrogeen võib põhjustada munasarjavähki."

2009. aastal on Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuril piisavalt tõendeid selle kohta, et östrogeeni asendusravi põhjustab otseselt endomeetriumi vähki ja mõned teadaolevad östrogeenid võivad põhjustada rinnavähi tõendeid. Samas näitasid uurijad samas uuringus, et östrogeeni asendusravi kasutamine määrab otseselt munasarjavähi esinemissageduse.

Nii et ma arvan, et olen väga selgelt väljendanud, et östrogeeni kantserogeenset toimet ei tohi alahinnata.

Seega on ilmne, et östrogeen toob meile palju probleeme, kuigi neid katseid tehakse naistel ja naised on östrogeeni suhtes palju tolerantsemad kui mehed. Mehed ei ole sündinud koos võimega östrogeeni suurendada. Tegelikult võib naiste östrogeeni sisaldus ulatuda 500 ug / ml, samas kui meestel on ainult 50 pg / ml.

Östrogeenil on meestel oluline roll. See mõjutab kasvuhormooni HGH ja insuliinisarnase kasvufaktori IGF-1 sünteesi, luu mineraalset tihedust, koore sisaldust, glükoosi omastamist ja kasutamise efektiivsust, immuunsüsteemi funktsiooni, nakkusevastast võimet jne. Östrogeenita isase keha ei suuda korralikult toimida.

Kuid mõned uuringud on seadnud kahtluse alla östrogeeni mõju südame isheemiatõve suremusele, kuid kilpnäärme indikaatorite taseme analüüs on sama, miks?

Esiteks pärsib östrogeen silelihasrakkude proliferatsiooni ja vähendab nende arvu.

Östrogeen suurendab koore sisu

Estradiooliretseptorid, mis on tihedalt seotud endoteeli koe ja veresooni ümbritseva silelihase vahel

Östrogeen suurendab endoteeli lämmastikoksiidi ja tsükliliste prostaglandiinide vabanemist, et põhjustada vasodilatatsiooni.

Seetõttu võib selgitada, et östrogeenil on inimkehas oluline roll.

Millised on östrogeeni kõrvalmõjud meestele?

Hiljutised uuringud on näidanud, et östrogeen võib põhjustada meestel kõige tavalisemat vähki, eesnäärmevähi esinemist. Samal ajal näitavad laboriuuringute tulemused, et östrogeen ja prolaktiin põhjustavad vähirakkude proliferatsiooni. Ravimeid, nagu tamoksifeeni, kasutatakse tavaliselt sellega seotud ravis (tavaliselt naistel rinnavähk).

Ma näen tihti inimesi, kes ütlevad, et C. ei vaja aromaatsete ensüümide inhibiitoreid. Ma küsin endalt alati, miks ma neid ei vaja? Lihtsalt sellepärast, et sul pole veel pikka skorpionpiima? Kui teil on skorpionipiim, on veesalvestus, akne reaktsioon, teie östrogeeni tase on juba kõrge, ma ei tea, kuhu minna.

Teatav kogus eksemestaani Exemestane'i võib hoida enamiku inimeste östrogeeni tasemeid C juures 50 pg / ml. See toimib minu jaoks ja olen väga östrogeeni suhtes tundlik.


Mõned inimesed ütlevad, et aromataasi inhibiitorite kasutamine piirab lihaste kasvu, kuid mis on tegelik olukord?

Aromaatse ensüümi inhibiitoritel on väga nõrk toime insuliinisarnasele kasvufaktorile IGF-1, samas kui eksemestaan Exemestane ei oma üldse mõju. Samal ajal peame teadma, et eksogeenne testosteroon ja teised anaboolsed steroidid suurendavad insuliinitaolise kasvufaktori IGF-1 sekretsiooni, mis muudab aromataasi inhibiitorite kõrvaltoimed mingit mõju. Uuringus vähenes 28 päeva jooksul 2,5 mg Furlongi kasutamisest üheksa täiskasvanud meest, kes osalesid katses 15% võrra insuliinisarnase kasvufaktori sekretsiooni, 24% leptiini vähenemisest ja LDL-kolesterooli 14% suurenemisest.

Exemestane on tegelikult vähem kõrvalmõju kui enamikul aromaatsete ensüümide inhibiitoritel kolesterooli osas, kuid selektiivsete hormoonidega reguleeritud retseptorite kolesteroolitasemele positiivset mõju ei ole.

Üldiselt on organismi pika refleksi mehhanismi tõttu väga oluline kontrollida östrogeeni sisaldust C ajal, et kontrollida prolaktiini taset. Eriti kui valmistate 19Nor steroide kasutades aromataasi inhibiitorit, valmistan ka D2 stimulante just siis.

Minu nõuanne on hoida östrogeeni tase sobivas vahemikus ja kuidas seda kontrollida vajab teie pidevat katsetamist ja uurimist. Põhipunktiks on östrogeeni kontrollimine C-s, mitte liiga kõrge või liiga madal. Liiga madal östrogeeni tase võib põhjustada muid kõrvaltoimeid, nagu seksuaalse soovi puudumine, energia puudumine, liigesevalu, kesknärvisüsteemi häired, ärevus ja erektsioonihäired. Ainus viis östrogeeni taseme määramiseks on vereanalüüsid, mis viiakse läbi tsükli alguses ja kasutades aromataasi inhibiitorit östrogeeni muutuste registreerimiseks.

Minu nõuanne ravimite kohta on kasutada 10 mg eksemestaani eksemestaani iga päev C. ajal. DHT-st saadud steroidide kasutamisel on võimalik vähendada nende ainete esteetilist funktsiooni vastavalt vajadusele. Lihtsamalt öeldes, kui kasutate aromatiseeritud ravimeid, peate kasutama aromaatset ensüümi inhibiitorit. 19Nor klassi steroid ei mõjuta kasutatud annust.


Mõned levinud antiöstrogeensed inhibiitorid:

Exemestane Arimidex Letrozole Nolvadex Proviron


Paari:Korduma kippuvad küsimused ja vastused kasvuhormooni HGH kasutamise kohta Järgmise:HCG tähtsus