Tsükli ajal kasutage dieedinõustamiseks steroide

- Nov 10, 2018-

Valige õige toitumine

Põhjus, miks kulturist ei tee edusamme, on tavaliselt ebapiisava toitainete tarbimise tõttu. Ükskõik kui kõvasti sa treenid, millist C-d sa teed, dieet ei suuda kõike kinni pidada. Steroidid võivad olla tõhusad ainult siis, kui on tagatud piisavad toitained ja kalorid. Allpool pakume mõned põhilised toitumisalased nõuanded.

1. piisavalt süsivesikuid: süsivesikute tarbimine on kulturistidele liiga tähtis. Märge! Igapäevane toitumine C ajal peaks kõigepealt tagama, et süsivesikute tarbimine on piisav. Paljud inimesed panid ostukorvi enne hobust ja panid komplementeeritud valgu raskuskeskmesse ilma piisava süsinikuvee. See on vale lähenemine.

Piisavate süsivesikute allaneelamine tagab, et teie veresuhkru tase on stabiilne, ennetab lihaste lagunemist ja on samuti oluline rasvade lagunemise jaoks. Riis, kaerahelbed, täispiim, nuudlid ja köögiviljad on head valikud. Kogu süsivesikute kogus, mida tarbitakse päevas, peaks olema 800-900 g ja kogu kalorite arv umbes 3200-3600 kcal. 85% keeruliste süsivesikute tarbimisest, ülejäänu lihtsa süsinikuvee tarbimisest, enamasti viljadest.


2. Piisava kvaliteetse valgu allaneelamine: piisavalt valku söömine on lihaste kasvu kõige kriitilisem tegur. Eriti tähelepanuväärne on valgu liik. Loomsed valgud on alati esimene valik. Tal on kõrge toiteväärtus ja see võib pakkuda inimkehale vajalikke aminohappeid. Need aminohapped sisenevad vereringesse ja transporditakse lihasrakkudesse. Selle dieedi eesmärk on luua rakus positiivne lämmastikku tasakaalustatud keskkond, mis tähendab, et see neelab rohkem valke kui see vabastab. Parimad valguallikad on liha, munad, linnuliha, kala ja piimatooted. Tavaliselt on 1-1,5 g valgu tarbimist kehakaalu kohta efektiivsem. Näiteks 200 naela kere vajab 250 g valku päevas. See tähendab, et valgust päevas kogutud soojuse kogus ületab 1000 kcal.


3. Kogu kalorite tarbimine: Kui kere tarbib ainult 2000-3000 kcal kaloreid päevas, ei suurenda see kindlasti lihaseid. See on väga lihtne tõde, et süüa liiga palju. Steroidide kasutamise ja tervisliku seisundi alusel peaks lihased edendav periood tarbima umbes 5000 kilokalorit päevas.

Anna mõned nõuanded väikelastele, kelle isu ei ole väga hea. Kui isu ei ole hea või sa ei saa midagi süüa, võib seda sööki täiendada paljude lihaseid suurendavate pulbrite ja valgu pulbriga. Veenduge, et maksate selle eest iga päev. Kalorite tarbimine on piisav.


4. Söömine õigel ajal: see on probleem, mida paljud inimesed ignoreerivad. Selleks, et olla õigel ajal distsiplineeritud, peate pidevalt motiveerima ja hoolikalt planeerima. Sa pead välja töötama plaani, mis on kooskõlas teie igapäevaeluga, et saaksite seda pikka aega kinni pidada. 6-7 sööki päevas söömine kindlal ajahetkel on peamine nõue. Ükskõik, mida te teete, minge õhtusöögile või te harjutate. Selline toitumisplaan edendab keha rohkem insuliini eritama ja insuliin kannab aminohapped rakkudesse anaboolse keskkonna loomiseks.

Püsivus dieedis eeldab, et teil on kaks vajalikku võimet: jääda motiveeritud ja alati distsipliini ennast. Sa tahad kasvatada lihaseid, sa ei suuda oma suust piisavalt öelda ja kas te võite oma dieeti kinni pidada. Teie toit peab vastama kõikidele toitumisvajadustele ja mitte liiga raske teha. Kui sul ei ole tõelist otsustavust, on väga tõenäoline, et te loobute pool tsüklist. Tegelikel kulturistidel on selged eesmärgid, võrratu tahtejõud, tugev sisemine ja püsiv entusiasm ning igaühel on oma näpunäited süüa ja juua aastaid. Pidage meeles alati: ainult siis, kui teil on toitumine, näete peeglis lihaste muutusi, vastasel juhul on mõttetu öelda midagi.


Manus: vahepealne lihaste toitumise proov

Tõuse 8: 00-ni ja jooge kohe 30 g valgupulbrit + 5g BCAA

8:40 Hommikusöök 7 Valgud 2 Terved munad 100g Teraviljapähklid Üks kiivi

12:00 lõunasöök 250g kanarind või veiseliha 300g riisivili

Nap

15:00 Toitude lisamine enne treeningut 6 valku 110g kaerahelbed (kui te ei ole tööl mugav, saate selle asemel kasutada valgu pulbrit ja täisleiva rösti)

17:00 koolitus

18:30 Koolituse lõpp 60g Proteiinipulber 3 Banaanid 5g BCAA 5g Kreatiin

19:45 Pärast õhtusööki 250g kanarinda või veiseliha 350g riisi

21:45 pluss 8 muna 100g kaerahelbed

24:00 Tass jogurtit, mõned pähklid, kaseiin 30g

Ainult viitamise eesmärgil korrigeerige konkreetset aega.


image

Paari:HGH kasvuhormooni inimese kohta Järgmise:Osalege CPhI maailmas kogu maailmas 2018. aastal