Mis on steroiditsükkel?

- Nov 09, 2018-

image

Anaboolsed steroidid, anaboolsed steroidid, ei ole meditsiiniliselt heaks kiidetud, et suurendada lihaste kasvu või parandada sportlikku jõudlust. Meditsiinivaldkonnas ei ole läbi viidud lisaks väikesele arvule harjutuste füsioloogide läbiviidud varajastele katsetele täiendavaid uuringuid selle kohta, kuidas need ravimid suurendavad lihasmassi ja parandavad sportlikku jõudlust, eriti keskendudes sellele, kuidas steroidide segamise mõju maksimeerida. Seetõttu on steroidide kasutajad teatud määral leiutanud oma ravimeetodid. Lõpptulemus on suhteliselt ohutum ja parem viis selle kasutamiseks. Kuigi kõigi steroidide kasutamise meetodite tõhusust on ebarealistlik, arutame selles peatükis mõningaid anaboolsete steroidide kasutamise kõige tuntumaid ja aeganõudvamaid meetodeid.


Me leiame, et võib kasutada mitmeid erinevaid anaboolseid steroide ja meeste steroide, sest pärast aastatepikkust kogemust on erinevad ravimid erinevate kasutajate jaoks erinevad. Näiteks mõned steroidid on kergemad ja sobivad lastele ja naistele. Tugevama androgeense toimega steroidid sobivad meestele paremini oma keha funktsioonide parandamiseks. On nii süstitavaid steroide kui ka suukaudseid steroide. Kuid kahe steroolitüübi vahel on selge piir. Kõik anaboolsed steroidravimid aktiveerivad samu raku retseptoreid ja omavad seega sarnaseid valgu sünteesi funktsioone. Erinevatel steroididel on erinevad mõjud, kuid kui teie eesmärk on lihaste suurendamine, on kõik ostetavad steroidid kasulikud. Kuigi kõik steroidid võivad suurendada lihaste ümbermõõdu, tugevust ja sportlikku jõudlust, on lihasmassi suurenemine erinev. Üldiselt on steroidreaktiivsed steroidid ümbermõõdu suurendamisel tõhusamad. Kuid see toob kaasa ka nähtavaid vee säilitamise reaktsioone (mõnikord rasva), mis on sageli tavalisemad, kui lihaste ümbermõõt on tähtsam kui jooned. Seevastu ebaoluliste östrogeenivastustega steroidid ei põhjusta lihaste ümbermõõdu märkimisväärset suurenemist, kuid lihased suurenevad tihedamalt ja neil on parem resolutsioon. Kõige populaarsemate steroidravimite tutvustamiseks jagasime need kahte kategooriasse.


Suurendage ümbermõõtklassi:

Dianabol --- suuline

Anadrol --- suuline

Testosteroon --- süstimine


Õhuke kaalutõus

Tasakaal - süstimine

DECA Durabolin --- süstimine

Primobolani --- süstimine

Anavar --- suuline

Winstrol --- süstimine


Steroidtsükli varases staadiumis kasutatakse tavaliselt ühte ravimit. Kõige tavalisem kasutusviis on lihaste ümbermõõdu suurendamine, mis tavaliselt kasutab rohkem hormonaalset steroidi, nagu testosteroon, dianabol või anadrol, samas kui tailiha keha massiga kasutajad eelistavad DECA, Anavar või anadroli. Esmakordsetel kasutajatel on üldiselt raske süstida, ja sageli on mugav valida suukaudsed steroidid. Puurimine on kõige populaarsem steroid, mida kasutatakse ümbermõõdu suurendamiseks, ja suhteliselt vähe kõrvaltoimeid on suhteliselt väikesed. Kanglilong on kõige tavalisem suukaudne steroid, mida kasutatakse lahja kehamassi suurendamiseks ja sportliku jõudluse parandamiseks. Samuti peaks muretsema kõrvaltoimete tekkimise võimalus, eriti teatud ravimite kasutamisel tsüklis. Näiteks suunavad suukaudsed steroidid rohkem südame-veresoonkonna süsteemi ja omavad teatud hepatotoksilisust. Seetõttu on süstitavad ravimid tegelikult parem valik (eriti testosteroon). Tähelepanu vajab ka steroidide mõju kasutaja välimusele. Näiteks mõned mehed kardavad skorpionpiima tootmist, nad valivad mitte-transgeensed östrogeenid, nagu Primobolan, stanozol või anavar. Enne tsükli alustamist on soovitatav, et iga kasutaja võtaks arvesse nende enda eesmärki, füüsilist seisundit ja erinevate steroidide erinevaid kõrvaltoimeid.


Annuse kasutamise probleem

Kasutatava steroidi annus määrab suures osas kindlaks, kui tõhus see on. Üldiselt kontrollitakse anaboolsete steroidide kasutamist, et saavutada optimaalsed tulemused terapeutilisest annusest veidi kõrgemal. Selle annuse all on steroidide toime tõenäoliselt kompenseeritud vähemalt testosterooni sekretsiooni pärssimise tõttu. Ultra-suurte annuste kasutamisel leiab kasutaja, et liigse annuse suurendamine ei too kaasa liigset lihaskasvu. Näiteks testosterooni kasutamisel on iganädalane annus 100 mg üldine terapeutiline annus, mis ei ole piisav tugeva anaboolse toime saavutamiseks. 500 mg-1000 mg annus annab häid tulemusi, mida ma ütlesin, on veidi terapeutilisest annusest kaugemal. Selle vahemiku ületamine kasvab endiselt, kuid uimastitarbimise hinna / toimivuse suhe on palju madalam. Järgmised on tavalisemad steroidide kasutamise annused.


Tasakaal --- --- 500 mg kuni 750 mg nädalas

Dianabol --- 30 mg kuni 50 mg päevas

Primobolan --- 500 mg kuni 750 mg nädalas

Deka --- 500 kuni 750 mg nädalas

Anavar --- 30 mg kuni 80 mg päevas

Anadrol --- 50 mg kuni 100 mg päevas

Stanozol --- 30 mg kuni 50 mg päevas

Testo --- 500 mg kuni 1000 mg nädalas

Lisaks hinna / toimivuse suhtele on annuse kasutamise üle otsustamisel veel mõned tegurid. Esiteks, mida suurem on steroidide annus, seda suurem on kõrvaltoime. Madalamate steroidide annustega saadud lihaskasvu on lihtsam hoida, samas kui ultra-suurte annustega saavutatud edusamme on raske säilitada. On ebarealistlik eeldada, et lühikese aja jooksul ultra-suurte annuste kasutamisel saadud lihaskasv jätkub pärast tsükli lõppu. Aeglane ja pidev kasv on selgelt parem valik. Ultra suured annused on tõesti ebavajalikud. Kasutajad, kes veedavad rohkem aega dieedile ja koolitusele, saavad paremaid tulemusi, kui kasutate väiksemaid steroidide annuseid. Seetõttu on toitumine ja koolitus alati kõige olulisem. Kasutajad peaksid jätkama sobivate ravimite annuste kasutamist ja saavutama tõelise kasvu, tagades tõhusa toitumisalase koolituse.


Steroidtsükli elutsükkel

Üldiselt saab kasutaja steroidide annuse kasutamisel 6 kuni 8 nädala jooksul märkimisväärse lihaste ümbermõõdu suurenemise. Sellest ajast kaugemale jääv lihaskasv langeb oluliselt. Platvormiperiood kestab ja kogu kasvutempo peatub. Platoo võib katkestada annuse suurendamise teel, kuid annuse suurendamine toob kaasa rohkem kõrvaltoimeid. Peale selle on steroidtsükli selles staadiumis hakanud ilmuma narkootikumide kõrvaltoimeid ning kasutajad peavad võtma meetmeid, et neid võimalikult kiiresti maha suruda. Seetõttu ei ole soovitatav annust suurendada. Tavaliselt ei ületa tsükli tsükkel 15 nädalat ja seejärel võtab steroidi uuesti kasutamine kaua aega. See kasutamine ja deaktiveerimine on see, mida me nimetame tsükli tsükliks.


PCT taastumine pärast steroidtsüklit (taastumine, sillutamine)

Pärast steroidtsükli lõppu kogeb kasutaja sugunäärmete funktsiooni langust ja põhjustab lihasvalkude katabolismi. Lihaste kadumise vähendamiseks hõlmab taastumisfaas oma testosterooni sekretsiooni taastamist, säilitades mõõduka lihaste stimuleerimise ja tagades piisava toitumise. Hormoonide taastamise programm käivitatakse, tavaliselt koos HCG süstega kooriongonadotropiini, tamoksifeeni NOLVADEXi ja klomifeeniga. Parim variant on steroidide kasutamise lõpetamine vähemalt 8 nädala jooksul pärast steroidtsüklite tsükleid. Mõned kasutajad korraldavad kahe tsükli vahel faasi, mida nimetatakse sildaks. See toob kaasa pikema steroidide väikese annuse süstimise, näiteks 200 mg testosterooni või metoprolooli nädalas 3-4 nädala jooksul. Seda praktikat ei soovitata, kuid see aitab taastada hormoonide taset organismis ja hoida kataboolseid tasemeid kehas stabiilsena.

Kui steroiditsükkel on lõppenud, otsustavad mõned kasutajad järk-järgult vähendada steroidide hulka. See protsess võib kesta 3-4 nädalat ja vähendada seda järk-järgult. Kuid kas see on tegelik mõju, pole veel teada. Kliinilist uuringut selle efektiivsuse tõendamiseks ei ole ning seda ei soovitata segada mõnede kilpnäärmehormooni T3 ja antidepressantidega. Tegelikult peatatakse iga suure annusega steroidtsükkel, kui annust kasutatakse kõige rohkem, ja ei ole aega annust järk-järgult vähendada. Seetõttu peab kasutaja meeles pidama, et selle nn "taastamise" summa järkjärgulisel vähendamisel ei ole mingit mõju.


Steroidide segu

Kui steroidide kasutajad on kogenumad, püüavad nad samaaegselt kasutada mitmeid steroide. Seda tava nimetatakse segapakendamiseks. Segatud virnastamine tähendab, et arenenud kulturistid võtavad, kui nad avastavad, et üks steroiditsükkel ei suuda enam lihaskasvu tuua. Kuid paljudel juhtudel võib see tähendada ka annuse suurendamist, et saavutada edusamme. Steroidide segu programmid hõlmavad tavaliselt meessuguhormooni steroidi ja ühte või kahte anaboolset steroidi. Anabolismi mõttes on tavaliselt kasutatavad steroidid Boldenone, Methenolone, DECA, Anavar ja stanozol. Testosterooni, dianabol ja anadrooli kasutatakse tavaliselt segatud androgeeni alusena. Sellel kasutamisel on kaks põhjust. Esiteks põhjustab testosterooni, dianabol ja anadrooli suurte annuste kasutamine östrogeeni ja androgeeni tugevaid kõrvaltoimeid. Seetõttu võib anaboolse steroidiga segamisel parandada kogu steroidi hälvet võrreldes ainult androgeeni steroidide kasutamisega. Sama põhimõte on parem kui anaboolsete ravimite suhtes kallutatud ravimite ühekordne kasutamine. See on tegelikult vastuolus anaboolsete steroidide nimetustega üldiselt. Põhjus, miks androgeensteroidide kasutamine ringluse alusena võib tuua kaasa tõhusama kasvu, ei ole selgesõnaliselt selgitatud, kuid enamik inimesi usub seda ja östrogeeni sisemist rolli, kesknärvisüsteemi stimuleerimist androgeenide poolt ja mõningat potentsiaali aidata lihaskasv. Sünergistlikult seotud.

Tegelikult on ravimite puhul, mis võivad inhibeerida östrogeeni kõrvaltoimeid, nagu anastrosool, eksemestaan, letrosool ja üksiku steroidi kasutamise tsükkel üksi mitu aastakümmet tagasi, paremini kasutatav. Kõrvaltoimeid, nagu skorpioni piim ja vee säilitamine, saab hästi reguleerida isegi suuremate steroidide annuste korral östrogeenide ja aromatiseerimise inhibiitorite toimel. Segasüklid sobivad professionaalsetele kulturistidele, kuid me peame siiski teadma, mis see on. Üldiseks kasutamiseks on täiesti piisav, et kasutada jalgrattaga steroide.


Paari:Tasuta testosteroon Järgmise:Peptiidi Durgs 2018: 1948 alustas loetelu