Adipotiidpeptiid

Adipotiidpeptiid

adipotiidpeptiid, samuti FTPP või proapotootiline peptiid, mis tapab lihtsad ja lihtsad rasvarakud, suunates nende rakkude verevarustuse. Huvitav on see, et adipotiid suudab rasvarakkudes olevad veresooned kogu ülejäänud keha veresoontest eristada ja on seetõttu väga selektiivne. Adipotiidi peamine omadus on selle kiire kaalukaotus.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Adipotiidi kirjeldatakse sageli peptiidina - siiski ei ole see peptiid. Adipotiid on peptidomomeetikum ja see erineb peptiidist selle poolest, et see on valmistatud väikestest aineahelatest (see aine sarnaneb valguga). mis tapab lihtsad ja lihtsad rasvarakud, suunates nende rakkude verevarustuse. adipotiidpeptiid ka FTPP või proapotootiline peptiid, mis tapab lihtsad ja lihtsad rasvarakud, suunates nende rakkude verevarustuse. Huvitav on see, et adipotiid suudab rasvarakkudes olevad veresooned kogu ülejäänud keha veresoontest eristada ja on seetõttu väga selektiivne. Adipotiidi peamine omadus on selle kiire kaalukaotus.


Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0023

Tootenimi:

adipotiidpeptiid

Sünonüümid:

FTPP: rasva sihitud proapoptootiline peptiid; adipotiidpeptiid; fttp adipotiid

Molekulaarne valem (MF):

C111H204N36O28S2

Molekulmass (MW):

2555,22 g / mol

Välimus:

Valge kristalne pulber

Puhtus:

≥99%

Järjestus:

Cys-Lys-Gly-Gly-Arg-Ala-L-ys-Gly-Gly-Arg-Ala-Lys-Asp-Cys - Gly-Gly - (L ys-Asp-Cys - Gly-Gly - (Lys- Leu-Ala-L ys-Leu-Ala-Lys-Leu-Ala-L ys-Leu-Ala-Lys) 2

MOQ:

10 viaali

adipotiidpeptiid


Funktsioonid ja omadused


Adipotiid on dr Wadih Arapi ja Renata Pasqualini leiutatud vähiravi meetod, mille eesmärk on muuta vähirakud verevarustuseta ja takistada nende kasvu. Adipotiidi roll näitab aga tegelikult seda, et see fagotsütoosib vere rasvarakke, sundides neid surema ja organismi imenduma. Kuigi edukad eelkatsed rottide ja ahvidega on lõpule viidud, on täheldatud mõningaid negatiivseid kõrvaltoimeid, sealhulgas dehüdratsiooni ja väikeseid neerukahjustusi, mis ravimata jätmisel võivad põhjustada neerupuudulikkust. See valem on välja töötatud kaalulanguse soodustamiseks ja seda eelist kinnitati eelkliiniliste uuringutega. fttp-adipotiid on mõeldud konkreetsete veresoonte sihtimiseks, keha varustamiseks verega (rasvkoega). Protsessi tulemuseks on teie laevade kokkutõmbumine, sundides rasvarakke nendest anumatest toituma. Kogu see mehhanism viib apoptoosini, mis on PCD vorm, mis tavaliselt toimub mitmerakulistes organismides. See peptiidilaadne valem tagab vereringe kaudu, et mõned rasvarakud ei saaks toitumist, mida nad vajavad elus püsimiseks, kuid see peptiidilaadne valem tagab kiire kaalulanguse. Kui reesusahvid on siiani ainsad katseisikud, loodab see eksperimentaalne valem inimestele siiski. Protsessi tulemuseks on teatud koguse kõhu rasvamassi kadu.


Kõrvalmõjud

Reesusahvidel oli selle peptiiditaolise valemiga ravimise ajal kõrge energiatase ja üldine elujõud. Nad ei näidanud Adipotide-ravi ajal mingit seedetrakti ebamugavust ega kaotanud söögiisu. See negatiivsete kõrvaltoimete puudumine on vastupidine paljudele heakskiidetud ravimitele, mis minimeerivad lipiidide imendumist soolestikus.

Kuna Adipotide töötab ilma psühholoogilisi sümptomeid esile kutsumata, ei põhjusta see neurotransmitterite aine modulatsiooni. Samuti pole sellel amfetamiini tüüpi mehhanismi. Adipotiidi kasutavatel meestel ja naistel võivad seetõttu olla eelised ilma seedetrakti kõrvaltoimete suure riskita.

Kuid see valem näis mõjuvat neerudele. Negatiivset toimet neerufunktsioonile saabus pöörduv annuse koguste muutmise kaudu. Ühelgi katsealusel ahvil ei olnud pikaajalist neerukahjustust, kuna teadlased kohandasid neerufunktsiooni parandamiseks annuseid.


Annustamine

Soovitatav süstitav annus ühe korra kohta: 43 mikrogrammi 1 kg kehakaalu kohta. Enne manustamist järgige arsti juhiseid.


Muud tooted

PEPTIIDIDEi

Keemiline nimetus

Spetsifikatsioon

1

Melanotan 1

10 mg / viaal

2

PEG MGF

2 mg / viaal

3

Sermoreliinatsetaat

2 mg / viaal

4

Oksütotsiin

2 mg / viaal

5

Triptoreliinatsetaat

2 mg / viaal

6

Gonadoreliinatsetaat

2 mg / viaal

7

Epithalon

10 mg / viaal

8

Tümosiin β4 (TB500)

2 mg / viaal

9

Tümosiin β4 (TB500)

2 mg / viaal

10

Tümosiin β4 (TB500)

5 mg / viaal

11

ACE-031

1 mg / viaal

12

BPC-157

2 mg / viaal

13

Tesamoreliin

2 mg / viaal

14

DSIP

2 mg / viaal

15

Adipotiid

2 mg / viaal

16

HGH

10iu / viaal


Hot Tags: adipotiidpeptiid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Selank-peptiid Järgmise:Dsip-peptiid

Küsitlus

You Might Also Like