Bpc 157

Bpc 157

BPC 157 (keha kaitseühend 157) on pentadekapeptiid, mis koosneb 15 aminohappest. BPC 157 aminohapete järjestus sarnaneb inimese BPC aminohappejärjestuse osaga.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Tuntud kui „stabiilne mao pentadekapeptiid“, peamiselt seetõttu, et see on inimese maomahlas stabiilne, võib põhjustada anaboolset tervendavat toimet nii ülemises kui ka alumises seedetraktis, sellel on haavanditevastane toime ja terapeutiline toime põletikulisele soolehaigusele (IBD) ) - kõik jälle üllatavalt kõrvaltoimeteta. Inimese BPC leidub maomahlas. Katsed on näidanud, et BPC 157 tõhustab haavade paranemist. BPC 157 potentsiaali kahjustatud liigeste ja lihaste tervendamiseks ning kiireks taastumiseks ja jõusaali naasmiseks peetakse ideaalseks neile, kes teostavad kõrge intensiivsusega treeningrežiime.


Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0020

Tootenimi:

BPC 157

Sünonüümid:

BPC 157; peptiid BPC157; Peptiidipulber BPC 157; pentadekapeptiid BPC; Pentadecapetide; bpc 157 peptiid

CAS:

137525-51-0

Molekulaarne valem (MF):

C62H98N16O22

Molekulmass (MW):

1419,55

Välimus:

Valge kristalne pulber

Järjestus:

Gly-Glu-Pro-Pro-Pro-Gly-Lys-Pro-Ala-Asp-Asp-Ala-Gly-Leu-Val

MOQ:

10 viaali

Spetsifikatsioon:

5 mg / viaalid

Mol fail:

137525-51-0.mol

bpc 157 peptiid


Efektid

BPC 157 võib aidata kaasa haavade paranemisele lihaste ja kõõluste noorendavate omaduste tõttu, kiirendades angiogeense paranemise kiirust. See parandab põletikust põhjustatud kahjustusi, soodustab sidemete kõõluste paranemist, kiirendab luude paranemist ja kaitseb soolestikku valuvaigisti mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite (NSAID) põhjustatud kahjustuste eest. Loomsetel katsetel saadud tulemuste põhjal on see peptiid parim inimestele, kellel on olnud kroonilisi või juhuslikke seedeprobleeme. Lisaks võib see aidata inimestel lihaste vigastustest taastuda ja haavadest paraneda. BPC-157 on peptiidahel, mis koosneb 15 aminohappest. Seda peetakse sünteetiliseks, kuna seda konkreetset järjestust looduses ei eksisteeri. See on saadud maos leiduvast kaitsevalgust.


  • Edendada kõõluste ja sidemete paranemist

  • Omab organites mitmesugust kaitsvat toimet

  • inimkatsed näitavad maohaavandite paranemist ja ennetamist

  • Kõõluse-luu paranemine on efektiivne

  • Põletikulise soolehaiguse (IBD) kahjustuste parandamine

  • Süsteemse koksartroosiga kahjustatud lihaste vastupidine paranemine

Kõrvalmõjud

Inimkatsetes pole kõrvaltoimeid täheldatud.

Annustamine

Sõltub teie kehakaalust. Kõigis seni tehtud uuringutes on kasutatud näriliste uuringuid: rottidele ja hiirtele süstitakse tavaliselt efektiivne annus, mis arvatakse olevat umbes 10 μg (mcg) KG kohta, inimestel arvatakse see olevat umbes ekvivalentne 1,6 μg. inimese kohta KG kohta, nii et kui olete:

60 KG (132 naela), siis oleks teie ideaalne päevane BPC 157 suukaudne annus 96 μg (mcg)

70 KG (154 naela) => 112 μg

80 KG (176 naela) => 128 μg

90 KG (198 naela) => 144 μg

Sellega öeldes on need annused kulturistide foorumis võetud doosidest pisut madalamad (jällegi on see bro-teaduslik katsetamine, MITTE meditsiiniliselt uuritud annused). Siinsed kasutajad võtavad regulaarselt 250 kuni 500 mikrogrammi päevas. On isegi neid, kes võtavad BPC-157 eriti suuri annuseid (1 mg päevas), ilma et oleks teatatud negatiivsetest kõrvaltoimetest. Jällegi, me ei soovita seda kindlasti. Enne selle katsetamist peaksite kindlasti arstiga rääkima. See on tundmatu territoorium.


Märkus. Selle saidi toode on ette nähtud ainult teadustööks.Hot Tags: bpc 157, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Dsip-peptiid Järgmise:Epitaloni peptiid

Küsitlus

You Might Also Like