Desmopressiini atsetaadi (DDAVP) polüpeptiid

Desmopressiini atsetaadi (DDAVP) polüpeptiid

Desmopressiin (kaubanimi: DDAVP) on kusihappe tootmist vähendava hormooni vasopressiini sünteetiline asendaja. Ravimit võib võtta intranasaalselt, intravenoosselt või suu kaudu või sublingvaalselt. Arstid kasutavad sageli desmopressiini diabeedi insipiduse, voodimärgamise või nokturia raviks.See on Maailma Terviseorganisatsiooni oluliste ravimite mudelite loetelu, mis on peamises tervishoiusüsteemis kõige olulisem ravim.

Toote üksikasjad

Desmopressiini atsetaadi (DDAVP) polüpeptiid

Toote nimi: Desmopressiini atsetaat

Sünonüümid: desmopressiin

CAS: 62288-83-9

MF: C46H64N14O12S2

MW: 1069,23

Järjestus: 3-merkaptopropionüül-Tyr-Phe-Gln-Asn-Cys-Pro-D-Arg-Gly-NH2 atsetaatsool (disulfiidside)

Puhtus: 98% min

Välimus: valge kristalne pulber

Pakend: 1mg / 5mg / viaalid


tb-500-1-324x324


Mis on desmopressiini atsetaat (DDAVP)?

Desmopressiin (kaubanimi: DDAVP) on kusihappe tootmist vähendava hormooni vasopressiini sünteetiline asendaja. Ravimit võib võtta intranasaalselt, intravenoosselt või suu kaudu või sublingvaalselt. Arstid kasutavad sageli desmopressiini diabeedi insipiduse, voodivõtmise või nokturia raviks.

See on nimekiri Maailma Terviseorganisatsiooni olulistest ravimimudelitest, mis on peamises tervishoiusüsteemis kõige olulisem ravim.

 

Desmopressiini atsetaadi (DDAVP) spetsifikatsioon:

pilt

Desmopressiini atsetaadi (DDAVP) rakendus :

Desmopressiini atsetaat on vasopressiini, hormooni, mis vähendab uriini tootmist, sünteetiline asendaja. Ravimit võib võtta intranasaalselt, intravenoosselt või tableti kujul. Arstid kasutavad diabeedi insipiduse või öise enureesi raviks sageli desmopressiini. Desmopressiin (1-desamino-8-D-arginiini vasopressiin) on inimese normaalse hormooni arginiini vasopressiini modifitseeritud vorm, üheksa aminohapet sisaldav peptiid. Desmopressiini meditsiiniline kasutamine hõlmab järgmist: (a) voodivõtmine; öine urineerimine; koagulopaatia; diabeet insipidus.

Hot Tags: desmopressinatsetaadi (ddavp) polüpeptiid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Leuproreliinatsetaadi polüpeptiidhormoon Järgmise:Desloreliinatsetaadi polüpeptiid

Küsitlus

You Might Also Like