Dsip-peptiid

Dsip-peptiid

dsip-peptiid, lühendatult DSIP, on neuropeptiid, mis retsipientküülikute mesodiencephalic vatsakese infundeerimisel kutsub esile spindli ja delta EEG aktiivsuse ning vähendab motoorset aktiivsust. See aitab inimestel magama jääda ja magama jääda.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

dsip-peptiid, lühendatult DSIP, on neuropeptiid, mis retsipientküülikute mesodiencephalic vatsakese infundeerimisel kutsub esile spindli ja delta EEG aktiivsuse ning vähendab motoorset aktiivsust. See aitab inimestel magama jääda ja magama jääda. Lisaks lihtsustab see keha somatotropiini vabastamist sügava une tõttu ja blokeerib somatostatiini tootmise, mis on peamine lihaste kasvu piirav tegur.

Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0022

Tootenimi:

dsip peptiid

Sünonüümid

UNESE PEPTIIDI SÜDAMINE; WAGGDASGE; PELPIIDI HÕLMASTAV DELTA SLEEP; VÄLJASIVALDAV PEPTIID 4H2O; Delta une esilekutsuv peptiid; Delta-und põhjustav peptiid

CAS:

62568-57-4

Molekulaarne valem (MF):

C35H48N10O15

Molekulmass (MW):

848,81

Välimus:

valge pulber

Järjestus:

Trp-Ala-Gly-Gly-Asp-Ala-Ser-Gly-Glu

MOQ:

10 viaali

Lahustuvus vees:

Lahustub vees kontsentratsiooniga 0,5 mg / ml


Tootekirjeldus

Delta-und indutseerivat peptiidi, lühendatult DSIP, avastas esmakordselt 1974. aastal Šveitsi Schoenenberger-Monnier 'rühm, kes eraldas selle küülikute ajuveeniverest indutseeritud unerežiimis. Kuna treeningu ajal lihased rebenevad ja une ajal need taastatakse või taastatakse. DSIP võib teile huvi pakkuda, kui teil on probleeme oma keha asetamisega piisavalt kiiresti sügavasse lõdvestumisseisundisse, et need rebenenud lihased õigel ajal parandada.

Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0022

Tootenimi:

Delta une esilekutsuv peptiid

Sünonüümid:


WAGGDASGE; TRP-ALA-GLY-GLY-ASN-ALA-SER-GLY-GLU; TRP-ALA-GLY-GLY-ASP-ALA-SER-GLY-GLU; TRP-ALA-GLY-GLY-ASP-ALA-SER-GLY-GLU 4H2O; PELPIIDI HÕLMASTAV DELTA SLEEP; VÄLJASIVALDAV PEPTIID 4H2O; DSIP; UNESE PEPTIIDI SÜDAMINE;

CAS:

62568-57-4

Molekulaarne valem (MF):

C35H48N10O15

Molekulmass (MW):

848,81

Välimus:

Valge kristalloidne pulber

Puhtus:

≥99%

Järjestus:

Trp-Ala-Gly-Gly-Asp-Ala-Ser-Gly-Glu

Kaotus kuivatamisel:

≤1,0%

MOQ:

10 viaali

Lahustuvus vees:

Lahustub vees kontsentratsiooniga 0,5 mg / ml

Funktsioonid ja omadused

DSIP on kindlasti aminohappe motiiviga amfifiilne peptiid molekulmassiga 850 daltonit. See on asunud igas absoluutselt vabas ja seotud tüübis hüpotaalamuses, limbilises tehnikas ja hüpofüüsis, aga ka erinevates perifeersetes organites, kudedes ja kehavedelikes. Hüpofüüsi piires paikneb see koos paljude peptiidide ja mittepeptiidsete vahendajatega, näiteks kortikotropiinilaadne vahepeptiid (CLIP), adrenokortikotroofne hormoon (ACTH), melanotsüüte stimuleeriv hormoon (MSH), kilpnääret stimuleeriv hormoon (TSH) ja melaniini kontsentreeriv hormoon (MCH). Seda võib olla palju soolestiku sekretsioonirakkudes ja kõhunäärmes, kus see paikneb koos glükagooniga.

Kui inimene ei saa päevaks piisavalt magada, muutub tema kortisoolitase üsna kõrgeks. Kortisool on hormoonitüüp, mis võib suures koguses tarbides lihaseid ära raisata. Seetõttu on hea uni kulturistidele oluline.

  • Magamiskvaliteedi parandamine

  • Parandada mälu funktsiooni

  • Halvendab kortisooli taset

  • Aitas suurendada lihaste kasvu piiri

  • Stimuleerib luteiniseeriva hormooni (LH) vabanemist

  • Suurendab kasvuhormooni vabanemist

  • Hormooni vabastav (GHRH)

  • Normaliseerib vererõhku


Kõrvalmõjud

Dsip-peptiidi kasutamisel pole teatatud kõrvaltoimetest. Selle peptiidi pikaajalise kasutamise negatiivseid mõjusid ei ole läbi viidud.


Märkus. Selle saidi toode on ette nähtud ainult teadustööks.
Hot Tags: dsip peptiid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Adipotiidpeptiid Järgmise:Bpc 157

Küsitlus

You Might Also Like