Epitaloni peptiid

Epitaloni peptiid

Epitalon on sünteetiline peptiid, telomeraasi aktivaator ja oletatav vananemisvastane ravim, sellel on antioksüdandina suur potentsiaal. Selle toime on võrreldav melatoniiniga ja võib anda pikaealisusega seotud eeliseid. See võib tõsta ka inimese energiataset, soodustades samal ajal ka sügavamat, rahulikku und.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Epitalon on üks huvitavamaid vananemisvastaseid aineid turul. Epitalon saab Elu pikendamine telomeeride pikenemise ja telomeraasi aktiveerimise kaudu. Nad säilitavad keha tugevana ja tervena. Telomeraas (teise nimega telomeeri terminaalne transferaas) on ensüüm, mis suudab inimkehades telomeere pikendada, kaitstes DNA vananemise põhjustatud kahjustuste eest.


Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0016

Tootenimi:

Epitalon

Sünonüümid

Epiteal; glütsiin; L-alanüül-L-alfa-glutamüül-L-alfa-aspartüülglütsiin

CAS:

307297-39-8

Molekulaarne valem (MF):

C14H22N4O9

Molekulmass (MW):

390,34

Välimus:

Valge kristalne pulber

Järjestus:

alanyüül-glutamüül-aspartüül-glütsiin

MOQ:

10 viaali

Spetsifikatsioon:

10 mg / 20 mg / 50 mg / viaalid

epitaloni peptiid


Uurimistöö

Epitalon on üks huvitavamaid vananemisvastaseid aineid turul. Epitalon saab Elu pikendamine telomeeride pikenemise ja telomeraasi aktiveerimise kaudu. Nad säilitavad keha tugevana ja tervena. Telomeraas (teise nimega telomeeri terminaalne transferaas) on ensüüm, mis suudab inimkehades telomeere pikendada, kaitstes DNA vananemise põhjustatud kahjustuste eest. Teadlase tsiteerimisaruanne: „Prospektiivses kohordi uuringus 79 koronaarpatsiendi valimis, mis hõlmas üle 12 aasta, leiti ravitud rühmas paranenud füüsilise vastupidavuse, ööpäevase rütmi ning süsivesikute ja lipiidide metabolismi näitajad võrreldes kontrollrühmaga pärast 3-aastast kaks korda aastas toimuva epitelamiiniravi, samuti 50% madalama kardiovaskulaarse suremuse, 50% madalama südame-veresoonkonna puudulikkuse ja raskete hingamisteede haiguste korral ning 28% madalama üldise suremuse. ”


Epitaloni mõjud

Kõrvalmõjud

Epithaloni kasutamisel pole teatatud kõrvaltoimetest, igal juhul on see aine mõeldud üksnes teadusuuringuteks ja katsetamiseks.

Tsükkel

Epitaloni manustatakse suu kaudu, ninaspreid või süstitavat ravimit (ülekaalukalt kõige tõhusam meetod) 10 - 20-päevase tsüklina.


Hot Tags: epitalonpeptiid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Bpc 157 Järgmise:Oksütotsiini peptiid

Küsitlus

You Might Also Like